Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Овене, у курац те љубим! јебем ти, Утд ми скратио живот за 20 година. али, битно је да сам прошао први тикет ове сезоне.

 

Ман Утд - Ман Сити 1

Булоњ - Бордо 2

Јуве - Ливорно 1

Барса - Атл Мадрид 1

Челзи - Тотенхем 1

Арсенал - Виган 1

 

тикет одигран без икакве идеје, али је прошао. на 200 кинти, добитак 1600 :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad zadnjih 10 tiketa padnem za jednu utakmicu, recimo danas Celzi 0-2 za 19000 onda je ovo mala uteha, cisto da se ima za pivo (buksnu) u kraju :haha:

 

pa kako da prodjes kad ne igras rezonski.evo upravo taj celzi ako ista znas o premier ligi znao bi da je to jedan od vecih rivaliteta u londonu,znao bi da vec 19 g totenhem nije dobio celzija na stanford bridge-u,celzi je skoro sve pilicarske utakmice igrao na 0-2 upravo zbog ovog derbija jer sa ovom pobjedom navijaci i uprava su srecni narednih 3-4 kola.znalo se da ce biti usijana utakmica,tako da 0-2 i nije bas logicna igra.ako si isao na hazard,onda svaka cast,povlacim sta si rekao.hazardska i logicna varijanta bi bila da se igra celzi 1 sa hendikepom,sigurno nije bas mala kvota bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jebiga, znao sam da im Tot'ham nece dati ni 1 gol, ali jednostavno nisam verovao da ce sa rovitim Drogbom uvaliti 3 komada...

Onaj Anelka ili da 1 ili nista, nikada nije bio igrac za goleadu... Jbg pogresna procena, mada lako je moglo i da bude 2-0...

Ne moze se kladionica dobiti iskljucivo rezonski, koliko god da razmisljam, gledam statistiku i tradiciju, formu u zadnjih 2 meseca, povredjene igrace... ovo je ipak sport i desava se sve...

Pogledaj juce Mancesterski derbi, bio sam siguran jos kada sam kupovao listu da ce to biti X i to sam napisao ovde pre par strana ali jebiga 96min i bam...

Isto tako Seltik juce poluvreme 0-1 da bi u 93min dali gol za 2-1 i sa tim prolazim tiket :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kazem ja,ako si 'vat'o hazard svaka cast,kao i svakom ko tako igra.sto se Celzija tice ne slazem se da oni mogu preko 2 gola jedino ako drogba igra,toliko tu ima igraca koji mogu bilo kad ga dat',evo bas juce balak i esli strijelci,a maluda ogodio stativu,ne sudjen penal celziju,a sve to na 70-80% gasa...jese su super prosle.kod njih ti je bitnija njihova zelja kako da odigraju utakmicu,protiv pilicara pici klasicno skupljanje bodova,pasivno-agresivna igra na 1,2 gola uz jaku odbranu,na derbije,i kad se mora stisnut' gas ide vise golova,samim tim i odbrana je suplja jer se bekovi davaju u napad,oba zadnja vezna idu u sredinu a lampard blize golu.ali se najcesce takve utakmice zavrse sa 3:1,4:2 itd. za Celzi.uostalom,tako svi najjaci klubovi vise manje-igraju.mislis da bi barsa trosila mesija,anrija,ibru i ostale onako sa atletikom da nije derbi od posebnog znacaja?sad mogu i da kiksnu a da im niko ne prigovori.isto je i sa celzijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosao sam tri tiketa od pocetka sezone, pao mnogo mnogo vise naravno, dao sam recimo soma i po za tikete zadnjih secme dana, od ova tri dobitna uzeo nesto jace od pet, znaci u plusu sam oko 4 soma, neka bude svaki mesec tako i ja sam srecan. obicno uplacujem izmedju 50 i 150 kinti po tiketu i onda budzim kvotu na izmedju 1500 i 5-6000 kinti (najcesce izmedju 1500 i 2500), ranije sam igrao skoro samo konacan ishod a u zadnje vreme sam provalio da se najvece pare uzimaju na igru tm2 2+ pa najvise igram to, ali nadje se i neki prelaz p-k (pogotovo u l.sampiona), opalim i po neki tacan rezultat, pogotovo kad nema sta da se igra, i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neke tikete, sta ste igrali, a ne samo posle u fazonu "evo prosao mi tiket"

 

sreda:

 

bolonja 1

firentina 1

roma tm2 2+

valensija tm2 2+

viljareal - real 4+

 

50/1990

 

subota:

 

salke tm2 2+

leverkuzen tm2 2+

psz tm2 2+

marsej tm2 2+

lion tm1 2+

 

50/2050

Share this post


Link to post
Share on other sites

То није лоше...Како се креће квота?

