Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ja za večeras:

 

Nets - Pistons 1

Mislim da Netsi ovo dobijaju bez problema, ali ne smem da uzmem hendikep na 6,5.

 

Timberwolves - Pacers 1

Ovo je malo i navijački, ali bez Hila mislim da Pacersi ne mogu da pariraju.

 

Bucks - Heat 1 na +6,5

Odbrana Bucksa može da malo zaustavi trojac Heata, a i u napadu mogu da utrpaju samo tako. +6,5 mi deluje ok.

 

Mavs - OKC 2

Domaćin bez Kida, Novicki se baš nešto i ne snalazi u ovom zgusnutom rasporedu, a Oklahoma puca od snage. Ako ne zakaže šut, drmnuće šampione.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni sam ne znam šta sam sve stavio, tri tiketića odigrao :haha: Znam da sam igrao tu Filadelfiju-Čikago na manje od 185 poena, igrao sam i Nju Orleans (nadam se da Nash neće igrati, ali mislim da Finiks neće rizikovati sa njegovim povratkom preranim), pa tu Minesotu, Portland-Šarlot hendikep -9.5, s obzirom da DJ Augustin neće još igrati, Šarlot nema šta da traži, i igrao sam na jednom na Boston keca protiv Raptorsa, a na drugom možda manje od koliko god poena :haha: Igrao sam i neke duple šanse na NHL, i tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, i u Mozzartu je -13.5 :bigblue: Ali, i treba da bude, bar toliko. Šarlotu nema glavnog strelca, koji je, na njihovu još veću nesreću, plejmejker, a s druge strane je plej Felton, koji, opet na nesreću Šarlota, igra pick and roll kao krejzej. Na još veću nesreću Šarlota, partner u tome mu je Aldridge, a na poslednju nesreću, opet Šarlota, Camby i Wallace su prilično dobri odbrambeni igrači :mhihi: Nisam pomenuo da je Šarlot igrao sinoć u LA-u, 33 razlike od Lejkersa izgubili :haha: Ako ovde izgube sa manje od 20 razlike, to će biti uspeh :mhihi:

 

Što se Bostona tiče, igrah taj manje od 177.5, šta znam, Raptorsi igraju bez Bargnanija, DeRozan nastavio očajno, jednostavno dečko još nema samopouzdanje da igra protiv dobrog odbrambenog igrača 1 na 1, sinoć ga je verovatno čuvao Josh Smith, danas ga verovatno uzima Pierce, koji će ga verovatno još više zatvoriti. Ako kod kuće protiv Atlante ubaciš 77 poena, ne nadaj se da ćeš Bostonu u gostima ubaciti 90, to je neko moje razmišljanje :mhihi:

 

EDIT: E da, na Nju Orleans protiv Finiksa je kvota 1.80, dosta visoko ako nema Nasha, tj. ako za Finiks startuje Ronnie Price jbt, podsetiću da više nemaju Dragića ;)

 

Kakav sam konj, sad vidim da sam igrao na više od 177.5 na Boston-Toronto, izgleda sam malo pogrešno kliknuo :lol: Idemo, 90:89 da bude :haha:

Edited by Stolet
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bet at home nema uopšte u ponudi Finiksa i Bostona. A na Portland je hendikep -13,5!! jbt... Strašni su što se tiče NBA... Katastrofa ponuda. Nekad nema ni totalsa i spreada. Samo 1 i 2.

