Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

ma skinuo sam oceans unplugged video pa me puklo biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gifsmile.gif

 

Vot d ...??? 8O

I strpi se za divx;oter'o sam Enterprajz na stelovanje karburatora.... smile.gif (tj.ASKE zbrisala na neki seminar :x )

 

vot d vot? biggrin.gif

 

ili bolje vaj vot d...?

 

poblize: poceo sam skidat mtv unplugged u mpeg video formatu - prvo sam skinuo oceans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako nekako...jednom davno pre nekoliko godina imala sam priliku da budem na nekoj gajbi gde je bilo nekoliko matorih ljudi starih fanova grunge scene. Oni su otprilike bili nasih godina kada je grunge ludilo krenulo (izmedju ostalog medju njima je i moj asistent iz imunologije)

I dakle tu se nekako nasla i presnimljena kaseta (bez omota samo spisak pesama), an kome su bili i Oceans i Deep (ako se ne varam) i ja sam bila pomalo zblanuta time....I onda su mi rekli da onaj Unplugged koji mi imamo je skraceno izdanje...i tako da ja u stvari ne znam sta imamo...

 

A jednom sam cula (ali nisam siguran da je to istina) da postoje dve verzije Unpluggeda. Jedna je u kojoj Eddie ne kaze "what a f**k is this world" a u drugoj kaze svugde gde treba po textu da kaze f**k.....

Ova prica mi malo ne drzi vodu...ali mi je pricala to jedna starija osoba od mene pa sam se ja pravila da joj verujem svaku rec, jer boze moj kako da se ja u 16oj godini zamerim nekom starom fanu PJ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A imam i jos jednu nepravilnost u hronologiji na video Unpluggedu, Eddie pravi onaj krs na Porch, ispisuje Pro Choice, a na Even Flow koja sledi posle toga nema natpis nikakav na ruci i bez jakne je....

A na pocetku tj. na State of Love nad Trust ima jaknu i ona tri uzvicnika od Pro Choice vire na nadlanici ispod rukava jakne....

Sta vi kazete????

Share this post


Link to post
Share on other sites

A imam i jos jednu nepravilnost u hronologiji na video Unpluggedu, Eddie pravi onaj krs na Porch, ispisuje Pro Choice, a na Even Flow koja sledi posle toga nema natpis nikakav na ruci i bez jakne je....

A na pocetku tj. na State of Love nad Trust ima jaknu i ona tri uzvicnika od Pro Choice vire na nadlanici ispod rukava jakne....

Sta vi kazete????

 

Vidish,za prve dve sam skontao,OK-pretpostavljam da su 'razbili' Porch za kraj,pa su kasnije odsvirali Even Flow za bis;a potom skontali da zele da bas Porch zatvori svirku na snimku(poooootpuno razumljivo)

A ladno nisam ni primetio to za State(dodushe i nemam unplugged video)

Kad bolje razmislim,moj ortak ima onaj disc Pearl Jam vs the world gde nisu iseceni dijalozi(i monolozi) izmedju pesama;moram to bas uzeti jednom da poslusam sve pazljivo,secam se da ima zanimljivih fora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A imam i jos jednu nepravilnost u hronologiji na video Unpluggedu, Eddie pravi onaj krs na Porch, ispisuje Pro Choice, a na Even Flow koja sledi posle toga nema natpis nikakav na ruci i bez jakne je....

A na pocetku tj. na State of Love nad Trust ima jaknu i ona tri uzvicnika od Pro Choice vire na nadlanici ispod rukava jakne....

Sta vi kazete????

 

Vidish,za prve dve sam skontao,OK-pretpostavljam da su 'razbili' Porch za kraj,pa su kasnije odsvirali Even Flow za bis;a potom skontali da zele da bas Porch zatvori svirku na snimku(poooootpuno razumljivo)

A ladno nisam ni primetio to za State(dodushe i nemam unplugged video)

Kad bolje razmislim,moj ortak ima onaj disc Pearl Jam vs the world gde nisu iseceni dijalozi(i monolozi) izmedju pesama;moram to bas uzeti jednom da poslusam sve pazljivo,secam se da ima zanimljivih fora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sta je bilo na mtv-ju je skracena verzija (fali jedna ili dvije stvari...oceans sigurno, mislim da even flow isto, ne sjecam ga se sa mtvja)

 

skinuo sam oceans i s njim definitivno pocinje konc - dolaze na stage eddie pozdravlja i tako dalje. state of love and trust je sigurno druga jer se tocno nastavlja na oceans i eddie kaze nesto tipa "love song I wrote about my surfboard" kao salu na racun oceans

 

e sad....vidjet cemo sta je nakon toga rec cu vam kad skinem

Share this post


Link to post
Share on other sites

oceans

 

e sad....vidjet cemo sta je nakon toga rec cu vam kad skinem

 

A to vec svi znamo...

'Now this is State Of Love And Trust...busting down the pretext...' biggrin.gifa:

 

da, ma kazem da je state of love and trust sigurno druga, mislio sam vam rec sta je nakon nje kad skinem biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bit ce da radi onaj pesticid za pearl jam fanove...nikog zivog

 

pa di ste svi nestali??

 

Ma radi se,ne zajebavam se ja non-stop k'o neki tamo.... :roll: :mrgreen:

 

Evo,bas smo se culi ASKE i ja neki dan;treba da se nadjemo(da dodju ona i Neph valjda kod mene,ako ih uspem nahvatati),pa cemo 'work sth out' za divx.(Aske rece da ce to sad narezati) Pretpostavljam da si na iglama,a?(uh,ovo dvosmisleno zvuci;nedaj Boze smile.gif ) Al ako verujes,nisam ga ni ja jos pogledao!!!(svega par isecaka) :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bit ce da radi onaj pesticid za pearl jam fanove...nikog zivog

 

pa di ste svi nestali??

 

Ma radi se,ne zajebavam se ja non-stop k'o neki tamo.... :roll: :mrgreen:

 

Evo,bas smo se culi ASKE i ja neki dan;treba da se nadjemo(da dodju ona i Neph valjda kod mene,ako ih uspem nahvatati),pa cemo 'work sth out' za divx.(Aske rece da ce to sad narezati) Pretpostavljam da si na iglama,a?(uh,ovo dvosmisleno zvuci;nedaj Boze smile.gif ) Al ako verujes,nisam ga ni ja jos pogledao!!!(svega par isecaka) :cry:

 

na iglama sam...srecom ne na pravim biggrin.gif

 

javite mi kad to zaprzite da vam dam adresu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju da li ce krenuti na turneju...i svratiti do budimpsete....?

Mislim bio bi red...ipak nisu bili od 96....

Pravo da ti kazem i kada bi dosli u Budimpestu dobro bih razmislio da li bi to uopste bilo vredno gledanja!

 

8O 8O 8O 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...