Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Nema on net,ovde pise telekinezom,posto je napredniji od nas.Ali dzaba mu to,kada ja ovakav nazadniji imam iptv.

 

Shvatio sam da ipak imam Arena Sport na SBB kablovskoj... Mada, bolje da nisam, sudeci po utakmici. Nesviran penal, promaseni penal, glup crveni karton i anti odbrana Milana je sve pokazala... Ako jos traje ovaj januarski rok, a mislim da traje, Berluskoni bi stvarno morao da dobro porazmisli sta ce i kako ce dalje. Borielo je pokazao da je sjajan za utakmice sa slabijim rivalima, ali da je protiv ravnopravnih nula. Koliko je samo Pato falio, kao sto je utakmica sa Realom pokazala... Sta je, tu je, treba dobiti Fiorentinu, i nadati se kiksevima Intera, posebno protiv Juvea i Rome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno je koliko je propala ova Seria A. Juve i Milano su stvarno uzasni, a ovi drugi su uprkos tome sto imaju 2 normalna igraca i gomilu pacijenata sa gerijatrije, najozbiljniji konkurent Interu.

Besparica, pusti skandali i ostala sranja koji su izrovarili ligu zadnjih nekoliko sezona daju vidljive posledice.

...ali kad sam video Favalija u odbrani, prvo sto mi je palo na pamet: jebote, zar ovaj jos igra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер није толико добро играо, колико је Милан био лош.

 

Милан:

 

Роналдињо - иста игра због које више није у Барси

Бекам - осим пар прецизних мењања страна и центаршутева није се ни видео

Бориело - за њега сам увек говорио да је ђубре играч, и при томе остајем

Пирло - Камбијасо га је прогутао

 

Интер:

 

Милито - класична његова игра: неколико добрих потеза, гол (уз мало среће, мора се признати), сасвим довољно за прелазну оцену

Снајдер - да није онако несрећно добио црвени верујем да би Милан убедљивије изгубио

Занети - довољно је рећи: капитен капитенски

Пандев - коначно у клубу у ком може да покаже класу, што је и учинио

Мурињо - видело се да ипак није толико хладан :D

 

ово су само неке од мојих импресија. после овога је сасвим сигурно да ћи титула остати код неро-азура.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u gradu Arena sport ne postoji. Samo preko interneta. A stvarno je sramota da se ni jedna televizija(poznatija) nije prihvatila prenosa. Prenose neke govnjive utakmice, a najjaci derbi na svetu ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

my 0.02$

 

u principu zabole me, nisam gledao, nisam ni bio kod kuce

 

Ali Murino mi TOLIKO ide na zivce, uobrazeno portugalsko djubre nikad, ALI NIKAD nisam mogao da ga smislim. Samo mi je zato krivo sto su raspali paprikaneri dobili. I bice mi krivo kad god dobiju i bice mi drago kad god izgube, nebitno sa kim igraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su budalastine...neko cuo da je covek opsovao kada je ulazio u svlacionicu,i odmah odlazi.Glupost.Iako me ne bi cudilo da ode,nevezano za ovu budalastinu od price.Vec 4 godine se zajebava sa budalama,trpi gluposti,ne bi mu mogao niko nista prigovoriti kada bi mu sve dopizdilo.

 

Davno sam ja rekao da ce oni plakati za Ranierijem.

 

Ma ti si prorok...bosanska baba Vanga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...