Jump to content

Drugačija vrsta umetnosti (Art of Death)


Ed Gein

Recommended Posts

Evo i jedna podrška od mene. Ne mogu poreći da me interesuje. Gledao sam skoro dokumentarac na National Geographic o Charles Sobhraj i zapanjio se kako je on uspeo da se poigra sa sistemom. Jeste morbidna fascinacija, ali ovo su uradili ljudi. Prema tome za sve one koji misle da ovo nije ljudski, itekako je ljudski. To je problem sa nama. Držimo oči zatvorene a nasilje je svuda oko nas. Ja možda jesam licemer što pravdam svoju mračnu radoznalost, ali ni upola kao oni što izigravaju puritance.

That's my cup of tea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste morbidna fascinacija, ali ovo su uradili ljudi. Prema tome za sve one koji misle da ovo nije ljudski, itekako je ljudski. To je problem sa nama. Držimo oči zatvorene a nasilje je svuda oko nas.

 

Bravo, upravo si napiso poentu onoga shto sam ja hteo da kazem al nisam jer nisam uspeo jer me mozak zajebe sa koncentracijom pa trokira. To mi je najsmeshnije kad neko kaze za nekog da je monstrum da je necovek i slicno...pa bas sve te lose osobine su i odlike pravog coveka, i sve je to za ljude...kakav bi to svet bio kad bi sve bilo dobro, mece dobrice i ti radovi, nerealno zar ne ?

Zlo je u svakom coveku, pa cak i onom koji se celog zivota trudi da bude bogougodan, i sad je samo pitanje dal je kod coveka tolko jak taj sex drive npr. kao sto je bio kod Dahmera pa nije mogo da mu odoli i to je bilo jace od njega pa je ubijao i radio vec sta je radio, Znaci kod nekog su ti drajvovi slabiji i mogu se kontrolisati a kod nekog nazalost ne i onda nastaje taj "monstrum"...milim mogo bi jos mnogo topga da napisem posebno npr. o drajvu koji tera pedofile da rade najgroznije stvari ali necu za sad...nije josh vreme...uglanom za sve postoji savsim logichno objashnjenje...za sve te bolesti...lagano... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada jednog zaista interesantnog lika, ovaj je imao neke stvarno lude ideje a imao je i "stila" za razliku od nekih, bio je i gej al bio je OK. :mrgreen: "Jeffrey Dahmer, nekrofil al sharmer" :twisted:

 

 

Jeffrey Dahmer

 

Jeffrey Lionel Dahmer (21. maj 1960. - 28. novembar 1994.). Ubio je 17 ljudi i dechaka u periodu izmedju 1978. i 1991. (vecina ubistava se dogodila od 1989. do 1991.). Njegova ubistva su bila bash brutalna i grozna, ukljuchujuci i nekrofiliju, isecanje tela na delove i kanibalizam.

 

180pxjefferydahmerot2.jpg

 

Rani radovi

 

Dahmer je rodjen u Milwaukiee, u drzavi Wisconsin. U 4. godini podvrgnut je hirurshkoj korekciji duple kile. Njegova porodica se ubrzo nakon toga preselila u gradic Bath, drzava Ohajo. Chinjenice pokazuju da je cherechio vec mrtve zivotinje josh kao dete. Borio se sa boleschu zavisnosti i zloupotrebom supstanci i patio je od ekstremnog kompleksa nize vrednosti. Posle vishe godina neprestanih svadja njegovi roditelji su se razveli kada je Jeffrey imao 18 godina.

 

foto17godinash2.gif

 

Dahmer je pochinio svoje prvo ubistvo vec sa 18 godina , ubivshi Steven Hicksa. Poshto je povezao 19-ogodishnjeg stopera, Dahmer je pozvao Hicksa u svoju kucu. Posle par pica Dahmer ga ubija, jer "nije hteo da da pusti da ode."

 

Dahmer je krenuo na Ohio State University, ali ga ubrzo napushta posle prvog semestra. Dahmerov otac ga onda prisiljava da se prikljuchi Armiji Sjedinjenih Drzava, gde je trebao da sluzi 6 godina ali je pushten nakon samo dve zbog nekontrolisanog opijanja. 1982. godine seli se kod svoje bake u West Allis, drzava Wisconsin, gde ce ziveti sledecih 6 godina.

 

granhka0.th.jpg

 

Bilo je dosta pokazatelja Dahmerove poremecenosti stanja uma. Avgusta 1982. on biva uhapshen za pokazivanje polnog organa u javnosti na nekoj drzavnoj proslavi. Chetiri godine kasnije, njemu je ponovo sudjeno za "javno pokazivanje" (public exposure) posle optuzbi dva dechaka da je masturbirao u javnosti. Ovoga puta osudjen je na godinu dana zatvora, od chega je odlezao 10 meseci.

 

dahmermugfh8.th.jpg

 

1988. on biva ponovo uhapshen za "nepristojno milovanje" 13-ogodishnjeg dechaka, za shta je odsluzio godinu dana u radnom kampu i bio registrovan kao "sex offender". Ubedjuje nekako sudiju da mu je potrebna samo psiholoshka pomoc, i biva odmah pushten na slobodu sa 5 godina uslovne kazne zbog dobrog vladanja. Ubrzo nakon toga, otpochinje seriju ubistava koja ce zavrshiti njegovim hapshenjem 1991. godine.

 

dahmersm1zi4.th.jpg

 

 

Ubistva

 

Dahmerov stan :

apartdi0.th.jpg

 

Jedna od Dahmerovih zrtvi je uspela da pobegne, al samo dotle da ga je navatala policija i vratila ga direktno Dahmeru na noge. Kada je to kasnije objavljeno, policajci su bili zestoko ocrnjeni i osudjivani od strane medija. Ranih jutarnjih chasova 27. maja 1991., 14-ogodishnji zitelj Milwaukeea inache poreklom iz Laosa, Konerak Sinthasomphone je zatechen na ulici, kako luta skroz nag. Izjave o dechakovim povredama su bile razlichite. Dahmer je rekao policiji da su se malo posvadjali pod uticajem alkohola, i da je Sinthasomphone njegov 19-ogodishnji ljubavnik. I pored svog protivljenja tinejdzera i protesta, policija ga je vratila Dahmerovoj kuci. Kasnije te vecheri Dahmer je ubio i isekao Sinthasomphona na komade, ostavivshi njegovu lobanju kao suvenir. Sinthasomphone je bio mladji brat dechaka zbog kojeg je Dahmer bio osudjen ranije za zlostavljanje. John Balcerzak i Joseph Gabrish, dva policajca koji su vratili Sinthasomphonea Dahmeru, su izbacheni iz Policije Milvokija poshto su za njihovo nedelo saznali mediji, i pricha se rashirila ukljuchujuci i jednu audio kasetu gde se moglo chuti kako policajci raportiraju anti-gay izjavama svom dispicheru i smeju se tome kako su ponovo spojili "ljubavnike". Dva policajca su ulozili zalbu i bili ponovo primljeni nazad u policiju sa isplatom svih zaostalih plata. Imenovani su kasnije za policajce godine od strane policijskog sindikata za borbu koju su ulozili da bi povratili svoj posao. Balcerzak se kandidovao nedavno za predsednika Udruzenja Policajaca Milvokija u maju 2005.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leta '91, Dahmer je ubijao u proseku po jednu osobu nedeljno. Matt Turner je ubijen 30. juna, Jeremiah Weinberger 5. jula, Oliver Lacy 12. jula, i najzad Joseph Brandehoft 19. jula, samo tri dana pre nego shto je Dahmer konachno uhapshen.

