Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Epicki Strajnicev komentar-"i mogao bi sad Babovic da padne"....mislim da to oslikava situaciju.

Ovi partizanovi pacijenti,ruku pod ruku sa zvezdinim i pravac Matijevic....Stanojevica na vesala,a mafijase koji forsiraju ove dileje i koji diriguju ko sme da igra,pronaci,pozvati huligane da se izive nad njima dok ih ne dezintegrisu u beton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, matori. Da od ove sramote bude nekakve reakcije i bagra se zapravo najuri pa da se covek i ponada. Ali nema nama vajde izgleda dok se ne napravi neka regionalna liga, mafijasi proteraju a zvezda i partizan privatizuju. Dok god su nam dometi da igramo sa slobodama sevojno pojnt i spartak zlatibor vodama (i zapravo gubimo, iako se i jedni i drugi bunkerisu 90 minuta) nema cemu da se nadamo u Evropi.

Zvezda ne moze da se privatizuje, menjali su statut nesto i uglavnom sada ne mogu da budu prodati...

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/187038/Zvezda-postala-vlasnistvo-clanova-nema-prodaje

 

Isto vazi i za Vojvodinu

 

 

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2011&mm=06&dd=08&nav_id=517609

 

Ocekujem da to uskoro urade i partizan, Uzice uradi sa Slobodom slicno kao Novi Sad sa Vojvodinom itd..., a privatizacija klubova se svede na farsu i izigravanje zakona...

 

Niko nije lud da privatizuje klubove pa da posle nema odakle da se krade... Partizan udje u LS proda 8 fudbalera i ne dovede cestito pojaacanje... Pa 'de su pare?

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak na fejsu

bitno da je robi optimist

 

 

Има пренос на www.redtube.com

 

 

Lexington Steele, Nacho Vidal, Rocco Siffredi, Stade Rennais...

eto,srali ste,desilo vam se gore...

 

Mnogo jak ovaj Ren, a mi nemamo ni jednog pristojnog igraca. Kako je Partizan krenuo nece ni oni nista bolje proci. Atletiko u 18. minutu vec 2-0. :rockdevil:

nije ren jak,dobri su,ali nisu jaki...vise je zvezda ocajna...

 

Просинечки жели да Звезда игра као Барселона. Хоће да се у одбрани комбинује, а не рока лопту преко пола. За такве ствари мора да има техничаре, а не непокретне пањеве.

Ковачевић пропао горе него Вукић.

 

Опет се понавља наш говнарски менталитет. Најеб'о им се ја мајке...

zao mi je prosineckog...vidi se da on zna,ali sta vredi kada oni uzimaju igrace za tepsiju ribe...rambo im nasao 3 dobra igraca za 750000-1200000...oni mu rekli dali ima nesto za 200000,on covek iskopao najboje sta je mogao...

 

Ove godine nasi timovi uspeli su da izbace albance i estonce, narednih verovatno necemo moci ni njih...

svi su poceli da igraju fudbal,da napreduju,da ubacuju nove stilove igre,pre svega da treniraju,a ne da bance po kafanama...mi cemo zauvek igrati spori mrtvi ruski fudbal...

 

ne znam. stvarno ne znam sta da kazem.

 

a ne znam sta se ova debela moroncina bosanska javlja. idi jebi svinje.

 

dovodimo rnica da zameni savica, a neke brazilske osmoligase da menjaju tejga, odnosno klea. krstajic preporucuje jovancica. pa kome ko si ti da preporucujes igrace nekome, mentolu???!!!!

babovicu 15 loptu sutra, pa nek drka kod kuce na iste. jebem ga u usta.

babovicu tata placao igrace iz jsl kako bi ovaj vezbao,ali nikada taj igrac nece biti...

 

@ гроб без дна

 

 

Не само он, него сви Цигани. Ја овима јебем мајку зато што не могу да дају гол из сто шанси. Примили смо невиђено малоумне голове, али не знам шта се ови јављају.

partizan primio sasvim dva normalna gola...prvi je vrhunski,a drugi je penal...oba legitimna...ako krivis sudbu kletu za golove koje su primili protiv irskih konobara,luckih radnika,postara onda i ne treba da pratis fudbal...

 

Javljaju se zato što je Zvezda igrala protiv 15 puta jačeg tima nego mi, tako da možemo samo da ćutimo i da se pokrijemo ušima jer bismo i mi njih drkali nonstop.