 

Bet-At-Home generalno ima ocajnu ponudu , na fudbalu na primer ako se igraju golovi moguce je odigrati samo 2 kombinacije , mislim 0-2 i 3+ , tako nesto .... sto se golova tice mrka kapa .... a i ostalo , jedino je dobra zato sto kod uplate i isplate nema cimanja kao drugde .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danny Granger i njegova treća četvrtina :no: 8 razlike za Indijanu, nadam se da Minesota može stići, mada su im svi živi zakazali, i Love, i Beasley, i Rubio. A Finiks, 'ladno je Gentry vratio Nasha, ako ga ovako nastave drndati ode im igrač. Spursi zaostaju kod kuće 15 razlike za Hjustonom, Martin ludak 21 poen u prvom poluvremenu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi Šarlota, rekoh da bi im uspeh bio da izgube sa 20 razlike, a oni 44 :cry: Mene opušteno na jednom tiketu zajebao moj pogrešan klik, jer sam bio siguran da će Boston-Toronto biti manje od 177.5 poena, i bilo je sve 162 valjda, a na drugom svemoćni Granger, jbg, pre neki dan pišem kako ga potcenjuju i evo sada ja uradim isto :lol:

 

Večeras će da bude neki hendikep na Atlantu (samo -4.5 kod kuće protiv Memfisa), verovatno hendikep na Čikago u Njujorku (+4.5), San Antonio - Nju Orleans, verovatno bez hendikepa, ali razmišljam (-9.5 je, nisam previše siguran, Hornetsi obično dobro počinju utakmice, dok su Spursi npr. sinoć protiv Hjustona počeli da igraju tek u trećoj četvrtini), dvojku na Portland u Sakramentu i to je verovatno to, igrao bih i dvojku na Jutu protiv Golden Stejta (kvota 2.85 jbt), ali ima previše 'možda će igrati' igrača u ekipi Jazza, pa to možda odigram na ubogom 50 dindži tiketu nekom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте мишљење за поене Клиперси - Денвер? Граница је 207.5.

 

Ја бих рекао да ће Клиперси свакако дати преко 100, али је питање да ли Денвер може да их прати.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Denver postiže ubedljivo najviše poena po utakmici u ligi :da: Baš sam juče gledao, oko 105 poena, a sad bacih pogled i videh da Clippersi beleže 99 po meču :da: Ali, hm, Butler se povredio i piše da je njegov status 'unknown' što se tiče utakmice. S druge strane, Denver dosta dobro igra u gostima, imaju 7-4 skor, gledam protiv koga su igrali, koliko su poena postizali, i uglavnom nisu imali problema da pređu stotku, samo protiv ekipa koje igraju izrazito dobru odbranu, pa su imali ispod 100 koševa samo protiv Lejkersa, Milvokija, Nju Orleansa, Toronta, Jute i protiv Memfisa prošlu utakmicu. Clippersi ne igraju neku odbranu, pa verujem da tu može biti preko tih 207.5, ali ako ne bude Butlera moglo bi biti problema, mada ne znam kolikih :haha:

 

Danas su u mozzartu dosta visoki brojevi poena, sem možda na utakmicu Atlanta-Memfis, ali u suštini skoro su sve utakmice zajebane, jer su danas takvi parovi da se sastaju ekipe od kojih je jedna uglavnom ofanzivna a druga igra odličnu odbranu, a tu je nekad teško proceniti koje će prevagnuti :da: Izuzetak je jedino taj par koji si izabrao, dve ekipe koje postižu dosta poena i koje dosta trče, biće tu dosta poena, ali je zato i broj tako visok, jbg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, за сад ми је тикет овакав:

 

Бостон - Каролина 6+

Тампа Беј - Винипег 6+

Филаделфија - Нешвил 6+

Сан Антонио - Њу Орлеанс 183.5+

Сакраменто - Портланд 189.5+

Њу Јорк - Чикаго ддпу 92.5- (домаћин даје мање од)

 

Прве три су хокеј, с тим што сам размишљао и Детроит да убацим 6+. Тренутно су први на западу, а гостују Ванкуверу који је други. Вероватно ће изгубити, али је могуће да ће бити голова. За Клиперсе бих могао да ставим да ће они дати више поена, граница је 104.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo se vratih sa dva tiketa, na jednom one 4 NBA što sam spominjao, bez hendikepa na San Antonio, i neki tenis onako bzvz da ispunim onaj minimum 3 konačna ishoda. Tako da, eto, tri konačna ishoda - kec na San Antonio, dvojka na Portland, neki tenis, i dva hendikepa - dvojka na Čikago (+4.5) i kec na Atlantu (-4.5) :da:

