Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Meni nije zao Dijega, mogao je da predje u Inter dje bi super legao. Jos sa Snajderom, to bi bila ekipa za LS. Al je izabrao tugaljivi Juventus, ko ga jebe. Greota je samo zbog legendi kao sto su Del Boj i Bufon, no sto da se radi. Uprava im je ionako gola kita, zamjenili su Feraru Zakeronijem koji ce jos vise da ih ukopa. Mada mislim da ce Juventus da se trgne nekako s proljeca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije zao Dijega, mogao je da predje u Inter dje bi super legao. Jos sa Snajderom, to bi bila ekipa za LS. Al je izabrao tugaljivi Juventus, ko ga jebe. Greota je samo zbog legendi kao sto su Del Boj i Bufon, no sto da se radi. Uprava im je ionako gola kita, zamjenili su Feraru Zakeronijem koji ce jos vise da ih ukopa. Mada mislim da ce Juventus da se trgne nekako s proljeca...

 

...kad se sjete starih drugova:

 

 

ft_aia.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njima i dalje nedostaje jedan takav igrac. Snajder je super legao, al nije klasicna 10-ka koja igra iza napadaca. Mislim da bi se holandjanin odlicno uklopio kao srednjak u 4-3-1-2. Kapiram da Murinjo forsira igru sa puno trcanja, puno defanzive, pa tek onda sto bude u napadu. Al bih ja volio da vidim nesto ofanzivnije, sa puno vise tehnicara koji znaju da zadrze loptu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...