Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Штета, прижељкивао сам Спортинг у финалу. У финалу се навија за Атлетико. Један мадридски клуб игра европско финале, а један не.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

За сепаратисте се навија у финалу,апсолутно шмекерска екипа. Много ме више занима ово финале него финале ЛШ,први пут од кад пратим фудбал.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi definitivno fali neka koska u glavi,ili namjerno trolujes.ne kazem da ni jedan ni drugi nijesu zvjerine,ali da u finalu nema napadaca na tom nivou ili si retardiran ili seres kao foka.

 

Jebote, ja se ozbiljno razmisljam da pocnem za vas fantome da pisem detaljno objasnjenje svakog svog komentara. Tacno sam znao da cete se uhvatiti za Drogbu.. specificno sam (mislio makar) da sam napomenuo (ali ocigledno ne) trenutni nivo.. as in nivo forme.. a Ljorente i Falkao su, cak i ti to moras priznati (nadam se) trenutno u boljoj formi i daju daleko vise golova od Drogbe. Ali ajde, pucaj minuse i seri, to ti vidim odlicno ide.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дрогбин проблем ове сезоне је што се уместо њега форсира кљакави Торес,а са Дрогбином формом је све у реду.

Уосталом,никако се не може рећи да су Фалкао и Љоренте у бољој форми од Гомеза.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ja se ozbiljno razmisljam da pocnem za vas fantome da pisem detaljno objasnjenje svakog svog komentara. Tacno sam znao da cete se uhvatiti za Drogbu.. specificno sam (mislio makar) da sam napomenuo (ali ocigledno ne) trenutni nivo.. as in nivo forme.. a Ljorente i Falkao su, cak i ti to moras priznati (nadam se) trenutno u boljoj formi i daju daleko vise golova od Drogbe. Ali ajde, pucaj minuse i seri, to ti vidim odlicno ide.

poredis falkaove i ljorenteove golove nekim invalidima u prvenstvu i malo vise od prosjecnih ekipa u ovom kikiriki takmicenju sa,kad vec pricamo o trenutnoj formi,onim sto je drogba odradio zadnje dvije utakmice?ne sprdaj se,vidjecemo ih dogodine u najvecim klubovima na najvecim nivoima,to tad je neozbiljno ih porediti sa top napadacima sa najveceg nivoa.niko ne spori da imaju i jedan i drugi samo takav potencijal,ali evo prvi gomez koji je odradio mnogo vise od jednog i drugog do sad je stao u ovom dvomecu kad je najvise trebalo,pa niko vise ne prica o super mariju,i njegovoj formi.

 

ako vec zelis da palamudis po podforumu,edukuj se malo,neozbiljan si,pa ti zato pucaju minusi,ja neznam dal sam ti i jedan dao i to nedje ranije na neku glupost.mada,ako nastavis da kukas o minusima,vjerovatno ce se to promjeniti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma boli mene dupe za minuse, nego mi je simptomaticno da mi isti ljudi uvek iste daju pre nego sto se i potrude da lepo procitaju moj komentar. A cekaj, jel sad dva Atletika nisu prakticno na najvisem nivou, ili cenis da su slucajno dosli do finala LE? I to sto imas igrace koji mogu da igraju na vrhunskom nivou i daju milion golova/asistencija u timovima gde su u prvom planu, a u nekom gde ima jos brdo zvezda ne bi mogli, ne znaci da nisu vrhunski igraci.. Ibrahimovic ti je najbolji primer. Kapiram ja vasu logiku, sve je to meni jasno, ali se nikako necu sloziti da Falkao i Ljorente trenutno nisu atraktivniji i zanimljiviji za gledanje od Drogbe i Gomesa.

Edited by Salvation
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда кажи атрактивнији и занимљивији. Мени је атрактивније и занимљивије да гледам како у бетон лиги цело село јури судију низ ливаду па не кажем да је Сељак из Михајловца у бољој форми од Реала.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

фала курцу да се дискутује о фудбалу, већ сам попиздео, кад год видим зелену лампицу и уђем у подфорум, активне теме о хокеју, НБА и НФЛ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to "kikiriki" takmicenje je takmicenje iz koga su ispala dva prvoplasirana tima lige, koju kapiram smatras mnogo jacom od primere (sudeci po tvojim komentarima do sada). A da, jedan od dva finaliste je izbacio jedan od ta dva tima i izbacio tim koji je izbacio drugi.. kakav cabar, zaista. Ne seri vise, zaista.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, to "kikiriki" takmicenje je takmicenje iz koga su ispala dva prvoplasirana tima lige, koju kapiram smatras mnogo jacom od primere (sudeci po tvojim komentarima do sada). A da, jedan od dva finaliste je izbacio jedan od ta dva tima i izbacio tim koji je izbacio drugi.. kakav cabar, zaista. Ne seri vise, zaista.

vala i jedne i druge je bas zaboljelo za ovo kikiriki takmicenje,marocito siti posto mancini na klupi samo drzi mogucnost da uzme titulu.da malo vise znas o fudbalu znao bi kako engleski timovi razmisljaju o tome,a atletiko je spao na trofej u LE jos prosle godine,ali i to iziskuje bar neko uopsteno pracenje fudbala,tako da je poprilicno jasno ko serenda bez pokrica po forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...