 

dahmermugra8.th.jpg dahmermug1fy7.th.jpg

 

22. jula 1991. Dahmer je pozvao josh jednog crnca, Tracy Edwardsa, u svoj dom. Po svedochenju potencijalne zrtve, Dahmer je napao Edwardsa jer je hteo da mu stavi lisice. Edwards je uspeo da pobegne i da otrchi do policijskog vozila, sa lisicama koje su mu bile zakachene za jednu ruku.

 

Edwards je odveo policiju nazad do Dahmerovog stana, gde je Dahmer u pochetku bio korektan sa policajcima, da bi ih napao chim je shvatio da policajci sumnjaju da neshto nije u redu. Kad je jedan policajac savladao Dahmera, drugi je pretrazio kucu i bio uzasnut kada je otkrio prvo fotografije ubijenih zrtvi a zatim i ljudske ostatke ukljuchujuci 3 odsechene glave.

 

dahmercorpseag0.th.jpg dahmer1ig5.th.jpg dahmer4iy9.th.jpg

 

Daljnjim pretresom kuce otkriveni su josh jeziviji dokazi, ukljuchujuci ogroman broj fotografija zrtava i ljudske ostatke u Dahmerom frizideru.

 

fridgelrgjd1.th.jpg

 

Pricha o Dahmerovom hapshenju i odvratni inventar pronadjen u njegovom stanu ubrzo je dosegao nevidjenu medijsku paznju : nekoliko lesheva je bilo nagurano u burad sa kiselinom, odsechene glave su nadjene u frizideru, i delovi za pravljenje oltara sa svecama i ljudskim lobanjama su nadjeni u njegovom ormaru. Optuzbe su ubrzo iznele na videlo da je Dahmer praktikovao nekrofiliju, kanibalizam i perverzan oblik bushenja lobanja a sve u cilju da bi stvorio tzv. "zombije". Dahmer je priznao da je pojeo biceps svoje 8. zrtve, Ernest Millera, chiji lesh je takodje sachuvao, i da je ljudsko meso imalo ukus govedine.

 

dahmersketfi0.th.jpg dahmer55galfc7.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudjenje i zatvorenichki dani

 

Jeffrey Dahmer je prvo bio zvanichno optuzen za 17 ubistava, al su na kraju svedena na 15. Sama ubistva su bila sasvim dovoljna tako da se vlasti nisu trudile da ga optiuze za pokushaj ubistva Edwardsa. Sudjenje je pochelo u julu '92. Sa dokazima koji su ochigledno ukazivali na njega kao izvrshioca, Dahmer je odluchio da se izjasni kao kriv ali i da se pozove na "ludilo", objashnjavajuci kako su njegovi nekrofilski porivi bili toliko snazni da jednostavno nije mogao nikako da ih kontrolishe.

 

dahmer1mi5.th.gif dahmerfullug2.th.gif jeffrey2lk5.th.jpg

 

Sudija je saopshtio da je Dahmer kriv i da nikako nije lud, i to za svih 15 optuzbi za ubistva i osudio ga na 15 dozivotnih kazni, znachi ukupno na 943 godine zatvora i to je bila jedna od najvecih kazni ikad izrechenih u drzavi Winsconsin.

 

dahmersanebi1.th.jpg

 

Dahmer je lezao svoju robiju u Columbian Correctional Institutu u Portageu, drzava Winsconsin, gde je posle nekog vremena postao vernik i zvanichno se izjasnio kao ponovo born-again Hrishcanin. 28. novembra 1994. Dahmer i josh jedan zatvorenik pod imenom Jesse Anderson su brutalno pretucheni na smrt od strane josh jednog zatvorenika Christopher Scarvera dok su svi zajedno radili na chishcenju odvojenog dela zatvora.

 

Imanje na kom je Dahmer ubijen

je skroz desno od zatvora :

98376207b24937360asj3.th.jpg

 

Snimite glavnu vest :

dahmer400wq9.th.jpg dahmer40011gl7.jpg

 

Dahmerova smrt je bila prilichno grozna u poredjenju sa Andersonovom. Scarver je uhvatio Dahmera dok je ovaj pokushavao da pobegne sa imanja i onda slomio metlu koju mu je nabio skoro metar u anus i polomio mu lobanju sa chelichnom shipkom, ubivshi ga tako za manje od par minuta.

 

Dahmerov ubica,

Christopher Scarver :

christopherscarverwn6.th.jpg

 

Dosta kontraverzi je zatim ozkruzilo to ubistvo, prvo u vezi odluke da se Dahmeru da privilegija da moze da radi na chishcenju odvojenog objekta, a druga u vezi odluke da Dahmer i Scarverom rade zajedno, poshto je Scarver imao debeo dosije sa brutalnim napadima u zatvoru a i lezao je tu robiju zbog ubistva. Takodje ni chinjenica da je Scarver bio crnac (a vecina Dahmerovih zrtava su bili crnci) nije promakla mnogobrojnim kriticharima.

 

Posle Dahmerove smrti i nepohodne pravne procedure, prouchavanje njegovog mozga je povereno nekolicini nauchnika. Dahmerovi ostaci su kremirani i podeljeni tako da je polovina pripala Dahmerovoj majci Joyce, a polovina njegovom ocu i macehi (Lionel i Shari).

To je uradjeno po njegovoj zelja jer je dao izjavu u sluchaju smrti : "Posle smrti zelim da moje telo bude kremirano shto pre je moguce. Ne zelim nikakav vid ceremonije pre ili posle kremacije. Bez otvaranja urne. Bez nadgrobne ploche ili bilo kakve oznake."

 

dahmer11sx1.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav jeben nacin da umre, sa drskom od metle u guzici..

 

Ed Gein, ono sa lobanjama i svetilistem kod Dahmera me podsjetilo na Nightstalkera tj. Richarda Ramireza. Koliko se sjecam, on se na sudu branio da je ubistva izvrsio na nagovor satane, a takodje je volio da slaze neke djavolske grimase na sudjenju isl. Ali racunam da je to bio nacin da izigrava ludilo, ne bi li uticao na porotu. Kasnije je holivud uzeo satanizam pod svoje i uveo klasicnu histeriju, tako da su danas svi koji pogledaju 2-3 horror filma na tu tematiku 'eskperti' za satanizam :)

Interesuje me da li znas za neki takav istinski slucaj u svijetu serijskih ubica, gdje je ubistva vrsila odredjena sekta djavolovih sledbenika. Ja sam cuo samo za onaj slucaj u djecijem vrticu, bio je i film u vezi toga. A prije nekih godinu dana je zavrsen u Italiji proces grupi "Bestie di satana", gdje je par njih osudjeno za vise (ritualnih) ubistava. Nisam trazio po internetu materijal za to, sjecam se samo da su u par navrata na RAI UNO davali emisije o tome (Porta a porta cini mi se).

