Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Брука? Све се може рећи, али не и да смо се обрукали у овом двомечу.

 

Ova utamica je bruka.Primiti takve golove,sa igracem vise pola sata,a treci gol primiti 20 sekundi nakon sto te usere gol...sa Barselonom i Realom da igras i tako izgubis bilo bi smesno,a ne sa nekim sugavim pizdoliscima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брука? Све се може рећи, али не и да смо се обрукали у овом двомечу.

 

 

Realno je bilo da ih Bordo rastrgne. Glupo su ispali, ali se nisu obrukali.

 

edit: da, primiti 2 gola sa igracem vise je stvarno uspeh!

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vic

Zasto da se pominje srce i zalaganje, valjda na svakoj utakmici treba da se bore i igraju maksimalno angazovano. Ako nece tako, onda i ne zasluzuju da nose taj dres.

 

I svaki put se iste stvari desavaju. Igraju solidno, mozda i povedu, onda se nabiju u bunker a ako protivnik ne moze gol da da onda im ga nasi klubovi poklone. Igraju ko picke i to je cinjenica. Svake godine isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti umjesto da pomeneš srce i zalaganje neiskusnih i mladih momaka od kojih je Bordo 10 puta skuplji, bolji i iskusniji, ti samo sereš, sram treba da te bude.

 

Ma jebalo te srce i zalaganje...imali su rezultat koji ih je vodio dalje,i usrali su sve glupostima i neznanjem.Tu opravdanja nema.

 

Da li si clan Zvezde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми изнео чињенице. Имаш играча више и гол више и не можеш то да сачуваш.

Имаш резултат на 3 мин до краја и не можеш да сачуваш...

 

Спорт не трпи лагарије како је екипа млада и како им ваља опростити.

Или ћеш да победиш или гледаш утакмице на ТВ-у. Проста математика, као што је 2+2 једнако 4.

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skratise mi pola zivota idioti, ali vi uglavnom sve rekoste. Ipak, za mene je Miric najgori ubedljivo, za ono malo sto je igrao, coveku se vidi da se plasi da sutne loptu napred, picketina, nadam se da ce ga uvaljati nekom petoligasu. Sva srece pa Lukic i drustvo odlaze (barem ta bajka da se desi), mozda i budu bolji dani, pogotovu jer Partizan ima najgori tim u poslednjih 20 godina i ovom prilikom im cestitam na prolazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj nas luzerki mentalitet koji redovno ispliva na povrsinu kada imamo sansu da uradimo nesto, nije samo zvezda u pitanju, kad smo vodili protiv Francuske i imali igraca vise- mi smo se branili i cuvali rezultat umesto da napadamo i da zgazimo, umesto Nemcima bulju da rasturimo, opet sa igracem vise, mi se branimo i strepimo do poslednje sekunde... samoj zvezdi nije ovo prvi put da se ovako nesto desava, setite se Strazbura, Apoela, pa i Bajern donekle...

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebalo te srce i zalaganje...imali su rezultat koji ih je vodio dalje,i usrali su sve glupostima i neznanjem.Tu opravdanja nema.

 

Da li si clan Zvezde?

 

Ne, niti to ima ikakve veze. Jesu usrali glupostima i neznanjem, to stoji, ali toliko su dobri bili, toliko su se zalagali, ginuli i željeli pobjedu da ih ne treba pljuvati zbog toga. Prognozirana je veća katastrofa od Rena, i evo umalo da su prošli. Alo, igrali su sa ekipom iz vrha francuskog fudbala!!! Ako si sa svojim timom u dobru, još više treba da si u zlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сутра ће већ да се прича како се Џаја враћа.

Мора некако лоповлук да се заташка.

 

Јасно је да ни најоптимистичнији гробари не могу да се надају титули ове сезоне.

 

Титула је црно-бела. И Срета ће ово морати да призна.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно је да ни најоптимистичнији гробари не могу да се надају титули ове сезоне.

 

dace krneta.

 

ovaj plasman u le ce svakako biti vetar u ledja.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћелави говнар сада да оде, Јанковићу пружити сву могућу подршку и полако припремати тим за ЛШ следеће сезоне.

:haha: :haha: :haha:

 

А да, заборавио сам, Толе је још увек ту.

:haha: :haha: :haha:

 

AXXAAXAXAX

AXXAAX

XAXAXA

XAXA

XAAX

AXX

AAXAX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно је да ни најоптимистичнији гробари не могу да се надају титули ове сезоне.

 

Да,овај страшни тим Звезде са Димитријевићем,Вешовићем и Касалицом је апсолутно незаустављив. Ено,згазисмо Пазар пре неки дан. Биће чупаво за титулу али само зато што су и Звезда и партизан катастрофични.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узеће један бод у БГ од тих богаља из 4. шешира ако имају мало среће.

 

Огласила се Сандра Партизан.

 

 

 

Sandra Partizan

BRAVOOOOOO SAMPIONIIIII AAAAA NAJSRECNIJA SAM NA SVETUUUUUUU NAJJACI SMOOOOOOOOOOOOO,CIGANI CRKNITE OD MUKE XAXAXAXA!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne, niti to ima ikakve veze.

 

Da,ima veze,itekako.Jer su ti puna usta sranja po nama koji smo objektivni a Zvezdi dajemo vise nego ti.Vidis,ja jesam clan.Za razliku od tebe "velikoga" navijaca koga mrzi davati 10 pisljivih eura godisnje jer mora sve utuci u svoje debelo salo i jak je samo na recima i pred tv-om.A vamo meni seres kako sam ja sramota i kako ja nisam nikakav navijac Zvezde.Mrs bre pizdurino licemerna!

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si gori što misliš da si pravi navijač jer plaćaš 10 evra godišnje, i daješ sebi za pravo da sereš na ovako srčane i ratoborne momke kojima su ljudi koji su putovali 1000 km u Francusku dali aplauz i ovacije!!! Veći si ti licemjer 1000 puta, pravi onaj serator iskompleksirani koji više mrzi tuđe nego voli svoje.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...