Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Pazi u vreme Gianfranca Zole i Gianluke Vialle, kao i Hasselbaink-a i delimicno Gudionsena su bili odlican simpatican klub koji je umeo da maestralno odigra....

 

Ali nisu bili MoneySteroidInjected Zveri.... A to se desilo preko noci... ljudi nisu na to navikli i ne mozes ih kriviti zbog toga.

 

Sta bih dao da MANCHESTER pobedi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada me i boli uvce, svi ce oni posle utakmice da se isplacu dva minuta jedni drugima u zagrljaju, a onda ce svojim (ima li potrebe da to kazem) ultra pickama , zenama ili devojkama doci u svojim besnim dzipovima, gde ce ih posluga posluziti kavijarom pre nego se brcnu sa istim pickama u jacuziju za 20 osoba u svojim zamkovima sa 5 m visokim ogradama i vodenim kanalima oko njih....

 

BOLI NJIH BRIGE ZA NAS SMRTNIKE....

 

Mislis da bi sa istim entuzijazmom igrali u drugoj ligi sa NESTO manje para????

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta bio dao da ovaj ili onaj engleski tim pobedi... :) realno zabole me qrac, nije to reprezentacija a ni za nju odavno vise ne navijam svim srcem...

ajd jedino sto igra Vida pa kao malo za njega navijam...

inace volim kad je dobra tekma, dosta golova pa nek bolji pobedi, i ako je moguce uzmem neku kintu na kladzi...

nikako mi nije jasno sto se toliko uzivljavate u uloge fanaticnih navijaca, mada kapiram da mi zvezdasi stvarno vec duze vreme nemamo za koga da navijamo, grobari su se iziveli ove sezone na basketu

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidite,jedino je UTD prosao fair and square!

 

ne, nije (i celzi je, i to mnogo zasluzenije).

 

 

Ali nisu bili MoneySteroidInjected Zveri.... A to se desilo preko noci... ljudi nisu na to navikli i ne mozes ih kriviti zbog toga.

 

ma ne krivim nikog, taman posla, svako ima pravo na svoje misljenje/ukus, ali to onda nije argument. po tome sto imaju para se ne razlikuju od drugih bogatih klubova, nego samo po tome sto do juce nisu imali bas toliko para. sta, neko ce sad da me ubedi mozda da su neki klubovi predodredjeni da budu bogati/veliki a drugi da budu manje bogati/mali? e pa ja ne mislim tako i uvek cu pozdraviti klub koji ce razbiti monotoniju i pojacati konkurenciju. ispada da samo par klubova treba da ima monopol na trofeje, e pa ne treba.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada kapiram da mi zvezdasi stvarno vec duze vreme nemamo za koga da navijamo, grobari su se iziveli ove sezone na basketu

 

 

Pa sta ces, sad but true....

 

 

Inace, u pravu je sabre, to sto se meni celzi ne svidja, ne znaci da nije zasluzeno tu gde je trenutno. Nisu ni veliki klubovi pretplaceni na trofeje. i to je tacno...

 

Al ipak bih voleo da nasi zvezdini pobratimi dobiju, nekako bi mi bilo drago , to mi je gotivan klub, najgotivniji posle Zvezde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god vi kenjali i srali po tom Celziju (iako se i ja u vecini stvari koji ste rekli slazem sa vama),oni su juce potpuno zasluzeno prosli ovaj polumrtvi kilavi Liverpool.Bez ikakve diskusije.Sve se videlo na terenu,i sad mozete srati koliko vam volja,totalno je besmisleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu , zahvaljujuci Sisse-u i Hipiji - cica glisi.... Mamu im severnjacku, kolko su pomogli u proslosti , tolko su sad odmogli...

 

I nije liverpool tolko los kolko pricate...

 

Mislite da je mala stvar biti u polufinalu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mala stvar biti u polufinalu, ali je velika stvar na kradju doci do njega... :da:

 

Ne seri bre!!

Ko da su oni prvi koji su prosli nekog uz pomoc sudije ili neceg slicnog!!

 

@lemmy: Ne sere se po Celsiju u tom kontekstu, da li su zasluzili da prodju Liverpool...

 

Nego, da li bi ikada bili tu gde su, da im nije lovatora iz Rusije...

 

Fudbalski tim ne treba da napreduje na taj nacin, ali je to sve cesci slucaj...

 

Celsi je zasluzio finale... (to niko ne porice)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je Roberto Roseti : rodjen 18.septembra 1967 u Torinu . Verovatno , kao navijac Juventusa jos ima traume od Hejsela koji je mec predpostavljam gledao i ovo je jos jedan dokaz da je iz tog razloga iz zbog torpedovanja Juventusa od strane Liverpula pre par sezona obilato pomogao Celsiju da prodje u finale , ne svirajuci dva penala za Liverpul.

