Jump to content

House M.D.


Anоnymous

Recommended Posts

Meni se poslednja epizoda jako dopala. Po principu terajte se svi u kurac odoh ja na more.

I nekako sam mislila da će se tu zaustaviti.

No, ovo razvlačenje me brine, mada ajde, niej meni nikad problem bio da gledam Hjua kako bilo šta glumi.

Nadam se da će sledeća sezona imati svemirski obrt i baš me živo zanima kako će Hausa vratiti u PP.

Mada, bilo bi kul da recimo sezona počne tako što je prošlo par godina, i mogu što se mene tiče i da ga ožene u medjuvremenu nekom Tahićankom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutros zavrsih sa gledanjem 7 sezone, sto se mene tice super je zavrseno. Pogotovu sto je otisao tamo gde ga niko ne bi trazio.

 

Ali kontam da ce ga naci, i zatvoriti, on ce izaci, pozvati se na neuracunljivost i lekove, mozda se opet pojavi Detektiv Pemblton koji ce govoriti o njegovom psihickom stanju, cak sam nekih 80% sigurna da ce opet vratiti njegov lik... Lisa ce preci i preko toga, jer ce nositi osecaj krivice da ga ja ona dovela do tog stadijuma, i na taj nacin ona odlazi iz serije, a dovode novog sefa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice i deveta sezona koliko ja znam. Lori je trazio 50 miliona da mu daju da snimi i devetu sezonu i rece mi neko da su ovi iz studija prihvatili.

S obzirom da je on stvarno poceo da ima ozbiljan problem sa ramenom zbog dugogodisnjeg oslanjanja na stap, ta cifra je realna.

 

@ Melinda

tako nesto i ja kontam.

Ocekujem da ce ga u 9 sezonu ozeniti i tu zarvsiti kad vec sad nisu, tako da ima jos dve sezone lufta

ili ce ga ubiti na kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не бих да будем незахвалан, али има ли неко линк за титл. Није ми баш мило да ово само слушам, пошто пола не могу да разумем. Али ако га не буде било до сутра у подне, мораћу. Не могу више да чекам :haha:

 

Добар снимак, хвала на линку :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...