Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

upravo dođoh iz dimenzije X sa genijalnim objašnjenjem par poslednjih kola, sinulo mi iznenada, a tako je jednostavno

 

prvo je Real bio totalno za petama Atletiku, beše 2 boda, znali su u Realu da ako tako nastave Barsa će Atletiko iz inata da pusti bez borbe, samo da Real ne osvoji ligu

 

Real je onda namerno izgubio bodove u poslednja dva kola, i tako naterao Barsu da mora da igra protiv Atletika, jer sad čak može i da osvoji titulu

 

nije tu ni Atletiko bio naivan, i on je pokušao da izgubi bodove kako bi Barsa ipak odlučila da ih pusti da pobede

 

ovako je Real totalno profitirao, jer će se Barsa i Atletiko poklati međusobno, a Real onda umorni Atletiko dobija u finalu LŠ

 

 

šiptarska taktika, svaka čast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anceloti ce pretpostavljam odmarati sve bitne igrace jer mu nije toliko bitno da pobedi u poslednjem kolu. S druge strane, Atletiko ce igrati u najjacem sastavu. I to ce igrati jednu vrlo tesku utakmicu u najavi.

 

Real osvaja LS. Primeru ce uzeti Atletiko, nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa da, Realu je nebitna utakmica a Atletiku je ključna

 

u suštini, Real odmara igrače već 2-3 kola

 

LŠ je LŠ, domaće lige su važne samo Junajtedu i Juventusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

istrošen će biti Atletiko, nije da neće, pa ne bi Hejnkes igrao sa drugom postavom zadnjih mesec dana da nisu noge potrošna roba

 

taman su pobedili Borusiju za taj umor u zadnjih 20 min

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atletiii atletiii atletiiiii!!! Kakva muda imaju ovi ljudi, ja sam odusevljen. Na sred Kamp Nou-a povrede ti se kljucni igraci, primis iz jedne prilike gol i opet skupis muda i napadnes.. jes da je gol iz prekida, ali realno je Atletiko ukupno gledano i imao vise sansi na ovoj tekmi, da je u nekim situacijama bio Kosta a ne veceras bangavi Vilja, jos bi i pobedili. E sad samo da se kako-tako oporave za Real, mada tesko da tu imaju sanse ako ne budu ova dvojica igrali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...