 

Na drugom tiketu sam odigrao čini mi se dvojku na Jutu protiv Golden Stejta i -9.5 hendikep na San Antonio :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo se vratih sa dva tiketa, na jednom one 4 NBA što sam spominjao, bez hendikepa na San Antonio, i neki tenis onako bzvz da ispunim onaj minimum 3 konačna ishoda. Tako da, eto, tri konačna ishoda - kec na San Antonio, dvojka na Portland, neki tenis, i dva hendikepa - dvojka na Čikago (+4.5) i kec na Atlantu (-4.5) :da:

 

Na drugom tiketu sam odigrao čini mi se dvojku na Jutu protiv Golden Stejta i -9.5 hendikep na San Antonio :rockdevil:

 

Минимум три коначна исхода? :confused:

 

Малопре сам одиграо тикет, све како сам написао, само сам кеца на ПСВ додао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ih stancujes, uze li neke pare skoro? :)

 

Haha imao sam jedan veći dobitak u kladionici na selu dok sam bio, pa sam odvojio pola eto da igram još :)

 

Минимум три коначна исхода? :confused:

 

Малопре сам одиграо тикет, све како сам написао, само сам кеца на ПСВ додао.

 

Piše nešto tako u pravilima kladionice, pa rekoh da ne rizikujem, pošto je ukupna kvota oko 9, a kao kvota 10 uvek ispunjava minimum, whatever. Nedavno sam počeo sa mozzartom pa sam čitao pravila da se negde ne zajebem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма то ти је глупост. Пише и да тикет треба уплатити најкасније пола сата пре почетка првог меча, па ја опет уплаћујем 15 секунди пре него што текма почне. :haha:

 

У сваком случају, то ти је небитно. Ти можеш да одиграш шта хоћеш, и једино да промениш ако ти на шалтеру кажу да нешто не испуњава услов. :da:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето, сад знаш па не мораш да се цимаш и да јуриш. ;)

 

Него, 'ајде да мене погледа неки кладионичарски бог. Нисам добио ништа скоро годину и по дана. :haha:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:(

Edited by Јарослав
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E onda do jaja :haha: Filadelfija je ekipa koja daje dosta golova, solidno igra kod kuće, a Nešvil je odličan u gostima, posebno u poslednje vreme, gaze sve redom, to ti sve ide na ruku za 6+ :da: Carolina je nešto kao malo živnula, verovatno će da ih ubiju Bruinsi :mhihi: Isto sa Tampom što se živahnosti tiče. Ne znam, NHL mi potpuno nesiguran što se golova tiče. Nesiguran je i bez toga :bigblue: Sutra su npr. dobre prilike Anaheim-Columbus i St Louis-Los Angeles, kečevi, ako volite rizik :bigblue: Anaheim je preporođena ekipa,, i kad počnu da pune, ne staju :mhihi: St Louis je imao više od nedelju dana odmora, samo je rezervni golman Elliott radio nešto na All-Star vikendu, tako da bi trebalo da su super odmorni, za razliku od Kingsa, koji su se juče mučili kod kuće sa Columbusom i izvukli jedva 3-2 pobedu, a i putovanje od Los Angelesa do St. Louisa nije zanemarljiv faktor, kao ni igra Bluesa na njihovom terenu :da: Još bolje od keca je možda igrati 0-5 golova :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uplatio prvi avans u Mocartu, sad počinje internet klađenje kod njih.

 

Inače:

 

Tiket za danas.

 

Uplata 300, dobitak 2.160din.

 

 

Prvo uplaćeni tiket preko neta je:

 

San Antonio 1, Portland i Čikago dvojke. Uplata 300, dobitak oko 1000. Rešio da igram na sitno, neka se skuplja. Ako krene, nastaviću tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...