 

da, super je igra, ja inace trenutno i radim u kladionici kao sanker pa imam priliku cesto da vidim tikete koji su doneli velike pare, 40, 50, 70 hiljada, na uplatu od 200-300 dinara, i skoro svi parovi na tim tiketima su tm 2 2+, uz po neki fiks eventualno. kvote su bas ok, po pravilu malo vece nego za fiks, zato ljudi i igraju, evo npr. koje su kvote za ovo sto sam danas odigrao:

 

dortmund salke tm2 2+ 2.75 (!)

keln leverkuzen tm2 2+ 1.95

lorien psz tm2 2+ 2.55

valensin marsej tm2 2+ 2.00

lion tuluz tm 1 2+ 1.50

 

palermo roma tm2 2+ 2.20

hetafe valensija tm2 2+ 2.05

 

 

e sad, ni to nije lako uhvatiti , naravno, ali nekako mi izgleda da je ipak lakse uzeti pare na to nego na fiks.. a i potvrdjuje se u praksi ta prica uglavnom...

 

npr. ako roma da 2 gola protiv palerma, jebe se meni da li ce do kraja biti rezultat 0:2 ili 4:2 za palermo, ili 3:3 itd.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti kazem, cudno mi sto su dali toliku kvotu, jos gledam tabelu - salke dobar kao gost dortmund los kao domacin (gol razlika), mozda tradicija ili jebem li ga ja sta...

 

 

mada npr. u proslom kolu me prodao hsv za pare protiv ajntrahta, dali prvi rano i onda vise nijedan do kraja...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja je fora sa tim tm 2+... ima i u atlantiku i fine su kvote, moram to da krenem da ubacujem :haha:

inace krenulo me nesto ovih dana, veceras krenem u kladzu i sretnem ortaka iz starog kraja i na pice i ne stignem da odigram hofenhajm :haha:

zato uplatim:

Stoke Blackpool 1

Leeds Liverpul 2

Lorient Grenoble 1

Bolton WestHam 1X

Santander Barsa 2

270din - 2379

 

valjda nece Barsa da primi 3 gola :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ta fora sa tim daje 2 gola je odlicna, posebno kad se igraju u parovima - tipa uparis 2 utakmice na tiketu i tresnes 500, soma ili sl. i ganjas tako svako kolo duplirajuci uplatu do dobitka.

 

Ja sam uzimao tako, ali se za neke dobitke ne hvali na forumu :D

Edited by Џepk

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko para?

 

danas na holandsku drugu ligu moze kes da se uzme...padaju kvote,rastu...bude mucke dosta...naravno,ne mora uvek tako da bude,al oni su nekako najlaksi za uhvatiti...krene negde od podneva da padaju kvote,pa do samog pocetka utakmice...zaviso od kola do kola,al bude i golova dosta...al nisu bas neke kvote...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kojih para, 2:2 je zavrseno, cekao sam zadnjih 5 min taj treci za djenovu

 

 

 

ili mislis koliko sam stavio,

stavio sam to i ajax 2 (kvota 1.25) na tiket, za 50 dinara, na ovaj tacan rez. je kvota bila 35.00

 

 

 

sto kaze jedan komsija, za 50 dinara mogu da igram i iz x-a u 3 :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subota

 

portsmut everton

blekburn aston vila

fulam arsenal

vigan celzi

samp inter

livorno fiorentina

 

sve tim 2 2+

 

50/3266

 

nedelja

 

sanderlend volvs tm1 2+

hofenhajm herta tm1 2+

katania roma tm 2 2+

bordo ren tm 1 2+

 

150/1539

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ulog 700 uzeo 2200 na Marsej i Fener tim daje 2+. Fener dosao u 90om, Senturk :lol:

Na 2om tiketu za 20 dindzi zajebao me samo Partizan za 1200 (lepa kvota - 60 :) )

Tu sam igrao

 

Partizan I2+. fAil :no:

Nansi 2+

PSV I2+

Standard 2+

Bursa 2+

Nant 2+

 

Grobarski shabani, za gol me sjebase...

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...