Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Ma stoji tamo na Obavjestenja forumu pod Vazna tema: "novi forum"

 

To sam mislio da bude nesti tipa da se tamo pisu pjesme ili price koje clanovi sajta pisu, ili da ako neko hoce da uploaduje neku svoju sliku (ne mislim fotografiju, nego bas sliku), naravno ako ljudi slikaju. Nesto tipa umjetnicki forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pisem i na eng. i na srpskom. Kako me strefi raspolozenje smile.gif

Sta znam, evo bas posljednja pjesma koju sam napisao, ne racunajuci ovu koju sam veceras sklopio, inspirisana je pjesmom od Alice In Chains (ali samo naslov) i zove se The Path Of Time...

Inace ja sam ti totalna smlata sto se tice naslova. Ja ubacim bilo sta samo da pjesma nije bez naslova smile.gif

 

A sto se tice Beth, nemam slike, ali ako neko ima, nek okaci po koju ovdje. Ali tesko ce se naci neke njene slike, znas koliko Eddie voli privatnost smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe vec ste mi rekli da ste ju vidjeli u vjencanici pa sam mislio da imate negdje neki link ili nesto slicno....osim ako to nije bio vas sarkazam biggrin.gif

 

meni su naslovi dosta vazni jer daju atmosferu cijeloj pjesmi, postave pozornicu, recimo

 

 

a taj the path of time - otkud ti aic u tome? mislim, ne mogu povezat

Share this post


Link to post
Share on other sites

"we chase misprinted lies,

we face the path of time"...

Jel ti sada zvuci poznato?

Ma ja sam isto bio u tripu da je naslov bitan, ali nikako da smislim neki dobar......

 

Nisam vidio Beth u vjencanici, ali ko zna, mozda me jednom Eddie pozove na neku proslavu godisnjice, pa cu vam javiti kako izgledaju zajedno smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

\"we chase misprinted lies,

we face the path of time\"...

Jel ti sada zvuci poznato?

Ma ja sam isto bio u tripu da je naslov bitan, ali nikako da smislim neki dobar......

 

 

kako nisam povezao ne znam to mi je jedna od boljih stvari od AIC, samo ovako kad si izdvojio nisam primjetio

 

znas sta, ako oces da ti pomognem oko naslova (od te ili od bilo koje pjesme premda mi se ovaj naslov cini ok) mozes postat pjesmu kad se otvori forum pa cu ti dat par prijedloga ili uputa (a ovo sam rekao kao da ti govorim kako da uzmes propisani ljek biggrin.gifbiggrin.gif - ma skuzio si me)

 

ja sam doktorirao na naslovima biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuzio sam hoces reci smile.gif

Poslacu cim se forum otvori, a to ce biti kad smislim ime i opis za forum... Moracu pokusati veceras, bilo bi vreme vise, sad samo od mene zavisi i ne bi bilo u redu da sad ja kocim otvaranje....

 

I AM Mine, si cuo sa albuma, ili je to bilo sa singl diska?

Mislim kako su najavili smile.gif

Nije valjda da i na radiju promovisu pirate smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...