Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

@Vic

Zato i pada kiša cep dan :)

 

Jos da smrsas pa da budete slicni po gabaritu.Ali kurca baba vecerala.A ti pola krmeta,dvaes pljeskavica i tortu reformu vecerao.

Mogu ja da se ugojim, samo da upadnem u depresiju

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ahahahahahahahahhahahah

 

 

 

 

ahahahahhahahahahahhaha

 

najlepši osvaja sve

 

ahahahahahhahahahaha

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

logičan potez Barse, kao da neko hoće da dođe u brod koji tone, daće se šansa Enrikeu, a one naredne sezone totalna rekonstrukcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta je smešno? vidim, Konte se naosvajao svega i svačega, vodio velesile poput Areca, Barija, Sijene i Atalante, pre nego što je došao u Juventus, pa mu se opet klanjaš k'o bogu.

 

Jel ti mene zajebavas?Kao prvo,Konte je sve ove timove uveo u prvu ligu.A kao drugo,Konte sa JUVENTUSOM jebe keve,dok ovaj nije mogao ni sugavu Romu voditi,a o ovim ostalim papanima da ne pricamo koliko su nebitni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

preteruješ malo, činjenica je da je Enrike mačak u vreći, i mi ne znamo kakav će on da bude kad zasedne na klupu Barse

 

to šta je radio s Romom ništa ne znači, Barseloni je trebalo maltene 20 godina da potpuno razvije tika taku, a dudlala je kurčeve sa sve Romariom i Stoičkovom u timu pre toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lemi: pa sam kažeš da je šugava, što znači da im niko ne bi pomogao

 

drugo, Enrike je uveo Barsu B u drugu ligu i odmah u toj drugoj ligi (koja je, kategorički tvrdim, jača od SerieB) bio vicešampion

 

a ovakav Juventus bi bio bolji od Rome sve da ga vodi Ilija Petković, a Romu Anćeloti ili neko drugo mudo, tako da ti je poređenje go kurac

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...