Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

ЈЕБО САМ ИМ МАТЕР.то је све што ћу да кажем ЏД

 

E pa drugari rokeri,metalci,pankeri,hardkorasi i ostali fellow kinsmen ko hoce ovaj vikend da uzme neku paru nek uplati za 50 dinara ovih deset parova koje vam ja kazem.Tip 3+ na golove za sve utakmice i dobitak za tu uplacenu svotu izlazi oko 10-12 hiljada dinara(zavisi od kvota vase kladionice).Meni je sa bonusom izaslo 12787 dinara.Daklem parovi su sledeci:

Arsenal-Midlsbro

Everton-Siti

Shefild utd.-Swansea

Nortempton-Hereford

Stutgart-Frankfurt

Rapid-Austria

Milan-Palermo

Atl.Madrid-Gijon

Fenerbahce-Ankaragucu

Wisla-Gornik Zabrze

 

Pozurite,Wisla pocinje veceras u 8.Pozdrav i srecno svima pa i meni...

3,4 tekme si promasio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Posle 3 meseca sam ušao u kladžu.

Dakle:

Ajax 1-1

Dortmund 1

Hof - Bajern 2

Verder 1

Riding 1

Neki kurci - Lion 2

Monpelje - PSŽ 2

Grashopers 1

 

Na 100 dinara kvota 70 i nešto, dobitak 8130 sa bonusom. Ajmo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja juce posle 4 meseca usao...odigrao tiket,5 parova...mislim da sam pukao sve...i to su moji timovi gubili sa mnogo golova razlike...pomislio sam da sam odigrao basket,samo sto nije bilo u nekim utakmicama i dvocifren broj golova razlike...stara dobra norveska 3ca dz liga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa petkom su prevare, druga holandska, druga francuska, druga belgijska, od toga su gore samo austrijska prva i švajcarska prva.

 

jebena holandska druga...dodreht svaku utakmicu dolazi preko 4+...i ja puknem tiket na njih prosle sezone za 5 ljadi...crkli dabogda...odigrali 1:1...u 5 minutu vec palo 2 komada...ja vec proslavio pare...i do kraja nista...jeboi pas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mislio da si nam dao neke dojave kad sam video da si postovao. :D

Ma zezao sam se, nego cisto da udarim kontru :) .

Evo veceras sam od 'sisa odigrao tiket na brzaka, cekam Porto protiv Fereire kec u Superkupu, na 60 mu dodje nekih 1300 i kusur...nije lose, pogodio sam GG na Moskva-Rubin (ludilo, Rusi daju malo golova), GG na Hofenhajm-Bajern, GG na Wba-Njukasl, kec na Anderleht, dvojke na Dinamo (cro) i Marsej (jos u toku, vode 0:2), i samo jos ova ostala :D

 

Sto se dojava tice - uglavnom su lazne (sem recimo za Thun iz jedan u dva prosle sezone, i Portugalci neke tekme). Mogu da ti javim koje utakmice padaju kvote, pa ih odigraj suprotno (znaci, na tim na koji je povecana kvota). Prosle sezone je dolazilo tako u jedno 70-80% slucajeva. :)

 

Moja je preporuka da gojis ako imas kesha, i da pratis ove blogove, jer tu ima ljudi koji znaju znanje. Znaci, igras na kvotu tipa 2-2.5 singl, i tripliras uplatu svako kolo. Naravno, ne lupas gluposti, vec igras ono sto je manje-vise realno. Siguran kesh.

Edited by Џepk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da igrate Sportsku Prognozu, dobili bi nesto, jer tamo je bilo valjda da dobijes i kad sve promasis (znaci, ili sve pogodis, ili sve okinava) :lol:

 

Sto se tih blogova tice, meni je 'rsla gayzilla pre koji mesec, i svi bookmarks-i su otisli...ali, evo iz glave - probaj ovde, pa onda klikci na ove linkove sa strane ("friends" od blogera ili tako nesto):

 

http://demonce.tk/

 

Mora da se kopa, jbg, mada ja nesto i ne pratim blogove, samo se secam da sam vidjao neke dobre tipere...

 

Par dobrih sajtova:

 

http://www.bezmotike.com/

http://forum.sigurica.com/ (odlicno, ako se prate nizovi!)

http://www.bettingbasket.com/

 

da ne idem dalje...

 

Sto se promena kvota tice - totalno sam smetnuo s' uma da sad imamo novi program koji je online 24h, pa nam vise i ne javljaju promene kvota, vec menjaju na blic, jebiga :)

Izbegavati forume (sem ako se za odredjenog tipera pokaze da je dobar), jer tu kladionice cesto imaju svoje ljude koji seju sranja...

Edited by Џepk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...