Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ovo je najveca skupina debilcina koja je ikada igrala u Zvezdi.Takvu katastrofalnu odbranu nisam nikada u zivotu video.Od golmana pa do bekova tu nema krstenog fudbalera.Stoji da ni napad nije nista bolji,zabili dva slucajna gola na mikanova jaja,ali odbrana...pa to je kriminal.Pola sata sa igracem vise,i ti primis dva gola.Pa mars u picku lepu materinu,mater vam jebem nesposobnu skrnavu.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ali nas mentalitet ne dozvoljava da budemo u vodjstvu vise od 3 minuta, prosto da ne poverujes, pickice se uplase od pobede pa ne znaju di teraju, jebo im ja mater...prosto imas utisak da protivnik moze da da gol kad kog mu zatreba jer nase picke ne mogu izgleda da igraju pod pritiskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maksimović jeste igračina, jeste strahovito pogriješio ali još je premlad i preneiskusan za ovakve momente. Kapa dole svima, pogotovo njemu i Jovanoviću, odlični su bili kroz ove kvalifikacije. Najlakše je sad srati i govoriti kako niko ne valja, pa boga mu jebem sam Obraniak je bolji i skuplji od čitave Zvezdine ekipe. Pokazali su srce kakvo je malo ko pokazao, i pravi navijač može samo da kaže SVAKA ČAST!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maksimović jeste igračina, jeste strahovito pogriješio ali još je premlad i preneiskusan za ovakve momente. Kapa dole svima, pogotovo njemu i Jovanoviću, odlični su bili kroz ove kvalifikacije. Najlakše je sad srati i govoriti kako niko ne valja, pa boga mu jebem sam Obraniak je bolji i skuplji od čitave Zvezdine ekipe. Pokazali su srce kakvo je malo ko pokazao, i pravi navijač može samo da kaže SVAKA ČAST!!!!!!

 

Tebi treba zabraniti da gledas fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде не серите. Годину дана дижете сви Максимовића и Јовановића у небеса, а онда после једне грешке пљувања са свих страна. А онда кењате о српском менталитету.

 

Невероватно је колико, заправо, нисмо имали среће. Без речи сам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maksimović jeste igračina, jeste strahovito pogriješio ali još je premlad i preneiskusan za ovakve momente. Kapa dole svima, pogotovo njemu i Jovanoviću, odlični su bili kroz ove kvalifikacije. Najlakše je sad srati i govoriti kako niko ne valja, pa boga mu jebem sam Obraniak je bolji i skuplji od čitave Zvezdine ekipe. Pokazali su srce kakvo je malo ko pokazao, i pravi navijač može samo da kaže SVAKA ČAST!!!!!!

 

Ma nabijem ih na kurac. Sta onda ako je mlad, ovo mu je prilika da se pokaze, sad nek se jebavaju po nasim njivama ni nisu za bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислио сам да без Илиева Партизан неће видети Европу, али сам се преварио и то јавно признајем.

Да се никада не поново оваква игра. Најгори Партизан у последњих 20 год.

 

Волков и Чаша најбољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...