Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pa verovatno tako gleda jedan prosecni navijac Intera

 

 

verovatno ne gleda. verovatno mu se jebe za juventus.

 

Pff,Mancester je jos gori od Liverpula.25 godina nije bio prvak sopstvene drzave.Jako je velicanstven.Do moga.

 

istina, a milan 40 i kusur...

 

svaki fudbalski klub se bavi kriminalom.Ko toga nije svestan,budala je.

 

:)

 

 

znaci, navijaci juventusa sad kao nekakvu mantru ponavljaju pricu da, eto, svi klubovi kradu, to je manje-vise normalno, ali, eto, jebiga, samo juve su uhvatili, smrc, nije samo juve mafija, smrc, desava se, jebiga.... :)

smehoteka.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci, navijaci juventusa sad kao nekakvu mantru ponavljaju pricu da, eto, svi klubovi kradu, to je manje-vise normalno, ali, eto, jebiga, samo juve su uhvatili, smrc, nije samo juve mafija, smrc, desava se, jebiga.... :)

smehoteka.

 

to je tacno................... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno ne gleda. verovatno mu se jebe za juventus.

 

Pa ne bih bas rekao.Na osnovu fanova koje srecem recimo ovde na yumetalu,dalo bi se zakljuciti da su poprilicno iskompleksirani,posto apsolutno uvek u nedostatku argumenata pocinju sa pljuvanjem po najvecem italijanskom klubu svih vremena,Juventusu iz Torina.

 

 

istina, a milan 40 i kusur...

 

I to je istina.Dakle dolazimo do zakljucka da je jedini klub sa kontinuitetom veliki Juve,a da su klubovi iz Milana cisti paprikaneri. ;)

 

 

znaci, navijaci juventusa sad kao nekakvu mantru ponavljaju pricu da, eto, svi klubovi kradu, to je manje-vise normalno, ali, eto, jebiga, samo juve su uhvatili, smrc, nije samo juve mafija, smrc, desava se, jebiga.... :)

 

Ne.To iznose samo navijaci Intera.To je jedini argument na osnovu koga mogu da prcaju nekog navijaca Juventusa.Sve ostalo:trofeji,medjusobni dueli,velicina kluba...je na strani velike stare dame iz Torina. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno tako gleda jedan prosecni navijac Intera...za sve je kriv Juventus.

 

Pre nego sto komentarises,procitaj to sto komentarises.Rekoh,na osnovu ljudi koje srecem,i izmedju ostalih ljude koje srecem ovde.Ti znas citati?

 

Aha.

 

Nego da kazem nesto na temu - Inter ce lagano osvojit prvenstvo jer primjenjuje stari dobri recept - ne gubi bodove protiv malih ekipa. Ali u LS nema sanse, ona sredina treba nekog bas kvalitetnog igraca.

 

btw. Pato Alexander je novo fudbalsko cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona sredina treba nekog bas kvalitetnog igraca.

 

slazem se. mislim da bi dovodjenjem npr kvarezme i diega na leto uradili odlican posao. viera je vec mator i sklon povredama, zaneti konstantno igra na vrhunskom nivou ali i on je vec mator a tek ce biti sledece sezone. znaci najmanje dva veznjaka ekstra klase na leto. u januaru mislim da nece vise kupovati, mada bi bilo dobro da kupe npr. ovog malog meneza (ili kako se vec cita) iz monaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvarezma bi bio odlicno rjesenje, jer im upravo takav igrac i treba. Prodoran, brz, odlican tehnicar, a pri tom je jos i mlad igrac. U takve treba investirati, pa koliko god da kostaju. Osim toga, Kvarezma se moze koristiti u formacijama 4-4-2 i 4-3-3, moze da igra lijevo i desno krilo kao i ofanzivnog veznjaka.

 

Osim njega, pominju se jos Diego, Mancini i Nasri iz Olimpika. Dobri igraci, ali previse slicnih karakteristika i pozicija. Kvarezma je idealno rjesenje, a i ne treba sad gomilat brdo dobrih igraca na istoj poziciji. Ja bih pored Kvarezme uzeo i Lucha Gonzalesa iz Porta, on je vec centralni vezni, idealna zamjena za Vieiru i Dakura. Na ostalim mjestima, po meni su odlicno pokriveni i nema potrebe za dodatnim kupovinama. Samo je sredina problem, gdje uz jednog kvalitetnog veznjaka i nekog ofanzivnijeg igraca samo mogu da kontinuirano nastave i eventualno uzmu LS iduce godine. Jos ako se Adriano vrati u formu, onda imaju potencijala da dogodine budu i najaci tim u Evropi.

 

Sto se Juventusa tice, na stranu kradje i namjestanja, To je dokazano na sudu, a i znalo se kako rade od kad je Moggi u klubu. Ako se neko sjeca nesviranog penala nad Ronaldom od strane Montera one godine kad se odlucivalo izmedju Juvea i Intera za titulu, onda nemamo o cemu da pricamo. Ipak, ostaje cinjenica da je Juve u Italiji najtrofejniji klub, ima najvise navijaca i zasluzuje maksimalan respekt.

Posebno mi se dopada njihov sistem u zadnjoj deceniji - ne trose previse novca, osim kad grade kostur tima (sjetite se samo kupovine Buffon-Thuram-Nedved, gdje su pukli ogromne pare ali i napravili osnovu za toliko godina). U svakom slucaju, odlicna transfer politika, jedini kiks je bio Henry (a sjetite se samo koliko su gluposti napravili Milan, i posebno Inter, koji je upropastio tolike igrace).

