Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

evo ljudi dragi ja imam Beth u vencanici sa naocarima za sunce...al kako da okacim sliku kad nemam skener????

 

Nephi pa super je naslov pesmice. Romantican. A o cemu je text?

 

Hmmm, znaci sta se nalazi na coveru da bi ga poredili sa toolom?

Ja mislim da bi trebalo da se pocne sa Aenimom umesto Undertowom...Aenima je zakon!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da se vratimo na temu...najnovija vest od BF glasi:

stvar koja zatvara Riot Act-All or None mogla je nositi radni naslov:`Nothing As It Seems II`;da,izuzetno podseca:akusticno/elektricna varijanta,`Gilmor` solaze....odlicna stvar!

1/2 full (dal bi ta?) podseca instrumentalno na Rivals(bar mene)

Eto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta sam ja rekao za All Or None, jos prije nego je abum izasao (u stvari nije jos izasao smile.gif)

*upire prstom u sve i zlokobno se smije* biggrin.gif... All Or None je strava stvar, i cak je toliko dobra da je zasluzila da se nadje na kaseti za walkmn, i nasla se smile.gif

 

E sad onaj tezi dio... Najgora pjesma.... pa ako se misli od svih stvari koje su svirali, ond bi rekao Love You, Hate You... Bas me satare stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mom skromnom misljenju Blood i Habit su nista prema Evacuation i All Those Yesterdays biggrin.gifsmile.gif

 

ova zadnja ima glupo razlaganje i jos gore pjevanje :evil::evil:

a evacuation,...ne znam nekad se pitam kako bend koji je napravio tako velike albume moze tako duboko ugazit u sh*t

 

 

(ne bih racunao bugs ni foxy mophandle sta vec sa kraja vitalogyja niti stvari slicne njima - to je vise eksperimentala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nephili, ajd da gledamo samo albumske,Boga pitaj sta su oni sve napisali...

403, ako hocemo pravo,ja nevolim nijednu od uvodne 3 stvari Binaurala(od kojih mi je Evacuation mozda i najbolja), pa nisam hteo da izdvajam nijednu...

All Those Yesterdays mi ne diraj, volim tu sprdacinu!! Ima sjajan kraj!

Da,rekao sam i ranije da nevolim onu punk-`Mankind`

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, meni se ne dopada Bugs...iritantna je...ali je nikad ne preskacem...

Da i Love you, Hate you je bez veze...A ne volim ni Dirty Frank...

Sa tena u poredjenju sa drugim pesmama na tom albumu mi se najmanje dopada Deep...ali ne mogu da reci da mise ne dopada kao pesma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow svi se slazemo oko istog

 

jel bi netko znao objasnit zasto deep? biggrin.gif

 

 

zaboravio sam nesto sta sam otkrio vec davno (mozda je i netko od vas)

 

poslusajte uvodni ritam na bubnjevima od Pearl Jamove W.M.A. (sa vs....kao da vam trebam rec biggrin.gif) i onda uvod od Alice In Chainsove Sickman ---> What the...? :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W.M.A. mi je jedna od jacih stvari sa tog albuma (,akar mi je nekad bila). Ne znam ni sam zasto, jer realno kad se gleda ima i dosta boljih, ali mi se nekako ta uvukla pod kozu... E sad me sjecam se acno kako pocinje Sickman. Znam kako ide onaj refren (sickman, sickman, sickman... biggrin.gif), ali ne i kako pocinje... A i sada ne mogu provjeriti posto se nalazim u Racunraskom centru na faxu...

 

Sto se tice Deep, ne znam, mozda zbog teksta... Dvoumio sam se izmedju Wy Go i Deep, ali ipak Deep, jer ima losiji tekst... Why Go ima odlican tekst (she could be another clone yeeeaahh biggrin.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro posto nitko nema gdje provjerit evo da vam kazem zasto sam spomenuo te dvije stvari

 

nephilime, ovaj ritam na bubnjevima sta si cuo na uvodu od w.m.a. je IDENTICAN na uvodu u sickman... zanima me dal netko zna nesto vise o tome ili je to mozda neka podudarnost

 

deep - tocno tako - fale rijeci. tri price koje E. nije uspio dobro prikazat. bas me zanima zasto su izabrali deep za na ten, mozda im je trebala jaca stvar prije release...bo biggrin.gif

 

a why go je meni, pored teksta, dobra i muzicki, pogotovo kad udare na drugi refren i kako eddie otpjeva why go home (nekako naglasi taj why)

 

 

sta mislite, oce PJ izdat jednom jos jedan ten?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm,zanimljivo! Sinoc sam bas poslusao uvod u Sickman;GOTOVO identican! Jedina razlika sto se u WMA pojavljuje kontrachinela(ili sl.),dakle narodski recheno:

 

Sickman:Tudududu tadada tuudududu tadada....

WMA: Tudududu tadada cssssdudu tadada....

(dakle ovo csssss je gde upada kontrachinela) smile.gif

Inache sve ostalo,takt,ko preslikano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...