 

-ako uzmemo i podatak da je Vijali , takodje bivsi igrac Juventusa i Celsija , onda i ne cudi sto je bas Roseti ,njegov generacijski drug, sudio za Celsi.

 

-Sudija koji uvek sudi protiv spanskih trenera iz jos nerazjasnjenih razloga , ali ima vremena , kad prodje 1 maj , istrazicu i taj presedan evropskog fudbala.

 

Luis_Aragones_255145s.jpg

 

 

- uvek su pobedjivali domacini kad je on sudio , sem jedanput kada je pobedio , gle slucajnosti bas Celsi.

 

Klupko se odmotava , i svi ovi podaci ce biti dostavljeni besplatno organima uefe kako bi se utakmica sto pre ponistila i igrala nova , jer nije sportski da na ovakav neposten nacin prodje Celsi.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je Roberto Roseti : rodjen 18.septembra 1967 u Torinu . Verovatno , kao navijac Juventusa jos ima traume od Hejsela koji je mec predpostavljam gledao i ovo je jos jedan dokaz da je iz tog razloga iz zbog torpedovanja Juventusa od strane Liverpula pre par sezona obilato pomogao Celsiju da prodje u finale , ne svirajuci dva penala za Liverpul.

 

-ako uzmemo i podatak da je Vijali , takodje bivsi igrac Juventusa i Celsija , onda i ne cudi sto je bas Roseti ,njegov generacijski drug, sudio za Celsi.

 

-Sudija koji uvek sudi protiv spanskih trenera iz jos nerazjasnjenih razloga , ali ima vremena , kad prodje 1 maj , istrazicu i taj presedan evropskog fudbala.

 

Daj brate! Ma Juventus finansira Al-kaidu :) :) :)

 

:) :) :) koje emocije, i sam znas da je juventus te godine pokraden, i da ponistili gol Del Pjeru, ali mi fanovi Juventusa nismo dizali toliku dramu koliku ti sad dizes. :) :) :)

 

Gde nadje da je Juve kriv sto je Liverpul ispao? :confused::) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad covek malo razmisli ima smisla...sve se uklapa :) :)

moje misljenje je da je covek odluke bio hipija, nepotrebno je startovao na balaka kada je lopta letela van sesnaestrca i napravio penal, a kasnije kada ga je drogba sapleo nije pao odma' nego je napravio jos jedan korak pa sudija nije imao utisak da je start dovoljan za penal

a sto se tice dominacija ako cemo vec da pricamo o proslih par sezona treba reci da je ovo druga uzastopna sezona u kojoj su u polufinalu lige sampiona bila 3 engleska tima, u 4 poslednje godine englezi imaju finaliste lige sampiona s tim da su ove godine u finalu 2 ekipe iz engleske, znaci 2 osvajanja lige sampiona i 3 druga mesta...toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neee :))), Boro pa ti znas u koliko sam ja navrata pevao himne Juventusu , za docek nove godine sam smislio pesmu , koju zajedno sa tobom pevam u alkoholisanim stanjima , ovo su suve cinjenice koje iznosim , i sasvim objektivne.

 

Da se vratimo josh jednom temi o sudiji-monstrumu.

 

Njegova osvetoljubivost je nadaleko poznata , naime kad je Zidan napustio njegov omiljeni klub Juventus , i presao u Real iz Madrida , Roseti nije birao sredstva da sputava tada najboljeg igraca planete , kako na klupskom tako cak i na reprezentativnom nivou , dokaz za to je i ova arhivska fotografija .

 

12-sport-2_5188.jpg

 

Dokaza je mnogo samo je pitanje da li ce neko sem mene smeti da digne glas protiv rusko-italijansko-jevrejske mafije , ali nadam se da ovde ima jos ljudi koji imaju normalna shvatanja ovozemaljskog fudbala , tj , koji podrzavaju ponistavanje utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice dominacija ako cemo vec da pricamo o proslih par sezona treba reci da je ovo druga uzastopna sezona u kojoj su u polufinalu lige sampiona bila 3 engleska tima, u 4 poslednje godine englezi imaju finaliste lige sampiona s tim da su ove godine u finalu 2 ekipe iz engleske, znaci 2 osvajanja lige sampiona i 3 druga mesta...toliko

 

Strasna dominacija,nema sta...za 20 godina,2 puta prvaci evrope.Neverovatni su ti englezi. :)

 

U poslednjih par godina jesu dominantni,ali samo kvantitativno,trofeja nigde.Jebes takvu dominaciju.Kada su spanci i italijani imali kvantitativnu dominaciju,oni su imali i osvajace...a ne gubitnike.

