Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Veoma preliminarni moguci protivnici Zvezde i Partizana, nakon sto UEFA odredi skracene grupe za sutrasnji zreb. Odmah napomena, nije ni u kom slucaju iskljuceno da sam potpuno pogresio. Posto i najmanja greskica ili izmena nekog pravila poptuno menja sastave sesira.

 

Elem, Zvezdi mogu da zapadnu:

Liverpool

Twente

APOEL

Sparta Praha

Levante

 

A Partizanu:

Maritimo

Anzhi

Lokeren

HJK Helsinki

Neftchi Baku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi ako ne prodju Tromso mogu da stave katanac.

 

A verovanje da je Tromso lak za prolaženje baziraš na činjenici da je srpski fudbal po kvalitetu daleko ispred norveškog ili na tome da ih je CZ već "uspešno" prolazila ?

Zanima me odakle konstantacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buducnost nam je crna da ne moze biti crnja, ali lakseg protivnika od Tromza nismo mogli dobiti, bar po postavki onih grupa (eventualno Helsinki i Nefci, al manje-vise tu su negde sva 3 tima). Ako ispuse, za bolje od kaljuga u JSL i nisu...sto se CZ tice, igrace koliko im Francuzi budu dozvolili, po mom misljenju su tu negde kao proslogodisnji Ren, mozda malo i slabiji...ali sve u svemu za bar dve klase jaci od Zvezde

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

A verovanje da je Tromso lak za prolaženje baziraš na činjenici da je srpski fudbal po kvalitetu daleko ispred norveškog ili na tome da ih je CZ već "uspešno" prolazila ?

Zanima me odakle konstantacija.

 

Lak? Pa ne postoji lak tim, ali tesko da ste mogli da dobijete lakseg. Uostalom vi ste bili nosioci i ako i ove godine ispadnete kao i prosle tesko da cete imati tu privilegiju narednih godina. Tek onda ne znam sta mozete da ocekujete.

 

Таква веровања се углавном базирају на томе што те лиге нису популарне код нас, па сви мисле да ту играју пилићарски клубови.

 

Pa ne postoji klub koji ces da prodjes sa pola gasa, naravno da nisu naivni ali nisu na nivou klubova iz najjacih liga. Ako nas sampion ne moze da izbaci treci,cetvrti klub iz Norveske onda ni ne trebaju da se takmice u evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Партизан је могао Зету да избаци и Нефчи, са овима ће да буде клање, Јебига, ја опет верујем да можемо даље.

Звезда испада. Због улетања навијача на Анортозис-Дила Гори, то још није регистровано, али Дила Гори иде даље. То би Звезда можда могла да избаци, овако нема шансе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Будимо реални, наша лига је далеко од Норвешке. Наш шампион би се тешко носио и са тимом који је на средини норвешког првенства.

 

Овај већ почео са изговорима:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/vermezovic-tromso-forma-vestacka-trava-i-bele-noci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem da ja uoopste ne smatram da je tu Partizan neki veliki favorit ako uopste i jeste. Verovatno jeste po kladionicama. Ja samo kazem da bi nas fudbal dotakao dno ako bi eventualno oba nasa tima ispala. Ako ne mogu da izbace Samrok i Tromso ja ne znam kako misle narednih godina da se plasiraju u Ligu Evrope kad im ulete timovi na nivou Rena i Bordoa, nikako, isto kao i Zvezda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naftan i omonija se živi usraše pod reflektorima cigan male.

 

 

Ako ne mogu da izbace Samrok i Tromso ja ne znam kako misle narednih godina da se plasiraju u Ligu Evrope kad im ulete timovi na nivou Rena i Bordoa, nikako, isto kao i Zvezda.

Šta ti u stvari pokušavaš da dokažeš? Da bi zvezda sa partizanovim žrebom bila uspešnija?

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...