 

Jos jedan predlog - pored filmova i dokumentaraca, mogao bi da preporucis i neku dobru knjigu na tematiku serial killers-a. Ja sam skoro procitao solidnu knjigu interesantnog naziva "Ja ubijam", i mogu reci da nije lose. Doduse, danas je i taj zanr komercijalizovan do bola i prilagodjen obicnom citaocu, ali sto da se radi. Eto toliko, i samo nastavi da izbacas materijal. pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim kako ovo spada pod kulturu i umetnost, iz prostog razloga sto tu i ne spada.

 

Uzgred, www.CimeLibrary.com, en.Wikipedia.org - sve je to vec skupljeno i napisano.

 

A koji je izvor informacija koje se ovde mogu procitati? Posto ova o detaljima Dahmerove smrti, na primer, zvuci vrlo sumnjivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2b.jpg

Mislim da ovo nije dnevna soba vec majcina soba koju je odrzavao u istom stanju kakva je bila kada je majka umrla iz bolesne zelje da zadrzi njeno prisustvo u kuci.(akcenat je na stolici za ljuljanje...) To je ustvari bila jedna jedina prostorija u kuci koja je bila uredna i sredjena. Sve ostalo je bilo rastureno, u neredu i haosu. Bar mi lici da je to ta prostorija... :ph34r:

 

elem, svaka cast na prici o Ed Gein-u, Andrei Chikatilo-u, i Jeffrey Dahmer-u.

 

 

Nije poenta ovde o morbidnoj fascinaciji serijskim ubicama. Poenta je(bar sto se mene tice) da ovakvi ljudi moraju da se zapamte! Kao sto treba da se zna za Hitlerove zlocine.

 

Ti ljudi su godinama ziveli neupadljivo, isli na posao, imali decu...

 

“Mi serijske ubice smo vashi sinovi, mi smo vashi muzevi, mi smo svuda oko vas”

 

Tanka je granica izmedju coveka i zveri. A koliko tanka, govore dokumentarci.

 

Mislim da tema nije degutantna iz razloga sto su snimani i filmovi o ovim ubistima. Iz razloga o kome sam govorila iznad.(dobro, i da se zarade pare... :) )

 

Film Citizen X najbolje i najverodostojnije pokazuje sve nepravde kroz koje je prosao inspektor koji je radio na slucaju. Istraga je bila osujecena sa svih strana sve samo zato sto je Andrei Chikatilo bio "uzorni gradjanin, otac i istaknuti clan komunisticke partije". EEEEJJJ...On je mogao biti uhapsen 10 GODINA ranije da nije bio "clan partije".

Za tako nesto stvarno treba da se zna... iako nije neka nova pojava da se preko partije moze nesto "srediti", bar ne u nasem drustvu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas se naime za razliku od Hrvatske, narod uopshte ne lechi od PTSP-a tj. Post Traumatskog Stresnog Poremecaja koji se javlja posle traumaticnih iskustava kao sto su ratovi, bomabardovanja, izbeglishtva, i uopshte sve najnegativnije shto se upravo u Srbiji dogadjalo tokom chitave dekade 90-ih.

 

Leci se kod nas. Pri tome ne mislim na privatne ordinacije.

 

...empatije tj. saosecam sa njima tako da navijam da shto pre ozdrave kolko tolko da bi bili spremni za zivot na slobodi...

Postoje odredjena zdravstvena stanja gde ljudi ne mogu da ozdrave. Bez obzira na tretman i lekove. Za ovakva stanja nema adekvatne terapije. Ovi ljudi tesko da ce ikada izaci na slobodu. Njima su odrapljene drakonske kazne u mentalnim ustanovama zatvorenog tipa i u zatvorima.

 

Dushevna bolest tog tipa kao shto je paranoidna shizfrenija npr. je najveca ultimativna kazna koja moze da zadesi bilo kog choveka VERUJTE MI NA RECH !!!

Nije bas, ali je prilicno zeznuta. Mada u odredjenim stanjima moze da se kontrolise farmakoterapijom.

 

 

Inace ova "Prica iz Nepricave" ima par rupa. Ne mogu sada da zalazim u detalje. :D

Edited by Dark Sonja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica iz Nepricave verovatno ima rupa ali to samo iz razloga jer su moji izvori s'koca i konopca, znaci ljudi koji zive u Nepricavi, komshije, ljudi koje sam upozno u Bolnici i slichno, naime ne postoji nigde na internetu bilo shta o tom sluchaju (pretrazio sam bukvalno sve) iako je o tome nashiroko pisano po shtampi '96. Uglavnom 90% je sigurno istina...a ono za shake je 101% istina jer sam dobio proverenu dojavu zasto su bas shake sacuvane. Naime, VOB se kao nadpreschno inteligentna osoba zanimao za razne stvari pa tako i za istoriju i te stare kulture po Aziji i Bliskom Istoku...E sad ja ne mogu da kazem o kojoj se tacno kulturi radi jer realno veze sa vezom nemam :mrgreen: , ali u tim knjigama koje je on proucavao je opisano da je u to vreme vlast lopovima odsecala shake...a ako povezemo to sa chinjenicom da je ovaj M. za njega bio lopov onda je sve jasno...ovo sam danas slucajno saznao, naravno to nikako nije kraj, potrudicu se da nadjem josh kompetentnih ljudi koji bi mogli da mi daju josh blize informacije...al o tom potom...

 

Dalje, PTSP se zaista lechi al ne koliko bi trebao da se lechi po meni, i ako pod tim "lechenjem" smatras ono ZLO u Lazi, Palmoticevoj i Kovinu onda jbga...mnogo je veci to problem, eto ti odlichan primer Hrvatske. Jednostavno da bi se tako zajebana bolest kvalitetno lechila mora javno da se putem medija objasni ljudima o chemu se zapravo tu radi, a ne da se podmuklo cuti i onda kad chovek pukne ili pocini suicid bude nazalost kasno... :frown:

 

 

Postoje odredjena zdravstvena stanja gde ljudi ne mogu da ozdrave. Bez obzira na tretman i lekove. Za ovakva stanja nema adekvatne terapije. Ovi ljudi tesko da ce ikada izaci na slobodu. Njima su odrapljene drakonske kazne u mentalnim ustanovama zatvorenog tipa i u zatvorima.

 

Naravno ako si pazljivo chitala tekst mogla si da naletis i na ovo :

 

i odlucuje o tome dal je pacijent zalecen dovljno i da li vishe ne predstavlja pretnju po drushtvo da bi bio spreman za resocijalizaiju i povratak na slobodu. Ovo ZALECEN napominjem samo iz razloga jer kod dushevih bolesti nazalost nikad nema kompletnog ozdravljenja - bolest moze da se drzi pod kontrolom samo redovnim uzimanjem lekova i posecivanjem svog psihijatra, i u makar i malim odstupanjem od predvidjene terapije ponovo se ubrzo javljaju stari simptomi koji su opasni i po samog pacijenta a i po drushtvo.