 

Toliko o Juventusu, ipak ove godine nemaju sto da traze protiv Intera. Neka budu srecni ako izbore plasman u LS dogodine, sto sa onakvim timom i nece ici tako lako. Mada ko zna, karakter je cudo. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak, ostaje cinjenica da je Juve u Italiji najtrofejniji klub, ima najvise navijaca i zasluzuje maksimalan respekt.

Posebno mi se dopada njihov sistem u zadnjoj deceniji - ne trose previse novca, osim kad grade kostur tima (sjetite se samo kupovine Buffon-Thuram-Nedved, gdje su pukli ogromne pare ali i napravili osnovu za toliko godina). U svakom slucaju, odlicna transfer politika, jedini kiks je bio Henry (a sjetite se samo koliko su gluposti napravili Milan, i posebno Inter, koji je upropastio tolike igrace).

 

Toliko o Juventusu, ipak ove godine nemaju sto da traze protiv Intera. Neka budu srecni ako izbore plasman u LS dogodine, sto sa onakvim timom i nece ici tako lako. Mada ko zna, karakter je cudo. Pozdrav

 

Napokon i malo objektivnosti. :da:

Svaka cast.

 

Докле ће овај Леми да прича о историји у којој су покрали све живо?

 

:)

Smesan si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hooked!

 

Него, пошто мој буразер навија за Јуве купио сам му флашицу која стоји на бициклу са грбом тог клуба. 700 динара у Ђаку у Кнезу.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nije bog zna kakvo pojacanje, ali dobro, nece da skodi. nadam se da nece puno igrati, tj da nece biti potrebe (citaj: novih povreda standardnih igraca) da puno igra i da nece produziti ugovor na leto. solidan igrac, iskusan, pouzdan, ali nista specijalno a na toj poziciji inter vec ima kambiasa, vieru, pelea, koji su svi redom bolji od manisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi Manicheov intervju

 

Novo pojacanje Intera,Nuno Maniche dao je i svoj prvi intervju za svoj novi klub.

"San je biti i igrati ovde.Igracu u jednim od najboljih klubova na svetu i sa fantasticnim igracima koji su ovde.Ponosan sam sto kao portugalac mogu igrati u ovako jakoj ekipi.Figo mi je rekao puno lepih stvari vezanih za Inter.Objasnio mi je da je ova grupa kao jedna sretna porodica i da cu biti veoma sretan ovde."-rekao je Maniche

Maniche je jos dodao:"Danas sam pricao sa Mancinijem.Znao sam da je veliki trener ali sad cu ga jos bolje upoznati.Stojim mu na raspolaganju.

Inter zeli osvojiti Ligu Sampiona i ova ekipa to i moze.Mecevi protiv Liverpoola bice sjajni i ja zelim da ucestvujem u tome i da doguramo sto je dalje moguce."

 

"Nike" dovodi 'Dihna u Inter!?

Wednesday, 16 January 2008

Kako je marketing trenutno jedna od najvaznijih stvari u fudbalu dokazuje i proizvodjac sportske opreme "Nike".Ovaj sportski gigant nedavno se dogovorio sa predstavnicima Intera za medjusobnu saradnju u narednih 10 godina ali to nije sve.Kako njihova glavna zvezda i clan Barcelone,Ronaldinho ne blista u zadnje vreme a samim tim i Nike-u donosi sve manju zaradu oni su odlucili da naprave presedan u fudbalu!?

Naime "Nike" zeli da Ronaldinha preseli na "Meacu" jer misli da bi se on u sampionskom sastavu Intera opet vratio u staru formu i bio onaj stari.Kako prenosi Tuttosport,Nike bi finansirao celokupan ugovor,kako za obestecenje tako i za platu za ovog brazilskog asa.

 

Buduci da je Ronaldinho glavna zvezda Nikea ovaj potez mozda i ne cudi.Podsetimo da su za Ronaldinha vec odavno zainteresovani Chelsea i Milan ali mozda ce posle ovoga i predsednik Moratti da razmisli o angazovanju popularnog 'Dinha koji sigurno ne bi stetio Interu pogotovo sa finansijskog aspekta.Za sada ovu vest nisu ni potvrdili ali ni demantovali celnici Intera i Barcelone.

 

Btw, mislim da je ova druga vest cista glupost tj. novinarska izmisljotina ali videcemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, Маниш хвали Манћинија. Ја имам другара који навија за Интер од седме године, а 85. је годиште и он последњих неколико година говори да би јако волео да Манћини оде и чак се радовао кад су неро - азури испали из ЛШ од Валенсије, пошто се понадао да ће отерати шмекера.

Не знам каква је ситуација овде, односно шта навијачи Интера мисле о Манћинију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga pre nisam voleo ali sad mi je potpuno ok, cak i vise od toga

jednostavno, rezultati u poslednjih godinu i po dana govore sami za sebe

u tom periodu inter ima, tipa tri poraza u svim takmicenjima

dakle, potpuna podrska

 

to ispadanje od valensije je bilo bez poraza (2:2, 0:0) u situaciji u kojoj je inter bio vise nego osakacen povredama tako da - jebiga. ne moze mu se ta eliminacija staviti na teret.

poslednji pravi kiks mancinija i intera bilo je ispadanje od viljareala u 1/4 finalu lige sampiona pre dve godine. mada i tad viljareal samo zbog promasenog penala nije igrao finale kasnije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...