Jump to content

Projekat Hate Core/dm/speed/industrial/?


Speed_Dead

Recommended Posts

poz :muzicar:

 

mislim da je najbolje da stavim temu ovde jer se tice nase scene :rolleyes:

 

treba mi vise ljudi za znanjem i iskustvom sviranja,gitara,basa,kao i vokali koji bi ucestvovali na projektu:D

takodje mi trebaju ljudi koji znaju da kucaju bubnjeve i sl..... :pivopije::muzicar:

 

uradili bi par pesama sa kucanim bubnjevima,i homemade produkcijom...al sustina je u idejama koje bi ljudi dali za pesme....nije cilj projekta da se uradi odma ,vec da se radi dok se ne uradi i nezavrsi a da rezultat bude zadovoljavajuci:D

 

pesme bi smisljali i belezili progresivno i postepeno bez zurbe jer je poenta da nam se poklope stavovi a ne da izdajemo il a radimo na silu il sta god:P

 

pesme su vezane za:

 

ANTI-amerika

ANTI-kapitalizam-i novac vazniji od svega kao ideal zivota

ANTI-nevladine org.i sl sranja

ANTI-korupcija/politicari

ANTI-trotristicke picke

ANTI-zapadni globalizam i retardizacija od strane zapadnog drustva

ANTI-mediji koji indoktriniraju

ANTI-monopolizam nad vrednostima u nasem drustvu i sire-tj lazne vrednosti koje nam namecu

razotkrivanje istoriskih istina..

 

u tekstovima bi bili izrazeni i nacionalizam i anti globalizam kao i sav bes koji osecamo prema onima koji nam diktirajuto kove zivota:(

 

:(

PS:ovo nije niti ce biti anarcho ili sl bend,potrebni su ljudi koji slusaju grind/dm/speed,hate core,i metal,hc,punk i sl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANTI-amerika

ANTI-kapitalizam-i novac vazniji od svega kao ideal zivota

ANTI-nevladine org.i sl sranja

ANTI-korupcija/politicari

ANTI-trotristicke picke

ANTI-zapadni globalizam i retardizacija od strane zapadnog drustva

ANTI-mediji koji indoktriniraju

ANTI-monopolizam nad vrednostima u nasem drustvu i sire-tj lazne vrednosti koje nam namecu

razotkrivanje istoriskih istina..

A da nazovete bend ANTI? :meshuggah:

 

Inace, lepo je napisano ovo iznad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog predloga. Umesto sto imas samo anti stav prema ovoj gomili stvari, kako bi bilo da se u tekstovima ponudi neko resenje problema ili sl. a ne samo bes, i pljuvanje po uzrocnicima ovakvog stanja? Mislim, po meni samo pluvanje ne vodi nikud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da ovaj projekat ima izrazito ideoloski karakter mozda bih ja mogao da vam napisem neki ''program'' ali samo pod uslovom da me prihvatite kao neprikosnovenog vodju. Kada se oslobodimo neokolonijalnog uticaja, uspostavicemo totalitarnu vlast koja ce slaviti kult moje licnosti. Zavescemo komandnu ekonomiju i vojnu diktaturu. Uvescemo vanredno stanje kome nikad nece doci kraj. Etatizam i militarizam bice glavne crte naseg sistema. Zalazem se za restauraciju telesnih kazni, kao i za kaznu ukidanja gradjanskih prava. Unistenje politickog pluralizma i zavodjenje jednopartijskog sistema u kome ce jedna partija slaviti kult moje licnosti. To bi bile osnovne crte moje ideologije. Ako ste zainteresovani javite se.

 

 

 

:tehkista::tehkista::tehkista::tehkista::tehkista::tehkista::tehkista:

 

Slava totalitarizmu

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hell on earth:ne :twisted:

 

@Hevayous Jerk :surprised:

pa ovo je projekat israzavanja mrznje a ne nalazenja resenja il sl .jednostavno mrznja=hate core:P

al evo ti redsenja :unisti sve od gore navedenoh i to je to..do tada ...ostaje samo bes :muzicar:

 

 

,i ostalima:ako nemate neki dobar predlog nemojte spamowati... :rolleyes:

ovo nije tema o ovoj temi vec o projektu..:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko ce da ti slusha tu meshavinu svih tih tvrdih pravaca? Mozda ja.

Nego bre mi da napravimo chistu pop plochu, sa svim tim svakojakim tekstovima. Pevljive, romantichne melodije+teshki tekstovi, pa da nas chuju svi. Evo ja pevam i sviram bas , a ti matrice i djitru, a tekstove ko god :meshuggah::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko ce da ti slusha tu meshavinu svih tih tvrdih pravaca? Mozda ja.

Nego bre mi da napravimo chistu pop plochu, sa svim tim svakojakim tekstovima. Pevljive, romantichne melodije+teshki tekstovi, pa da nas chuju svi. Evo ja pevam i sviram bas , a ti matrice i djitru, a tekstove ko god :meshuggah::D

 

 

nisam rekao da ce muza da bude extremna, videcemo... poenta je u textovima i zezanju.j abi mesao pig destrouer+violator+savrsenstvo kroz patnju+exploited+tankard+cannibali+rompeprop+scot walker..itd

 

a sto se tvoje ideje tice..

jbg vec ima Anal Cunt-Picnic Of Love

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...