Jump to content

Fueled By Fire


WoI

Recommended Posts

  • 6 months later...

ajde dajte taj link za novi :mrgreen:

 

prvi je beton,unatoc samostalnoj produkciji i neorginalnosti (a ko to danas jos gleda,eno vam lamb of god pa se orginalisite)

 

uzivo odlicni,u zupanji otprasili da valja,jos za kraj demolition hammer uff :muzicar:

 

Druze,novi album se samo prodavao na ovoj turneji,jos nemaju izdavaca a kako su mi rekli,verovatno ce ga oficijelno sami izdati!Inace album razbija i dosta lici na mesavinu drugog Dark angela i albuma od Death-Leprocy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidjeh da je bilo ograniceno na 2 stoje tokom turneje

 

od ovih ljudi sto ga imaju procitah da je to nesto pravo dobro,a eto cim ti spominjes Darkness descends to mora da valja

 

samo mi nije jasno kako ovakav bend ne moze da nadje izdavaca jbt

 

Ni oni a ni Violator nisu uopste zadovoljni ugovorima koje su imali sa mejdzorima a ni sa produkcijom koju si imali reizdanja njihovih prvih albuma,tako da ce FBF pre samostalno da izda cd nego da ih neko pravi ludim.Nije bas sve tako sjajno na ovoj metal sceni kao sto mozda izgleda,ima tu mnogo sranja i negativnih stvari,ako si iz Beograda mogu da ti narezem cd!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma skroz druga drzava jbg

 

strpit cu se,vjerovatno ce to sad nekad da se pojavi

 

Violatorov novi Ep nije bogzna nesto napucan produkcijom,to se osjeti dosta na bubnjevima gdje cesto ostaje samo zvuk dobosa,duplaka nema nigdje,,,al opet prebija,mada bi to puno bolje zvucalo da je zamasceno ko Chemical.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja sam tek sada skontao album :haha: Na prvo slusanje nista specijalno,obrnuo sam par puta i za sada su mi favoriti Eye Of The Deamon i Evoke The Curse. Malo je cudan album,ja sam navikao na njihove catch rifove i pesme o sutkama i pozerima,a ovo je malo drugacije sto se tice produkcije i samih rifova,a i sad pevaju o demonima i tami :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

ужасно. као уосталом и цела њихова дискографија. овај певач звучи као да су га у сред ноћи усраним моткама дизали из кревета и терали га да иде на снимање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...