Jump to content

Max Payne


Hell on Earth

Recommended Posts

Nisam igrao bar 7-8 godina nijednog MP-a. Secam se tog "Neighbour of the beast" iz neke od misija. Lik cisti zid i slusa muziku, Poets Of The Fall, i nakon kraceg dijaloga kaze "667... Neighbour of the beast. Get it?"

 

Prica je dobra, bar u prva dva dela, treci nisam igrao. Mada sam koncept misija koje se manje-vise svode "Idi od tacke A do tacke B" mi se i ne svidja previse. Retko gde ce izvuci neku kreativnost iz igraca. Secam se da sam ih prelazio kao od sale, bez mnogo razmisljanja.

Edited by El Pistolero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Инсталирао први део, нема звука у деловима између мисија. Инсталирао други, кретање не ради добро. Мрзи ме да се јебем са скидањем фиксева.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da seks je zbog kompatibilnosti i krece da izbacuje iz igrice na desktop. postoji torent koji ima uredjen fiks za zvuk, na gamecopyworld skines novi patch i krek i igru namestis u compatibility mode za windows 2000. kada sam namestio kompatibiliti mod u exe fajlu mislim da mi skoro nijednom nije pukla igra do kraja, prekjuce je presao na windows 7. sad cu da skidam 2 deo.

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проклети Макс Пејн! Прво сам скинуо паковање са кецом и двојком, па обрисао да не бих дангубио. Онда сам опет скинуо исту ствар, инсталирао, видео да треба нешто да се чачка око звука, па опет обрисао. И онда ноћас опет скинуо, инсталирао, средио и сад се дрогирам. :haha: :haha:

 

Дешава се да се заглави трчећи напред, а да после поновног учитавања неће да се помери с места. Не сећам се да се то догађало кад сам последњи пут играо, пре 7-8 година.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...