Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

^Pametno :da:

 

Kako mi ponestaje ovih novaca od prethodnog dobitka, i ja se okrećem toj taktici. Odigrao sam danas tiket sa ukupnom kvotom oko 8 negde, NBA, slično tome što i ti, samo još hendikepe na Atlantu i Čikago. Ovi tiketi sa velikim kvotama nemaju smisla, evo igrao sam za 50 dindži Bešiktaš, između ostalih, igraju protiv ekipe koja se trenutno najviše muči u prvenstvo, i prime gol, dva igrača im se povrede u prvom poluvremenu, dobiju crveni (u 84. minutu Quaresma dobio direktan crveni, a ušao je u igru u 54. minutu, kao treća zamena), izgube 0:1 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vest Hem - Milvol 1

 

Arsenal - Blekburn 1

 

Šalke - Majnc 1

 

Mančester Siti - Fulam 1

 

PSŽ - Evian 1

 

Barselona - Sosijedad 1

 

Kvota 6.42

 

 

Nadam se da će me pogledati neka viša sila i da će izaći. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj,puko sam prvu tekmu na tiketu...ingstad-dizeldorf...kvota 1,90 na dvojku...ako uleti vest hem,post je arsenal 1 i 3+ uletelo,cekao bih jos everton 2,bajer leverkuzen gg 3+...ako me prati losa kob od predhodnih 5/8 tiketa gde puknem prvu,pa ostale dodju,onda ce biti banja...bilo mi logicno da stavim na prvi tim protiv smajsnestog na tabeli...lepa kvota...ko me jebe kada verujem svabi...voleo bih da ne dodju tekme,makar da puknem tiket ko covek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je tiket,realan,al ne znam zasto stavljas na tiet kvote ispod 1,50...male kvote,ne povecava mnogo,a moze da zajebe...i ja se nekad zajebem,al se trudim da pratim,da mi se ne omakne...inace,ne bih da bakusuziram,al noric i bolton je utakmica troznak ;)

 

ako pogodiš, može da poveća :D

kapiram da su najveće šanse da me sjebe ili taj meč ili birmingem :D mada, krenuo je šalke u tom pravcu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@roki balboa

 

to se uvek prica za fener i galatu...moguce stvarno da ce uci...to je turska liga i normalno je to za njih...ne verujem da je to neka dojava,nego neko jednostavno lupio to jer se cesto desava...

 

@imrahil...

 

moze da poveca,al male pare za nerviranje su u igri...posebno kada imas surnajst tekmi...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vest Hem - Milvol 1

 

Arsenal - Blekburn 1

 

Šalke - Majnc 1

 

Mančester Siti - Fulam 1

 

PSŽ - Evian 1

 

Barselona - Sosijedad 1

 

Kvota 6.42

 

 

Nadam se da će me pogledati neka viša sila i da će izaći. :haha:

 

I mene prodao Salke danas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, dok su Šarlotu povređeni Henderson, Augustin, Magette valja igrati protiv njih svaku, i to sa hendikepom :mhihi: Večeras im ne igra ni starter Diop. Henderson i Augustin su im najbolji strelci inače, jadni su i najgora ekipa i sa njima dvojicom, a ovako bez njih su, ne znam sa kakvom jadnom ekipom da ih poredim, ali evo npr. prethodnu su izgubili od Portlanda 112-68 a hendikep bio -13.5 :mhihi: Sad evo protiv Finiksa u gostima, -9.5 hendikep a nemaju glavne igrače, ne verujem da imaju šanse :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...