Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

С једне стране је занимљиво, лиге су интересантније због изједначености екипе, а, са друге, ЛШ није нимало узбудљива. Тај Бајерн који је дао седам голова Базелу сутра може лагано да попије 5 од Реала или каталонских цигана.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене буквално мрзи да гледам ЛШ, једва издржим до полувремена. И те лиге су занимљиве само због табела, фудбал је очајан. Исто важи и за репрезентативни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzno ali istinito.Engleska liga truba,spanska liga (ne racunajuci barsu i real) truba,zabari truba,svabe truba...francuzi...pffffff,francuzi :haha::haha::haha: ...kerov kurac je sve ovo.

LS ove sezone nisam ukupno 5 utakmica pogledao.Odgledam preglede i cao.Reprezentativni fudbal me ne zanima,samo kada igraju Pantela i Zigara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

какви курчеви Французи, то понекад ставим и гледам кроз телевизор

наша лига најјача, посебно откад су кренули људи да се враћају на стадионе :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je los u svakom pogledu.

 

Jebo ti ovakav fudbal kada samo dve ekipe u svetu igraju dobro,a svi ostali su tuga bozija.

 

С једне стране је занимљиво, лиге су интересантније због изједначености екипе, а, са друге, ЛШ није нимало узбудљива. Тај Бајерн који је дао седам голова Базелу сутра може лагано да попије 5 од Реала или каталонских цигана.

 

Taj rad.Lige jesu zanimljivije,ali zbog toga sto su svi krs.Ali bukvalno su svi veliki klubovi,sem Barse i Reala naravno,truba nevidjena.Godinama unazad fudbal nije bio ovako los.LS je potpuna katastrofa ove sezone.

 

Мене буквално мрзи да гледам ЛШ, једва издржим до полувремена. И те лиге су занимљиве само због табела, фудбал је очајан. Исто важи и за репрезентативни.

 

Tuzno ali istinito.Engleska liga truba,spanska liga (ne racunajuci barsu i real) truba,zabari truba,svabe truba...francuzi...pffffff,francuzi :haha::haha::haha: ...kerov kurac je sve ovo.

LS ove sezone nisam ukupno 5 utakmica pogledao.Odgledam preglede i cao.Reprezentativni fudbal me ne zanima,samo kada igraju Pantela i Zigara.

 

Rekapitulacija : Nema dobrog fudbala bez jakog Liverpula .

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Au covece, koji su vanzemaljci ovi "atleticari".. jedan Raul u najboljem izdanju je tek dosta za solidno ubedljiv poraz, na svom terenu. Ovi ljudi ako ovako nastave osvajaju LE bez problema. Pod uslovom da im u finalu ne dodje Valensija a budu suspendovani Muniain i Ljorente x)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam slucajno rekao ovo za Valensiju, bez njih dvojice i onako ispraznjeni emotivno posle MU-a izgledali su protiv Valensije kao amateri.. ali da odigraju u najjacem sastavu, u nekom zaista bitnom mechu tipa finale LE bilo bi skroz drugacije, cenim. Videcemo jos sta ce biti ali uglavnom spanci dominiraju kako stvari stoje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja nisam ni znao da se u Rumuniji igra finale, bas se iznenadih malopre :haha:

Ja isto skopcao posle tekme. Elem, karta 150 eura. Mozda bih i mogao to iskesirati, bez znanja familije. :haha:

Bice do jaja finale, Atletik je fantazija. Ljorente me odusevljava iz dana u dan. :da:

Edited by Маузер

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...