Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Pike je zver ako ovako nastavi bice medju najboljim stoperima na svetu,Pujol je vrlo kvalitetan,za Cigrinskog ne znam a Markez je negde u rangu Albiola i Pepea,malo bolji po mom misljenju.

 

A Marselo jeste dobar u napadu ali ga u odbrani nema.

 

заборавио си Милита. који никако да се опорави од повреде... штета... могао је он да буде међу првих 5 штопера у свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

јел ја то и даље чујем нека одзвањања: "неће се Ибра уклопити у тим"?! хаха! Ибра кара све редом. на свакој утакмици дао гол.

 

http://www.lfp.es/Default.aspx?tabid=113&Controltype=plan&IDEquipo=5&IDDivision=1

 

5 утакмица, 5 голова! за укупно 379 минута. рачуница каже: на сваких 76 минута по гол. није лоше. ја се нимало не буним!

Share this post


Link to post
Share on other sites

заборавио си Милита. који никако да се опорави од повреде... штета... могао је он да буде међу првих 5 штопера у свету.

 

Ja ga strasno gotivim ali ne verujem da ce nesto od njega da bude.Sjebale su ga te povrede suvise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zigic je legenda!! Nikada ne zaboravlja klubove koji su bili dobri prema njemu...

A ova smrdljiva Valensija koja mu pruza sansu na kasicicu i on je uvek iskoristi... NC

hehe, čovek igra svaku šornaestu utakmicu, i to ulazi sa klupe, i dao je 5 golova, drugi strelac tima, posle Vilje...

video sam na goal.com da je i Dragutinović dobro odigrao protiv Reala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=10&dd=06&nav_id=385018

 

Perez je izjavio da je iznerviran činjenicom da je Pelegrini primenio sopstvene ideje u vezi sa timom, koje se razlikuju od onih koje ima predsednik Reala po pitanju selekcije igrača koji će nastupati.

 

Каква кретенчина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...