Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oвакво,заламање,има,само,Драган,Бабић,Сеља,из,Белих,орлова,

Доктор,,,а,хтео,сам,као,нека,пичкица,да,јурим,Билбао,,,срећом,ми,је,задрхтала,рука,па,нисам,уплатио,

Остао,бих,без,коре,хлеба,

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga. Koliko god da mi je drago da Atletiko ovako kvalitetno igra i ima dva takva velemajstora kao sto su falkao (ne vredi trositi reci) i dijego, toliko sam se smorio sto su separatisti izgleda kompletno izgoreli u zelji.. na stranu kvalitetan presing, smirena odbrana i fantasticni pojedinci Atletika, ovo je trebalo da bude derbi, i da je Atletik igrao na nivou iz utakmica protiv Mancestera i Salkea bilo bi kudikamo zanimljivije. Steta.. a opet kazem, nije mi ni toliko zao zato sto su mi u finalu ionako igrala dva omiljena kluba iz spanije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti jednostavno kupiti Radamela, njega je Atletiko uzeo za 40 milki dakle ispod nekih 60m se njima ne isplati da ga puste nakon tek 1 sezone.

 

 

 

 

Naravno cestitke Atletiku, koliko mi je drago zbog njih toliko mi je zao zbog separatista.

 

Voleo bih oba tima da vidim u LS u skorije vreme.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Убио Фалкао,играчина! Биће штета ако се квалификују за ЛШ а не купе неке мало боље дефанзивце,овако немају шансе за неки озбиљнији резултат.

Жао ми сепаратиста,види се да играју за више од кеша али ипак их је уништио Атлетико. Резерни дресовни Билбаоа феноменални,одушевио сам се.

 

Убио Фалкао,играчина! Биће штета ако се квалификују за ЛШ а не купе неке мало боље дефанзивце,овако немају шансе за неки озбиљнији резултат.

Жао ми сепаратиста,види се да играју за више од кеша али ипак их је уништио Атлетико. Резерни дресовни Билбаоа феноменални,одушевио сам се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate nema veze kolika mu je klauzula,to se toliko puta dokazalo do sad.jedino sto je bitno je dal on hoce da ide ili ne.a koliko je realno da ce atletiko sledece sezone napraviti tim konkuretan za titulu i LS?slozices se da i nije bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u neku ruku i gotivan, ali i sulud sistem razmisljanja celnika Atletika.. secam se jos od igranja PES-a 6 i pracenja njih ovako.. kod njih je uvek fora da se dovode vrhunski napadaci i ofanzivni vezni, solidni vezni, a odbrana sta bude.. i u principu, cak i sa novim igracima uvek je to logika. Evo sad pustise Forlana i Aguera, dobise (koliko god ja voleo Forlana) neuporedivo boljeg Dijega i Falkaa (mada pitanje da li ce ovog prvog, s obzirom da je na pozajmici, a bogami i ovog drugog s obzirom da je totalni ubica uspeti da zadrze). Ali ono, imam neki osecaj da ce oni, koga god da dovedu i koga god da prodaju uvek pucati na to da imaju fantastican napad, a odbrana ce uvek da im bude slaba tacka. Sa druge strane, juce su odlicno takticki odigrali i mora se priznati da je odbrana bila prilicno dobro postavljena, ali ipak, protiv nekog Bajerna ili tako nesto lose bi se proveli.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...