 

slazem se sa ovim...

 

 

 

 

 

 

 

 

zvezda igrala bez ideje,bez zelje,u sutini bez znanja...ren za 2 klase bolji,a i oni nisu nista posebno,samo je zvezda jako losa...

 

partizan je bolja ekipa,barem po imenima i iskustvu,ali jako bleda partija...jebes ti sanse kada ne moze ucackati amaterima kod kuce 5 komada...

 

smiljanic seljacina odmah posle tekme hteo da se tuce,camuga se vec i na terenu potukla...bolji su,dobili nas,pa ajde da se tucemo...k'o i navijaci zvezde,prave sranja,pa ce posle to klub da placa...kada naucimo da igramo i kada ne budu menadzeri sklapali timove,kada se budemo ponasali na terenu i van njega ko ljudi,a ne k'o stoka bice nesto od nas...

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrate ko piče grobari, grobari, grobariii!

Da ne mrsimo muda mnogo - ovo je najveća bruka na evropskoj sceni u istoriji Partizana. Zajebali smo i Tikvu i Fljamurtari i Artmediju... Da te natrti poluprofesionalna ekipa iz Rep. Irske!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrate ko piče grobari, grobari, grobariii!

Da ne mrsimo muda mnogo - ovo je najveća bruka na evropskoj sceni u istoriji Partizana. Zajebali smo i Tikvu i Fljamurtari i Artmediju... Da te natrti poluprofesionalna ekipa iz Rep. Irske!?

 

Ta poluprofesionalna ekipa je pokazala kako se igra fudbal! Srčano, hrabro, jako, bezobrazno, a sve to uz po koji osmeh... Pokazali su nabeđenim zvezdicama, koji ne mogu 30 minuta jakog tempa da izdrže, kako se igra fudbal. Za sve to ja njima skidam kapu a ujedno i žalim jer mi nikada, ali nikada više nećemo imati ni blizu igrače sličnog ponašanja na terenu, jer je fudbal u ovoj zemlji odavno otišao u kurac.

Edited by Butterfingers
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Srčano, hrabro, jako, bezobrazno, a sve to uz po koji osmeh...

 

Zbog ovoga me najviše sramota. Ne što smo izgubili, već što to nije bilo ni srčano ni hrabro ni jako ni bezobrazno.

 

Mesari, klesari i radnici iz Irske trčali brže od nas, šutirali jače, grizli i borili se za SVOJ tim.

 

Pitam se čiji je tim Partizan, Ilićev i Rnićev sigurno nije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča se po nekim forumima da se Stanoje posle poraza od Slobode posvađao sa 90% igrača, čak i sa Sašom Ilićem, dok je Stojkovića bukvalno krenuo da davi u svlačionici, pa zbog toga nije ni branio sinoć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh što ih nije...

Nije on čovek kriv. Njega mi je najviše žao...

Kao prvo miniraju ga u klubu opasno. Jedva čekaju da mu vide leđa.

Drugo, oko dovođenja igrača, sumnjam da se išta pitao.

Ne znam da li ste primetili, ali uvek i uvek posle postignutog gola ove cavulje od igrača se automatski povlače. Čisto sumnjam da im je to Stanoje naredio, a to se dešava prečesto. Pičkice ne mogu da trče, protiv "nižerazrednih" ekipa, hoće da ih dobiju sa 30% gasa. E pa ne može.

Al' eto i da ih biješ govnjivom motkom, opet izgleda neki to ne mogu da shvate, pa nije ni čudo što je čovek poludeo...

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Станојевић крив због тога што они не могу да искористе шансе, није он желео да прода Клеа, да не откупи Тејга, Савића, довео Иванова, неспремног Едуарда итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.flashscore.com/soccer/europe/

 

пробај ту. нема баш за све утакмице статистика.

 

ЕДИТ: овде имаш све

 

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/matches/round=2000271/index.html

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте, људи, да је једна од оних милион стопостотних шанси ушла, друга би се прича причала.

da partizan ima normalan tim,od milion sansi bi uslo milion...los je tim koji ne moze gol da da,pa makar imao i trilijardu sansi...k'o da radis ispit i ne potpises se,k'o da ga nisi ni radio...to onda znaci da si moron...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...