 

 

Nije bas, ali je prilicno zeznuta (paranoidna shizofrenja). Mada u odredjenim stanjima moze da se kontrolise farmakoterapijom.

 

Da li poznajes neku osobu sa paranoidnom shizofrenijom ?

 

P.S. Molim vas ljudi povecavajte ove velicine fontova, ova velicina po defaultu je tolko mala da jedva citam, dvojka je skroz OK... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dahmer (2002)

 

12ck4.th.jpg

 

Directed by :

David Jacobson

 

Drama radjena po istinitim dogadjajima baziranim na isechcima iz zivota jednog od najbizarnijih serijskih ubica, Dzefrija Damera, koji je sa samo 30 godina imao vec 30-ak ubistava iza sebe a prvo je odradio josh kao tinejdzer. Dosta sam chitao u Crime Lajbrariju o njemu a video sam i dosta fotki tako da mogu slobodno da kazem da je ovo jedna od najautentichnijih dramatizacija zivota jednog serijskog ubice na filmu, bez preterivanja i bez nepotrebnih brutalnosti. Od mene chista desetka !

 

Based on the true crime story of serial killer Jeffrey Dahmer, this movie tells the emotionally riveting story of a man who turned his darkest fantasies into a horrifying reality.

 

http://www.imdb.com/title/tt0285728/

 

dahmerfilmrv0.th.jpg

 

imagesxg7.jpg

 

 

The Secret Life: Jeffrey Dahmer (1993)

 

dzejpt3.th.jpg

 

Directed by

David R. Bowen

 

Za razliku od Dahmera (2002) ovaj film je uradjen u totalno drugacijem fazonu. Ovo vishe izgleda kao Dzefrijeva pokajnichka zatvorska ispovest o tome kakva je sve zla pravio i kolko se kaje, ali uzevshi u obzir da je film pravljen pre njegove smrti (ubijen je '94) to donekle i ima smisla. Uglavnom dok u Dahmeru (2002) nema nikakvog objashnjenja shta se dogadja, samo ide brutalno surova drama, hladnokrvno ludilo, ovde chujemo i tachno kako je Dzefriji razmishljao kada je chinio ove zlochine, shto bi mozda nekom bilo i zanimljivije ko npr. nije gledo dokumentarac o svemu tome. Jedino shto bi' izdvojio su stvarno lepo prikazani detalji kako je on to zapravo hteo da pravi zombije od ljudi pa zato evo tih frejmova dole...

 

http://www.imdb.com/title/tt0244782/

 

Based on the life of notorious serial killer Jeffrey Dahmer, who murdered more than a dozen people, and ate many of them, before he was caught in 1991.

 

thesecretlifeofjeffreydvp6.th.jpg thesecretlifeofjeffreydof0.th.jpg thesecretlifeofjeffreydrg0.th.jpg

 

thesecretlifeofjeffreydhq7.th.jpg thesecretlifeofjeffreydkw5.th.jpg thesecretlifeofjeffreyduw5.th.jpg

 

 

Ovaj dokumentarac traje 200 minuta tako da je podeljen u dva dela i vol.1 je upravo o Dahmeru.

 

Serial Killers: Profiling the Criminal Mind (1999)

 

Former FBI agent John Douglas, the inventor of criminal profiling, leads a journey into the minds of the 20th Century's most notorious killers, including Charles Manson, John Wayne Gacy, and Jeffrey Dahmer.

http://www.imdb.com/title/tt0358120/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, www.CimeLibrary.com, en.Wikipedia.org - sve je to vec skupljeno i napisano.

A koji je izvor informacija koje se ovde mogu procitati? Posto ova o detaljima Dahmerove smrti, na primer, zvuci vrlo sumnjivo.

@Fiery - Upravo si ga sam naveo gore, tj. oba...

 

 

Mislim da ovo nije dnevna soba vec majcina soba koju je odrzavao u istom stanju kakva je bila kada je majka umrla iz bolesne zelje da zadrzi njeno prisustvo u kuci.(akcenat je na stolici za ljuljanje...) To je ustvari bila jedna jedina prostorija u kuci koja je bila uredna i sredjena. Sve ostalo je bilo rastureno, u neredu i haosu. Bar mi lici da je to ta prostorija...

@Dark Sonja - E jbmliga, dnevna soba il' spavaca soba (gde ti je krevet ?! :mrgreen: ) sve je jedno, bitno da nije kuhinja u prizemlju jer se naime samo njom koristio i zato je bila u haosu bas kao i njegov deranged um. Neko je opisao to kao izraz njegove podvjene lichnosti, jer razlika izmedju ovih prostorija je zaista vishe nego ekstremna :

 

geinhouseintve0.jpg

 

Reko bi covek da Edi ovde nije bas

najbolje volje ali chinjenice govore

da je to samo njegov tik na trenutak popustio :

ripcursemitre3bv4.jpg

 

 

P.S. Shto se knjiga tiche na srpskom nema ama bash nishta i ja se iskreno tome radujem jer zna se koja bi to "dela" bila (senzacionalitichka i ona tipa 10 nazlobnijih ubica na svetu i slichno sranje). Evo shta bi ja npr. pazario kad bi mogli ovde da naruchimo :

 

0671739158gj3.jpg

Edited by Ed Gein

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da priznam, interesantan hobi imas.

zanimljivo je sta se sve u ljudskoj psihi krije, i da su ti pokretaci uzasnih radnji uglavnom seksualna isfrustriranost ili neprihvatanje od strane okoline.

 

ono sto si pomenuo jeste dobro zapazanje: ljudi ovde reaguju po sistemu "pa puko lik odjednom", namesto da se zagrebe malo dublje. posle svih ratova i sranja, zemlja je puna takvih tempiranih bombi.

i vecita rasprava izmedju moje keve i mene, ona advokat,nekada zamenik tuzioca sa velikim stazom, a ja vikend student prava, doduse nekada: koliko je dobar sistem kaznjavanja, tj visina kazni za odredjena dela? stice se utisak da nas zakon ljude koji izvrse takav zlocin gotovo po defaultu posmatraju kao psihicke bolesnike. oslanjam se na primer onog cara koji je pobio komsiluk lovackom puskom, gdeonobese...pa jebo te, spalio bih ga tako da stane u kutiju cigara.

drugo, ja mogu imati los dan, ili vrlo losu nedelju, moze da dodje kap koja preliva casu, da me neko sistematski drka, nije ni bitno, uzmem brauving iz komode, izadjem napolje i ustrikam pet likova u glavu. a posle se osvestim..onda me ne bi trebalo u ludnicu nego pod injekciju, ali kleta evropa, nema vise pogubljenja...sta znam, imam malo militantan stav.

kao sto je onomad corey taylor iz slipknota rekao, na pitanje o pedofiliji, "svako ko pridje detetu sa takvom idejom u glavi, treba da umre." kratko i jasno.

