Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Најјача утакмица икад: Сијена - Јувентус, пре 3-4 године: у деветом минуту резултат је 0:3 и тако остаде до краја. :) :)

???????????????????????

 

Sta sa tim?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siena i Udineze su bile redovne musterije Ruventusu dok je Moggi bio direktor. Mislim da je medjusobni skor ubjedljivo na strani crno-bijelih.. i da, oce Kuruz da kaze kako ta 0-3 utakmica smrdi na namjestaljku. U pravu je covjek, sjecam se kvote za tu utakmicu, koja je pala ka jabuka sa grane preko noci.

 

Inace, sto bi sa ovim vjestima u vezi tuzbe protiv Intera :)

Kako su se ponadali pojedini, al oce to :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најјача утакмица икад: Сијена - Јувентус, пре 3-4 године: у деветом минуту резултат је 0:3 и тако остаде до краја. :):)

 

To je bre bilo one sezone kad je Juve-u oduzeta titula...Sijeni trebali bodovi za opstanak, ja kreten odigram 1, reko valjda ce ovi da zagrizu da pobede, taman Milan da sustigne Staru Damu, kad ono - kita u slamenom sesiru  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markisio na klupi,Zaneti u prvoj postavi.Grigera na klupi,Melberg igra desnog beka.De Ceglie na klupi,a jebeni Molinaro u postavi.Dokle god Ranijeri sedi na klupi,i na ovakav nacin "vodi" ekipu,nema tu prosperiteta.

 

Juve me ove sezone veoma podseca na Liverpul , i obratno , oboje su dobro startovali , sad padaju , a Ranijeri , tj Benitez prave nevidjene gluposti ...kad se pri tome doda naklonost sudija i saveza Interu tj Mancesteru sve je jasno .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...