Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

@dutina

Ne,ja nisam pravi navijac,ali sam veci navijac od tebe.Zato sto sam clan Zvezde,pomazem svom klubu i objektivan sam.Za razliku o tebe koji zderes pljeskavice,punis svoju debelu guzicu i gledas utakmice na tv-u,a pri tome veze sa fudbalom imas ko moja baba i uzimas si za pravo da solis pamet nama koji smo navijaci i po u porednjenju sa tobom..A ova poslednja recenica je toliko besmislena da je to smesno.Ocigledno da nisi znao sta da nakenjas pa si lupio ovu glupost.I to ti,koji si na forumu poznat kao covek koji vise mrzi Partizan nego sto voli Zvezdu.Prestani lupetati i dokazivati koji si licemer,shvatilii smo to vec.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si gori što misliš da si pravi navijač jer plaćaš 10 evra godišnje, i daješ sebi za pravo da sereš na ovako srčane i ratoborne momke kojima su ljudi koji su putovali 1000 km u Francusku dali aplauz i ovacije!!! Veći si ti licemjer 1000 puta, pravi onaj serator iskompleksirani koji više mrzi tuđe nego voli svoje.

 

Kaze se LICIMUR!

 

Savo se zbog ovoga prevrce u grobu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dutina

Ne,ja nisam pravi navijac,ali sam veci navijac od tebe.Zato sto sam clan Zvezde,pomazem svom klubu i objektivan sam.Za razliku o tebe koji zderes pljeskavice,punis svoju debelu guzicu i gledas utakmice na tv-u,a pri tome veze sa fudbalom imas ko moja baba i uzimas si za pravo da solis pamet nama koji smo navijaci i po u porednjenju sa tobom..A ova poslednja recenica je toliko besmislena da je to smesno.Ocigledno da nisi znao sta da nakenjas pa si lupio ovu glupost.I to ti,koji si na forumu poznat kao covek koji vise mrzi Partizan nego sto voli Zvezdu.Prestani lupetati i dokazivati koji si licemer,shvatilii smo to vec.

 

Ma kurac si ti navijač, ponavljam ti, da si pravi navijač i ljubitelj svoga kluba na ovako nešto ne bi nikad srao. Neka ova slika makar malo pokuša da doprinese osjećaju sramote koji bi trebao da osjećaš zbog pljuvanja na igru Zvezde:

 

202704_513615665318932_268773029_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije ti smetao protiv Omonije kad je penal odbranio?

 

Сметао ми је. Има орјентацију у простору као дрогирани павијан,не зна да се постави,против Нафтана је за пола голова крив,против Рада је био катастрофалан и иначе је једна нула од голмана.

У принципу ми идете на курац ви који уздижете у небеса неке слепце који играју за Звезду и то радите у свим спортовима. Колико имам ортака који су се тако ложили да је Бакић одличан играч,Мишановић таленат,Ковач бог,да не причам за фудбал...

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сметао ми је. Има орјентацију у простору као дрогирани павијан,не зна да се постави,против Нафтана је за пола голова крив,против Рада је био катастрофалан и иначе је једна нула од голмана.

У принципу ми идете на курац ви који уздижете у небеса неке слепце који играју за Звезду и то радите у свим спортовима. Колико имам ортака који су се тако ложили да је Бакић одличан играч,Мишановић таленат,Ковач бог,да не причам за фудбал...

 

U Zvezdi trenutno ima nekoliko odličnih igrača, a čak i njih nisam uzdizao u visine. Slijepaca ima, a čak i oni su odradili dobar posao u ovim kvalifikacijama. Bajković nije Bufon ali zna da skine neke veoma zajebane šuteve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бајковића само понекад зна да усере и то је то. Кретање му је никакво,орјентација никаква,честа налеће на штопере без потребе,поставља се трагично... Од Мустафе ми нисмо имали крштеног голмана,а овај је један од горих од кад ја пратим Звезду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kurac si ti navijač, ponavljam ti, da si pravi navijač i ljubitelj svoga kluba na ovako nešto ne bi nikad srao. Neka ova slika makar malo pokuša da doprinese osjećaju sramote koji bi trebao da osjećaš zbog pljuvanja na igru Zvezde:

 

202704_513615665318932_268773029_o.jpg

 

Plačipička.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi šešir:

Atletiko M, Inter, Liverpul, Lion, Marsej, Sporting, PSV, Totenhem, Leverkuzen, Bordo, Štutgart, Tvente.

 

Drugi šešir:

Bazel, Metalist, PAO, Kopenhagen, Hanover, Bilbao, Fenerbahče, Rubin, Napoli, Udineze, Briž, Lacio.

 

 

Treći šešir:

Steaua, Sparta, Rozenburg, Njukasl, Jang Bojs, Levante, Genk, Menhengladbah, PARTIZAN, Plzen, Dnipro, Helsingburg.

 

Četvrti šešir:

Akademika, Anži, Maribor, Maritimo, AEL, Nefči, Shmona, Molde, Videoton, AIK, Rapid W.

 

Мита Доп тражио.

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=436538139731973&set=a.219233934795729.63692.204702696248853&type=1&theater

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Zvezdi trenutno ima nekoliko odličnih igrača, a čak i njih nisam uzdizao u visine. Slijepaca ima, a čak i oni su odradili dobar posao u ovim kvalifikacijama. Bajković nije Bufon ali zna da skine neke veoma zajebane šuteve.

Gde je analiza Bajkovicevog rada i isticanje dobrih karakteristika?Nisi strucan nikako :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...