Edited by prophet.o'doom

Share this post


Link to post
Share on other sites

oslanjam se na primer onog cara koji je pobio komsiluk lovackom puskom, gdeonobese...pa jebo te, spalio bih ga tako da stane u kutiju cigara.

drugo, ja mogu imati los dan, ili vrlo losu nedelju, moze da dodje kap koja preliva casu, da me neko sistematski drka, nije ni bitno, uzmem brauving iz komode, izadjem napolje i ustrikam pet likova u glavu. a posle se osvestim..onda me ne bi trebalo u ludnicu nego pod injekciju, ali kleta evropa, nema vise pogubljenja...sta znam, imam malo militantan stav.

Sve bi to sto kazes bilo OK da kod navedenog lika koji je pocinio masakr u Jabukocu nije ustanovljena paranoidna shizofrenija. Znaci ovde ne govorimo o ovim mostrumima tipa Jeffrey Dahmer, Gacy i Ted Bundy nego o obichnim ljudima koji nazalost pate od najzajebanije bolesti na svetu po meni, jer ti kad imas tu paranoidnu shizofreniju ti si 101% ubedjen da su se svi urotili protiv tebe i da bukvalno hoce da ti dodju glave i ako se to pravilno ne lechi odredjenim lekovima, tj. ako se ne drzi se pod kontrolom (naime bolest je neizlechiva nazalost) onda se desi ovo shto desilo u Jabukovcu tj. chovek je utripovo da celo selo hoce da mu naudi i bilo je samo fazon "ILI ONI ILI JA" i uzo je pushku da spasi sebi zivot, e sad ti mozda to ne vidish tako ali u jegoj paranoji je to 101% istina i nema shanse da ga ubedish da mu niko ne zeli zlo. Uostalom imao sam prilike da razgovaram sa momcima koji imaju tu bolest iono, dzaba sve...lik tripuje da su mu ugradili prislushkivach u glavu i da ga non stop prislushkuju jer naravno cuje glasove u glavi od shizofrenije pa razum svashta istripuje da bi objasnio tu nerealnu pojavu...i otalen ide da paranija koja se u najgorem sluchaju zavrshi ioli ubstvom ili samoubistvom...

 

A ovi drugi tipa shto sam piso o njima Dahmer i ostali, za njih nema izgovora jer nisu patili od te bolesti nego su imali prejak seksualni drajv kojinisu mogli da kontrolishu i prepustili se zato ubijanju i kanibalizmu i naravno da njih treba kazniti ali ove bolesne ljude koji su izgubili dodir sa stvrnoshcu ytreeva poslati na lechenje a ne jos maltretirati ih po zatvorima, dovoljno im je to shto su non stop uplasheni 300 na sat pa da im je to veca kazna nego smrt !!!

 

 

Nego da ja nastavim sa ovim zaista zlim likovima sadistima...

 

 

 

John Wayne Gacy

 

Ukratko

 

John Wayne Gacy, Jr. (17. mart 1942. - 10. Maj 1994.) je osudjen i kasnije pogubljen za silovanje i ubistvo 33 dechaka i mladica, od kojih je 28 zrtava zakopao u skuchenom prostoru ispod svoje rodjene kuce, i to izmedju 1972. godine i njegovog hapshenja u decembru 1978. On je postao ozloglashen kao "Klovn Ubica" (Killer Clown) jer je na mnogim zabavama na otvorenom u svom kraju koje je sam organizovao, zabavljao decu obuchen i nashminkan kao klovn.

 

150pxjohnwaynegacyclownna4.jpg

 

 

Zivot

 

gacy2jw4.th.jpg

 

Gacy je rodjen i odrastao u Chikagu. Imao je vrlo poremecen i distanciran odnos prema svom strogom ocu koji ga je chesto zlostavljao. Povremeno je radio u Las Vegasu pre nego shto se vratio u Illinois. Zavrshio je koledz za menadzment i pocheo da gradi uspeshnu karijeru kao prodavac cipela u Springfieldu, Illinoisu, gde je postao priznati chlan Jayceesa. 1964. se ozenio i preselio u grad Waterloo, drzava Iowa, gde je vodio Kentacky Fried Chicken restoran koji je pripadao familiji njegove zene.

 

Bilo kako bilo, Gacy-ev prvi brak se raspao kada je optuzen za zlostavljanje dece 1968. Poslan je u zatvor za ovo delo, ali je bio primeran zatvorenik tako da je vec 1970. bio pushten na uslovnu posle odlezanih samo 18 meseci. Poshto je pushten, vratio se nazad u Illionois. Uspeshno je prikrivao svoj kriminalni dosije sve dok policija nije pochela da vrshi istrazne radnje u vezi sa njegovim kasnijim ubistvima.

 

1971. je kupio kucu u nenaseljenom delu Norwood Park Townshipa koji je okruzen severozapadnim delom Chikashkog pregradja, gde je ziveo sa svojom majkom i pokrenuo svoju lichnu gradjevinsku firmu, PDM Contracting. Tu se venchao sa zenom koju je znao josh iz srednje shkole, pa su se ona i njene dve cerke preselile kod njega a majka se iselila. Postao je uspeshan i poshtovan chlan zajednice. Poshto su ga svi znali i kao klovna koji je zabavljao decu na zabavama automatski je postao i chlan komiteta Demokratske Stranke. U ovoj ulozi, uspeo je chak da se upoznao i da se slika sa buducom Prvom Damom Sjedinjenih Drzava Rosalynn Carter.

 

gacycarterry5.th.jpg

 

U to isto vreme po njegovoj tvrdnji na autobuskoj stanici je pokupio i svoju prvu zrtvu, jednog tinejdzera. U medjuvremenu brak mu se polako raspadao i zena se razvela od njega sredinom 1976. Tada Gacy pochinje svoj dvostruki zivot : poshtovani chlan zajednice tokom dana, seksualni predator i ubica nocu.

 

gacyhome2wy8.th.jpg

 

Niko nije sumnjao na njega sve do 12. decembra 1978. kada je bio ispitivan povodom nestanka josh jednog tinejdzera, 15-ogodishnjeg Roberta Piesta, koji je poslednji put vidjen u drushtvu Gacy-a. Pretresom njegove kuce, detektiv Joseph Kozenczak otkriva niz optuzujucih dokaza vezanih za druge nestanke. 22. decembra 1978. Gacy je otishao kod svojih advokata i sve im priznao. Tvrdio je da je prvi put ubio u januaru 1972. Priznao je 33 ubistva, ukazujuci na to gde se nalaze tela u 28 sluchajeva - zakopana ispod njegove kuce i u dvorishtu. Za ostalih 5 je rekao da ih je bacio u obliznju reku poshto mu je ponestalo mesta ispod kuce.

 

gacysgafflb9.th.jpg

 

Vecina zrtava su bili mladi mushkarci koji su se prostituisali ili tinejdzeri pobegli od kuce. Neke zrtve su takodje bile i tinejdzeri koje je Gacy angazovao preko svoje gradjevinske firme. Barem jedna zrtva je bila pokupljena sa autobuske stanice. Najmladja zrtva je imala 9 godina a najstarija 20. Devet tela zrtava su bila u tolko poodmaklom stanju raspadanja da nikad nisu identifikovana. Tela zrtava su nalazena od dembra 1978. pa sve do aprila '79 kada je pronadjena i poslednja nizvodno u reci Illinois.