 

Ma neee :))), Boro pa ti znas u koliko sam ja navrata pevao himne Juventusu , za docek nove godine sam smislio pesmu , koju zajedno sa tobom pevam u alkoholisanim stanjima , ovo su suve cinjenice koje iznosim , i sasvim objektivne.

 

Da se vratimo josh jednom temi o sudiji-monstrumu.

 

Njegova osvetoljubivost je nadaleko poznata , naime kad je Zidan napustio njegov omiljeni klub Juventus , i presao u Real iz Madrida , Roseti nije birao sredstva da sputava tada najboljeg igraca planete , kako na klupskom tako cak i na reprezentativnom nivou , dokaz za to je i ova arhivska fotografija .

 

12-sport-2_5188.jpg

 

Dokaza je mnogo samo je pitanje da li ce neko sem mene smeti da digne glas protiv rusko-italijansko-jevrejske mafije , ali nadam se da ovde ima jos ljudi koji imaju normalna shvatanja ovozemaljskog fudbala , tj , koji podrzavaju ponistavanje utakmice.

 

Naravno da ih pevamo...i pevacemo ih tek,itekako. :da:

 

Nastavi sa iznosenjem dokaznog materijala,interesantno je.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad covek malo razmisli ima smisla...sve se uklapa :) :)

moje misljenje je da je covek odluke bio hipija, nepotrebno je startovao na balaka kada je lopta letela van sesnaestrca i napravio penal, a kasnije kada ga je drogba sapleo nije pao odma' nego je napravio jos jedan korak pa sudija nije imao utisak da je start dovoljan za penal

a sto se tice dominacija ako cemo vec da pricamo o proslih par sezona treba reci da je ovo druga uzastopna sezona u kojoj su u polufinalu lige sampiona bila 3 engleska tima, u 4 poslednje godine englezi imaju finaliste lige sampiona s tim da su ove godine u finalu 2 ekipe iz engleske, znaci 2 osvajanja lige sampiona i 3 druga mesta...toliko

 

 

Pa to zahvalite Interu :) :) :)

 

Ajde bre, izbacili ih Hrvati :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da su trofeji najbitniji ali mnogo je veci uspeh uci u finale nego ne izaci iz grupe, ili ispasti u 1/8 ili 1/4 finala

dakle engleska 2 trofjea, spanija 1, italija 1

engleska 5 finala, italija 2, spanija 1

 

^o kakvim hrvatima je rec?

Edited by rhapsoad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale moj,pamte se pobednici,a ne ko je igrao u polufinalu,osmini finala ili grupi.A po tom pitanju su englezi go kurac.Trenutnu dominaciju imaju,ali je neznaju iskoristiti...za razliku od spanaca i italijana koji dominaciju pretvaraju u titule.

A ovo 2-1-1...kakve veze imaju sada ove 4 godine?Sto ne racunas poslednjih 6?Ili 9?Ili 15?Idi bezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je sudija - monstrum Roberto Roseti veoma domisljat i da unapred razmislja dokazuje sledece saznanje , naime ocemu se radi :

 

Kad je Roman Abramovich dao otkaz Ranijeriju , Roseti (inace porodicni prijatelj familije Ranijeri) je dao predlog Romanu koji ovaj nije mogao da odbije,elem radi se o dogovoru da Roman progura Ranijerija u Rosetijev omiljeni klub Juventus, za uzvrat Roseti ce progurati Celsi koliko je god u njegovoj moci , a moc mu je tolika da ne sudi dva cista penala za Liverpul.

 

O kakvom se smradu radi govori i njegova fasisticka proslost-sadasnjost , naime mediji su zapazili njegovo salutiranje u stilu njegovog duhovnog vodje firera

 

rosetti060207.jpg

 

Da li je slucajnost da je penal sviran bash nad Balakom ????

 

Da li slucajno da uvek progurava Argentinu (zemlju utociste nacistickih zlocinaca)

 

0,,1629410_4,00.jpg

 

I to protiv Meksika , ponovo ekipu koja ima veze sa spanskim govornim podrucjem.

 

Setimo se i da je sudio-namestio utakmicu Argentina - SCG 6-0 , na proslom prvenstvu .

 

Da bi oprao ljagu koju je na sebe bacio svojim fasistickim idealima , na dan Izraelskog secanja na holokaust , sredio je Avramu Grantu - Jevrejinu da se raduje , sramota i tuga , cemer i jad , za svaku osudu , ovde dokaze ne navodim samo zbog Liverpula , vec i zbog drugih postenih klubova koji se mogu susresti sa sudijom - monstrumom.

 

Brale moj,pamte se pobednici,a ne ko je igrao u polufinalu,osmini finala ili grupi

 

Tako je niko ne pamti izgubljena finala Juventusa ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...