Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

A i tebi ce,samo si jos jako mlad,pa se mnogo lozis.

Истина, ја сад жалим за 40 марака које сам дао за дрес Пјановића кад сам ишао у шести разред. :violent:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Истина, ја сад жалим за 40 марака које сам дао за дрес Пјановића кад сам ишао у шести разред. :violent:

 

Ja za to ne zalim.Dobro,ti se mozda i jesi zajebao za Pjanovicev dres. :)

Ja imam legendarne Classic,Mister Baby i Dexim dresove.Jeste da su mi mali,ali to je od vrednosti koja je uvek ogromna!Ne dam ih ni za zivu glavu. :rockdevil:

 

pa, uglavnom se ne slazemo jedino oko toga da inter (ne)sabija :rockdevil: i da (ni)je juventus mafija :)

 

i varijacije na temu :)

 

Pa doduse,kada malo razmislis to je i jedino oko cega se prepiremo. :da:

Jebiga,kada si paprikaner. ;):cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=559693

 

Ovo je lepa vest...ne bi bilo lose,nikako.

 

Sto se Sisoka tice,dobar je on igrac,ali mene nerviraju izjave koje je letos davao za Juventus,a sada picka okrenula pricu.Ja ga nikada ne bih doveo.

 

Tijago odlazi u Totenhem,Bumsong u Lion...pravi se cistka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije los sisoko, pricalo se jedno vreme da ce u inter

a ko zna dal je to stvarno rekao bas tako ili su novinari izvukli izjavu iz konteksta

 

edit

tek sad sam procitao vest, havi maskerano je pojacanje za svaki tim. kakav je to igrac sunce ti jebem. uprava liverpula je retardirana ako pusti takvu klasu od igraca.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za to ne zalim.Dobro,ti se mozda i jesi zajebao za Pjanovicev dres. :)

Ja imam legendarne Classic,Mister Baby i Dexim dresove.Jeste da su mi mali,ali to je od vrednosti koja je uvek ogromna!Ne dam ih ni za zivu glavu. :rockdevil:

Ма шалим се мало, није ми жао. Нисам се зајебао, у то време је био најбољи нападач у нашој лиги.

Сад хоћу да купим Јунајтедов, Фердинанд наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mnogo volim fudbal,i jos vise Zvezdu i Juventus,ali za mene postoje mnogo bitnije stvari u zivotu od toga.A i tebi ce,samo si jos jako mlad,pa se mnogo lozis.

 

moguce......i ja jako volim fudbal!!!! Zvezdu.......... (da ne gnjavim i da ne ponavljam stalno).......

pa jesam mlad.........ali videcemo.......i ja mislim da ce da se to promeni........ali da nece mnogo........

ajd :pivopije:

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sad sam procitao vest, havi maskerano je pojacanje za svaki tim. kakav je to igrac sunce ti jebem. uprava liverpula je retardirana ako pusti takvu klasu od igraca.

 

Pa moraju da ga puste,posto nisu vlasnici njegovog ugovora a nece da plate obestecenje toliko.

Ma nek' dodje u Juve,jebo Liverpool. :da:

 

Ja imam Juventusov 96. Osvajanje LS :da: :da:

 

Uuu,to meni treba.Ja bih ovakav ko sto nosi Ravaneli na mom avataru.Opasan dres. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sign Me Then We Will Beat Inter

 

victory over bitter rivals Inter

 

help them chase and beat Inter

 

:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------

morati ako ima mozga mora da odgovori na leto dovodjenjem diega i kvarezme.

a i agero i kvaljarela bi bila sjajna pojacanja.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ibrahimovic je bolji od Kake

 

 

LUCA TONI napadač Bayerna i talijanski reprezentativac, dao je nekoliko zanimljivih izjava tijekom stanke u Bundesligi.

 

Prvo se robusni napadač osvrnuo na izbor najboljeg svjetskog nogometaša prošle godine, gdje je na svim listama prvi na popisu bio Brazilac Kaka.

 

"Samo je jedan razlog zašto je Kaka bio prvi. Samo zbog uspjeha Milana kao kluba. Za mene je bolji igrač Zlatan Ibrahimović. Vidno bolji i zato pričekajmo ovogodišnju Ligu prvaka. Nakon što Inter postane prvak Europe Ibrahimović će pokupiti svu slavu", izjavio je Toni.

 

Potom se Toni osvrnuo na stanje u talijanskom nogometu.

 

"Inter je debelo iznad svih. Iako poštujem Juventus zbog tradicije, a Romu zbog igre koja je isključivo napadačka mislim da pokraj Intera nitko nema šanse. Niti moja Fiorentina kojoj želim svu sreću", rekao je Toni i otkrio jedan "detalj" od prošlog ljeta.

 

"Prije no što sam krenuo put Münchena stavio sam potpis na predugovor s Milanom. Praktički sam već bio njihov igrač, ali tada su se pojavili problemi na koje se ne želim vraćati", dodao je Toni koji očito, možda baš zbog toga, nije ljubitelj niti Milana, niti njegovih igrača.

 

Simbolično, najmanje je Toni govorio o Bayernu. S obzirom na neke prethodne izjave rekli bi kako više nije niti njihov ljubitelj, a nisu rijetke vijesti koje govore kako će Toni uskoro odbaciti Bayernov dres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=562528

 

 

"Barzagli is a Juve man,of course" - hinted Zamparini.

E da se ovo ostvari!!!Jos jedan igrac sa moje liste zelja. :pivopije:

 

Samo me brine odbrana koja ce igrati sada...Kjelini,Zebina,Andrade povredjeni,Bumsonga prodali...ako ne kupe bar tog suntavog Melberga,bice u kurcu odbrana.Ali jako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...