 

61johnwaynegacyev6.jpgjwgacyfu6.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudjenje i egzekucija

 

gaceydkb9.th.jpg gacyphoto01jq6.th.jpg gacyphoto041pn5.th.jpg

 

6. februara 1980. pochelo je sudjenje Gaciju u Chikagu. Tokom sudjenja on se izjasnio da nije kriv zbog neurachunjljivosti izazvane psihichkim oboljenjem. To je na kraju odbijeno jer je Gacijev advokat koji je branio Gacija tvrdeci da je bio privremeno neurachunljiv, pricao i o tome kako se Gacy posle ubistava sasvim svesno i urachunjljivo oslobadjao tela svojih zrtava. Takodje Gacy je vec ranije dao skroz iskreno priznanje policiji a taj dokaz nikako nije mogao da se pobije. Proglashen je krivim 13. marta i osudjen na smrt.

 

johnwaynegacygd3.th.jpg

 

10. maja 1994. Gacy je pogubljen u Stateville kazneno-popravnoj ustanovi u Crest Hillu, drzava Illinois. Pogubljenje je izvrsheno smtonosnom injekcijom poshto je pojeo svoj poslednji obrok koji se sastojao od shkampa, pechene piletine, svezih jagoda i pomfita. Njegovo pogubljenje je bilo prava medijska senzacija, i ogromna masa ljudi se skupila na "zurci pogubljenja" (execution parties) ispred zatvora, gde je zabelezen i veci broj hapshenja zbog opijanja/drogiranja na javnom mestu i neprimerenog ponashanja. Ovaj do tad nevidjen spektakl je nazvan "Gacy's Day Parade" (parodija na jedan hepening slichnog naziva, "Macy's Day Parade"). Tu su se mogle kupiti i majice i ostali suveniri sa Gacijevim likom a u trenutku kada je Gacy proglashen mrtvim ljudi su nazdravljali i slavili ko na utakmicama.

 

gacy1qc2.th.jpg 269581gn2.th.jpg 269582ou1.th.jpg spectrestudios173312163lf9.th.jpg

 

Gacijevo pogubljenje se pokazalo kao problematichno kada su hemikalije koje su se koristile u smrtonosnoj injekciji bile "sluchajno" pogreshno dozirane shto je prouzrokovalo da se previshe zgusnu, pa je kao rezultat te "greshke" Gaciju trebalo 27 minuta da umre. Posle ovog skandala drzava Illinois je usvojila drugachiji tip smrtonosne injekcije.

 

lethalinjection195ia3.jpg

 

Prema izveshtajima, Gacy nikad nije pokazao kajanje za pochinjena dela. Neposredno pred pogubljenje Gacy je govorio o tome kako njegovom smrcu niko od zrtava nece biti vracen iz mrtvih a poslednje rechi su mu bile : "Mozete da me poljubite u dupe", koje je izgovorio strazaru pre ulaska u samu prostoriju za egzekuciju. Kada je proces pogubljenja otpocheo, smrtonosne hemikalije su se neochekivano previshe zgusnule, tako da su zagushile cevchicu koja je bila zabodena u Gacijevu ruku, sprechivshi tako daljnji protok hemikalija. Brzo su navuchene zavese na prozor kroz koji su svedoci posmatrali pogubljenje, i tim za egzekuciju je zamenio zachepljenu cev sa novom. 10 minuta kasnije zavesa je sklonjena i proces je nastavljen. Josh chitavih 18 minuta je proteklo dok Gacy nije konachno umro. Anesteziolozi i to njih 31 su kasnije okrivili predstavnike zatvora koji su bili odgovorni za egzekucije kao neiskusne, tvrdeci da bi se ispravnom procedurom u sluchaju egzekucije smrtonosnom injekcijom "IV 101" spechila ovakva skandalozna greshka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ja ne mogu da kazem o kojoj se tacno kulturi radi jer realno veze sa vezom nemam icon_mrgreen.gif , ali u tim knjigama koje je on proucavao je opisano da je u to vreme vlast lopovima odsecala shake...

po sherijatskom pravu u islamu, lopovima se odsecaju sake ili ruka.

 

Dalje, PTSP se zaista lechi al ne koliko bi trebao da se lechi po meni, i ako pod tim "lechenjem" smatras ono ZLO u Lazi, Palmoticevoj i Kovinu onda jbga...mnogo je veci to problem, eto ti odlichan primer Hrvatske. Jednostavno da bi se tako zajebana bolest kvalitetno lechila mora javno da se putem medija objasni ljudima o chemu se zapravo tu radi, a ne da se podmuklo cuti i onda kad chovek pukne ili pocini suicid bude nazalost kasno... icon_frown.gif

zaboravio si Toponicu kod Nisa... :)

 

ZLO nije u ustanovama vec u bolesti...

 

elem, za PTSP nije presudno da se o tome informise javnost nista vise nego o paranoidnoj shizofreniji ili gripu. osobe sa PTSP se adekvatno lece u nasim ustanovama ali kako svaka bolest moze biti teza i laksa tako i simptomi kod ove bolesti mogu da se ispolje u manjoj ili vecoj meri i dovedu do manjih ili vecih posledica... stanje u kome se ugrozava sopstveni ili tudj zivot je jednako alarmantno kako god da se zove...

 

mada je pogresno takodje etiketirati svaku osobu sa PTSP kao osobu opasnu po sebe i druge... nije sve crno i belo.

 

i odlucuje o tome dal je pacijent zalecen dovljno i da li vishe ne predstavlja pretnju po drushtvo da bi bio spreman za resocijalizaiju i povratak na slobodu. Ovo ZALECEN napominjem samo iz razloga jer kod dushevih bolesti nazalost nikad nema kompletnog ozdravljenja - bolest moze da se drzi pod kontrolom samo redovnim uzimanjem lekova i posecivanjem svog psihijatra, i u makar i malim odstupanjem od predvidjene terapije ponovo se ubrzo javljaju stari simptomi koji su opasni i po samog pacijenta a i po drushtvo.

osoba koja ubije nekoga na zverski nacin, znaci ne zadesno u saobracajki zato sto je bio pijan ili zato sto su se dvojica potukla u kafani pa jedan zviznuo drugog pikslom, tesko da je SPOSOBNA DA SVESNO IZDRZI PSIHOFARMAKOLOSKI TRETMAN. To su osobe kod kojih se u 99,9% slucajeva primenjuje hitan prinudan prijem. To su osobe koje pate od teskih psihoticnih poremecaja i takve osobe nisu u stanju da budu zalecene. Neko ko iskasapi majku i oca po ubistvu i razvozi ih po gradu... pa da kazem to ovako.. TESKO JE DA CE DRZAVA I ZDRAVSTVO UOPSTE MOCI ISTA DA URADI PO PITANJU ZALECENJA I RESOCIJALIZACIJE... da bi neko mogao da bude kako ti kazs "zalecen", mora da postoji zdravo jezgro licnosti... na koji moze da se deluje... takvo tesko stanje i dubok poremecaj... taj nece videti belog dana vise...

ko sme da stavi svoj potpis da pusti tu osobu u socijalnu sredinu posle svega... da se sam stara o sebi i o uzimanju terapije... ljudi bre nece ASPIRIN da piju kada se prehlade i sami sebi doziraju terapiju, najobicniji laici i ljudi koji su psihicki zdravi... a pricamo o najtezim psihickim poremecijima koje poznaje ljudski rod.

