Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

trebali su to lepo da odrade pre par meseci...koji moj su ga i trpeli...sada su ga i mogli ostaviti do kraja...ne moze ferara da napravi revoluciju za 2 nedelje...mada ne moze sigurno raditi gluposti k'o ona budala...italijanski kosan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nije upalo u rezultatsku krizu,ne bi oni njega uopste ni otpustili.Naravno da Ciro ne moze uraditi bog zna sta za ovo kratko vreme,ali je on dobar kao prelazno resenje.Na leto bi se trebalo naci konkretnije,u svakom slucaju.

edit:Kosan je za Ranijerija kralj.Barem je u Kini bio bog.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не сватам што је толико стало Јувеу да врати Канавара. На страну што га навијачи можда неће прихватити, он је своје одсвирао. Кад је отишао, био је најбољи одбрамбени на свету, али сад је матор, спор и без мотива.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovode ga zato sto je za dzaba i zato sto je on Fabio Kanavaro.Jebiga.Realno,on je ocajan poslednje dve godine i njegovo vreme je definitivno proslo.Svaka mu cast na karijeri,on je jedan od najboljih stopera koje je svet video,ali sada nije ni za kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god obrnete, Canavaro je Vidic za Melberga i Legrotaljea. A Nemanja bi legao Interu odlicno, samo sto je to jedino moguce na menadzeru(a mozda ni tamo). Vidic je najjaci odbrambeni igrac na svijetu, a cisto sumnjam da ce se Morati isprsit toliko para. On voli da dovodi jake centarfore i da za njih puca pare, a pozadi sto uleti :) Jedino ako prodaju Ibrahimovica(uz Kvarezmu, Mansinija i jos par igraca), tu ce bit novaca da se uzmu 3-4 jaka igraca. Spominju se Riberi, Van Persi, Fabregas i Obi Mikel, uz standardne igrace iz talijanske lige (Milito, Motta, Kvaljarela, Kasano, Kjaer..)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

we don`t need him anyway who he is to buty him at thios price MAN U is one man team and that is C Rnaldo if he go out of MAN U then MAN U is bye bye Inter smashed MAN U in old traford 7 danger chances adn 2 shot on post was the mircal luck for MAN U to win 2-0 after only 2 chances they had what a jock MAN U is

 

Koji retard. :)

A Kanavaro ne treba Juventusu.Uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovode ga zato sto je za dzaba i zato sto je on Fabio Kanavaro.Jebiga.Realno,on je ocajan poslednje dve godine i njegovo vreme je definitivno proslo.Svaka mu cast na karijeri,on je jedan od najboljih stopera koje je svet video,ali sada nije ni za kurac.

 

Не верујем да му је време прошло. Истина, има 35 година, али може се вратити у стару форму, ипак је он дефанзивац.

Е сад, друга је ствар што је из Јувеа побегао 2006. године, к'о пичкица. Тифози имају право.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga,pitanje je koliko imaju pravo.Mislim,gledajmo realno.Pod jedan,klub ga je prodao zato sto su financijski bili u kurcu i trebale im pare.Tu se njega malo sta pitalo.Pod dva,zbog toga sto je financijski bio u kurcu i pred njim bila sezona u seriji b,klub je morao smanjiti i plate,i eto ti jos jedan razlog.I pod tri,realno,najbolji defanzivac u svetu tog momenta je bio Fabio Kanavaro.Zar mu neko moze suditi sto je otisao i izbegao igranje u drugoj ligi?Nije on Del Pjero ili Trezege,pa da je u klubu bio godinama,i da ima neke moralne pitalice pred sobom.

Ja njega za to uopste ne osudjuje,sta vise,meni je to sasvim normalan potez.Ja nisam odusevljen njegovim povratkom zbog toga sto je sada rupetina,i katastrofalno igra vec dve godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako u istom prelaznom roku dovedu Xabi Alonsa i Dijega,to bas i nece imati nekog smisla.Naravno da je bolje dovesti ovo sto si ti rekao.Kako god,mislim da je ovo oko Xabi Alonsa cisti trac.

Sto se tice Kvaljarele,apsoutno sam saglasan.Po meni je on doktor za Milita,i zaista bih ga voleo videti u Juventusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...