 

Da li poznajes neku osobu sa paranoidnom shizofrenijom ?

 

ooooo da... :)

 

Sve bi to sto kazes bilo OK da kod navedenog lika koji je pocinio masakr u Jabukocu nije ustanovljena paranoidna shizofrenija. Znaci ovde ne govorimo o ovim mostrumima tipa Jeffrey Dahmer, Gacy i Ted Bundy nego o obichnim ljudima koji nazalost pate od najzajebanije bolesti na svetu po meni, jer ti kad imas tu paranoidnu shizofreniju ti si 101% ubedjen da su se svi urotili protiv tebe i da bukvalno hoce da ti dodju glave i ako se to pravilno ne lechi odredjenim lekovima, tj. ako se ne drzi se pod kontrolom (naime bolest je neizlechiva nazalost) onda se desi ovo shto desilo u Jabukovcu tj. chovek je utripovo da celo selo hoce da mu naudi i bilo je samo fazon "ILI ONI ILI JA" i uzo je pushku da spasi sebi zivot, e sad ti mozda to ne vidish tako ali u jegoj paranoji je to 101% istina i nema shanse da ga ubedish da mu niko ne zeli zlo. Uostalom imao sam prilike da razgovaram sa momcima koji imaju tu bolest iono, dzaba sve...lik tripuje da su mu ugradili prislushkivach u glavu i da ga non stop prislushkuju jer naravno cuje glasove u glavi od shizofrenije pa razum svashta istripuje da bi objasnio tu nerealnu pojavu...i otalen ide da paranija koja se u najgorem sluchaju zavrshi ioli ubstvom ili samoubistvom...

 

aman sto se ti uvati te paranoidne shize... :)

 

ona jeste "jedna od" najtezih psihoticnih poremecaja, ali svakako da nije najteza.

 

pod kontrolom tesko da moze da se drzi (gore sam pisala o zdravom jezgru licnosti) jer on nema kapacitet da shvati da treba da se leci... oni su svi po sebi - "zdravi" ...

 

sve psihijatrijske bolesti su neizlecive osim odredjenih stanja fobija... mogu u manjoj ili vecoj meri biti kontrolisana, a to je nesto drugo...

 

naime, problem kod ovakvih i slicnih stanja je u tome sto drzava i zdravstvo ne mogu da reaguju dok se nesto ne desi prvo... ili ako se sami jave na lecenje... sto se desava ... nikad. obicno ih prisilno dovedu clanovi porodice... ko ima porodicu i cija porodica moze da se bori sa tako nekim...

 

serijske ubice o kojima si pisao gore, vecina pocinjenih ubistava je sexualno obojena... oni definitivno nemaju veze i ne mogu se strpati u kos sa ovim nasim iz Jabukovca...

 

Oni imaju paraphiliu... tj. poremecaj polnog identiteta i polne sklonosti...

posto su nagoni nesto najjace sto upravlja zivim bicem od pacova do coveka, i u globalu se jaaako tesko mogu kontrolisati, te osobe su nasle nacin da zadovolje osnovne nagonske potrebe... na svoj nacin...

 

 

ako nije bzvz pitanje otkud ti u zatvorskoj bolnici? :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fiery - Upravo si ga sam naveo gore, tj. oba...

Zanimljivo, posto ni na jednom od ta dva mesta ne pise da je drska od megle Dahlmeru ugurana u anus vise od jednog metra. Zapravo, jedina stranica koja spominje bilo sta vezano za taj detalj kaze da se to nije dogodilo, vec da je urbana legenda.

 

Uzgred, nema potrebe da uvecavas font u svojim porukama, svi dobro vidimo i normalnu velicinu slova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su osobe koje pate od teskih psihoticnih poremecaja i takve osobe nisu u stanju da budu zalecene. Neko ko iskasapi majku i oca po ubistvu i razvozi ih po gradu... pa da kazem to ovako.. TESKO JE DA CE DRZAVA I ZDRAVSTVO UOPSTE MOCI ISTA DA URADI PO PITANJU ZALECENJA I RESOCIJALIZACIJE... da bi neko mogao da bude kako ti kazs "zalecen", mora da postoji zdravo jezgro licnosti... na koji moze da se deluje... takvo tesko stanje i dubok poremecaj... taj nece videti belog dana vise...

Skroz zanimljivo izlaganje vidi se skroz da si pazila na predavanjima :wink:

Samo jedno pitanje ako je ovo gore citirano tachno (kapiram da jeste u teoriji ali praksa govori drugacije) kako onda objashnjavash da pomenuti V. (kao i vecina pacijenata za koje ima neko da potpishe) od 2003. izlazi na redovne vikende cak i po 4 dana u komadu mesechno ?

 

I da poshto se bavish time daj da iskoristim ovu priliku pa da te pitam : koje su sve dushevna oboljenja teza od paranodne ? Ono bash me zanima...jer ja sam bio ubedjen da je to najgore, da nisu mozda ona razna stanja slichna katatoniji ?! Lupam al ajd sad...

 

A u bolnici sam radio na kantini , suludim sticajem okolnosti sam dobio to radno mesto i ne bi ponovo tamo radio pa da je plata 60.000 al bez zajebancije... :udri:

 

 

 

@Fiery - e jbmliga sad sam gledo i ladno nema to, a secam se vrlo dobro da sam prevodio bas sa wikipedije, evo uporedi tekst uostalom, najverovatnije su to izbacili u medjuvremenu jer je urbana legenda kako kazes...znas i sam da tamo menjaju to kako ko stigne...jbga nije do mene realno...

 

A font povecavam ne zbog vas nego zbog sebe, jer ne vidim dobro, imo sam neke zajebane povrde oka i operacije. Ja se najiskrenije izvinjavam ako to nekom tolko smeta ali ja jedva chitam i ovo shto vi pishete...nadam se da cete imati razunmevnj za nas CRIPPLED YOUTH !

:mrgreen:

 

 

 

FILMOVI PO GACY-u

 

To Catch a Killer (1992)

 

gacy4xv1.jpg

 

Director:

Eric Till

 

"To Catch a Killer" tells the true gruesome story of John Wayne Gacy - a good friend and helpful neighbour, a great child entertainer, a respectful businessman, and a violent serial killer who raped and murdered over 30 young boys.

 

http://www.imdb.com/title/tt0105604/

 

 

Gacy (2003)

 

gacykv3.jpg

 

Based on a true story of serial killer a model citizen, loving father and husband and serial killer John Wayne Gacy, a man with over 30 dead men and boys entombed in the crawl space underneath his house which he shared with his family.

 

http://www.imdb.com/title/tt0330181/

 

 

 

Dokumentarac :

 

John Wayne Gacy: A Monster in Disguise (1999)

A&E Biography

 

http://www.imdb.com/title/tt0361281/

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

A ovi drugi tipa shto sam piso o njima Dahmer i ostali, za njih nema izgovora jer nisu patili od te bolesti nego su imali prejak seksualni drajv kojinisu mogli da kontrolishu i prepustili se zato ubijanju i kanibalizmu i naravno da njih treba kazniti ali ove bolesne ljude koji su izgubili dodir sa stvrnoshcu ytreeva poslati na lechenje a ne jos maltretirati ih po zatvorima, dovoljno im je to shto su non stop uplasheni 300 na sat pa da im je to veca kazna nego smrt !!!

 

Ja se 100% slazem sa prophet.t'o doom.Za takve monstruozne zlocine nema niti oprosta,niti razumevanja.

Treba ih poslati na lecenje a ne ih maltretirati po zatvorima?Pa da,jadan on,nema veze sto je pobio 9 ljudi,manje vise,ipak je bolestan i treba ga leciti o drzavnom trosku koji ce platiti gradjani kroz porez,ne treba ga maltretirati vec mu treba pomoci.Pffffff,bullshit.Koliko god da je bolestan,i da je bolest prouzrokovala taj njegov cin,nakon toga samo ciglom u glavu 3-4 puta,i zatuci skota ko psa.Bolest je bolest,a ovo je zlocin protiv covecanstva...covek je opasan po drustvo,a takvi ljudi se odstranjuju iz drustva.Smrcu naravno.

 

Inace,tema je odlicna i vrlo interesantna.Samo nastavi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRAVI SRPSKI PSIHO

 

(specijalni dodatak samo zahvaljujuci Dark Sonji i josh jednoj osobi koja bi zelela da ostane anonimna za sad - thanx folks!!! :wink: )

 

POSLEDNJI APDEJT : ZASTO JE VOB SACUVAO SAMO ODSECENE SAKE U FRIZU ?!

 

Naime, VOB se kao veoma inteligentan dechko zanimao za razne stvari pa tako i za istoriju i te stare kulture po Aziji i Bliskom Istoku a posebno su mu bili zanimljivi oni "sherijatski zakoni" koji se do dana danashjeg primenjuju u nekim muslimanskim drzavama...

Posebno mu je za oko zapao zakon koji kaze da lopovima kad se uhvate treba odma' odseci shake i to mu se veoma dopalo. E sad, ako povezemo to sa chinjenicom da je ovaj M. za njega bio samo obichan lopov onda je sve jasno...naravno to nikako nije kraj, potrudicu se da nadjem josh kompetentnih ljudi koji bi mogli da mi daju josh blize informacije...al o tom potom...

 

STRUGGLE (NIGHTMARE) CONTINUES !!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo o smrtnoj kazni i licemerju drzave i "bogougodnog" naroda

 

Najiskrenije, protivnik sam smrtne kazne i to samo iz razloga sto smatram da drzava ne sme da ima pravo da ubija ljude bez posledica, jer ja kad bi npr. sad kreno da ubijam redom mene bi sjebali u startu, ono pucali bi bez upozorenja, al zato drzava (policija) moze da radi shta god joj volja ?!

Al pazi sad ovo : kada drzava shalje ljude u rat da vrshe masovna ubistva prema kojima ova ubistva Mansonove Familije izgledaju smeshno onda je to navodno bonafajd i OK i za to se dobija orden, a majke chija su deca poginula shta sa njima ?!

Zakljucak glasi da je DRZAVA najveci i najbolji serijski ubica i to zato shto uvek ali uvek moze da se uvek izvuche sa bilo kojim tipom zlochina pa chak i najgorim masakrima u ratovima...a policiju ne moram ni da pominjem uopshte, dovojno je samo reci "policija" i svima je jasno kakvi su to sadisti i monstrumi...

 

I zato su mi sve te priche koje slusham ovih dana sa svih strana o tome kako treba pobiti te "monstrume" poput ovog bolesnog nesretnika iz Jabukovca koji pati od paranoidne shizofrenije, totalno nerealne i licemerne jer pred nosem vam operishe ultimativni serijski ubica, monstrum sa mnogo lica, DRZAVA i njeni aparati i niko se ladno ne buni, svima je dojaja dok naravno ne zakucaju i na tvoja vrata a tada bude jbga kasno.

Znachi sa jedne strane se zatvaraju ochi pred najuzasnijim zlochinima DRZAVE i POLICIJE a na drugoj se osudjuju neki bolesni nesretnici koji realno nisu ni krivi shto su bolesni, jer naime bolest ne bira - zar ne ?

 

Ali opet, mene npr. da pitaju da sam kojim slucajem napravio neko gadno sranje dal' 'ocu smrtnu ili dozivotnu naravno da bi izabr'o na keca CMPT...al normalno ne misli svako na taj nacin, ima 90% ljudi koji tolko vole zivot i dobro im je da bi ziveli bukvalno i u svojim fekalijama, skroz goli, u celijama 2 sa 2 bez prozora i sa splachinama umesto hrane...e ja bogme NE BI' to ni pod razno, ma ni za "karton vinjaka"...nema shanse...pre bi sam sebi presudio, ne zajebavam se sada uopshte...

 

toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zato su mi sve te priche koje slusham ovih dana sa svih strana o tome kako treba pobiti te "monstrume" poput ovog bolesnog nesretnika iz Jabukovca koji pati od paranoidne shizofrenije, totalno nerealne i licemerne jer pred nosem vam operishe ultimativni serijski ubica, monstrum sa mnogo lica, DRZAVA i njeni aparati i niko se ladno ne buni, svima je dojaja dok naravno ne zakucaju i na tvoja vrata a tada bude jbga kasno.

Znachi sa jedne strane se zatvaraju ochi pred najuzasnijim zlochinima DRZAVE i POLICIJE a na drugoj se osudjuju neki bolesni nesretnici koji realno nisu ni krivi shto su bolesni, jer naime bolest ne bira - zar ne ?

 

Bez uvrede,ali ovo je cisto baljezganje.On je bolestan,usled cega je ubio 9 NEDUZNIH ljudi,trosenje para na njegov oporavak je uzaludno bacanje para.I sta ako se kojim slucajem izleci?Poslati ga nazad u drustvo?A sta je sa ljudima cija su deca,muzevi,zene,ocevi,majke ubijeni od strane tog bolesnika?Pa ko ih jebe,on je bio bolestan,nije on kriv.Glupost!!!

 

SVE TAKVE SKOTOVE UZA ZID I NA STRELJANJE!!!

 

Je ste l' culi sta je Sarkozi (novi predsednik Francuske) uveo?Kastriranje pedofila.Kazna za svakog coveka koji siluje i napastvuje dete ce biti kastriranje.Car!VIVA LA FRANCE!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...