Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

znam za riot act ali za cherokee.. prvi put cujem

 

otkud ti to???

 

kao sta sam rekao, vec sam ih gledao u Budimpesti - cca. 2 i pol sata DROGE

 

ic cu opet ako to bude najblize

 

 

pazi sta su svirali:

Sometimes, Corduroy, Hail, Hail, Animal, Dissident, Who You Are, Black, Red, Yellow, Rearviewmirror, Better Man, Habit, Off He Goes, Even Flow, Glorified G, Daughter/Improv, Jeremy, State of Love and Trust, Immortality, Alive; Encore: Mankind, Young Man Blues, Lukin, I Got Id, Present Tense, Once, Leaving Here, Porch

 

jel moze ko ovo prezivit? aaaaaaaa kad ce ponovo???

 

 

bas sam gledao ove setliste - http://www.sonymusic.com/artists/PearlJam/...#Budapest111796 - cudno, uvijek otvore sa laganicom

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, jao pa ja cu da umrem za taj koncert!!!!!!!!!

96 nisam imala dovoljno godina da idem na koncert u BP, a 2000 je bila ona grozna ispala sa Katowicama... Poludela sam. Zvala sam cak i slovenacku ambasadu da mida daju vizu n a48 sati da odem do Tivolija i nazad, medjutim nista...Ovo apsolutno NE SMEM da propustim.

Taman sam mislila da ce taj koncert 2000 da bude kruna moje ljubavi na kraju gimnazije, kad ono - nista....

Jedva cekam da cujem novi album...

Mogli bi u KSTu da naprave prezentaciju kao sto je bilo 98 sa Yieldom...]

Cak su tada pust ali Mudhoney i Temple of the Dog....

'Ajdmo da nagovorimo nekog da napravi prezentaciju novog album negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih propustio kad su bili u Ljubljani pred par godina sad.gif

 

 

zato sad moram nadoknadit!  

 

nema problema, mogli bi cak s autom pa da podijelimo benzu (ako dodju naravno, mamicu im)

Nije losha ideja....al` onda nema piva za tebe ako vozish!!! biggrin.gif :roll:

Uh, koliko bi popio(mislim na auto) do Peste? :? 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto mi trosi nekih 7 litara pa ti racunaj

jest da nisam iz Srbije pa bi nekako morali dogovorit nalazenje na pola puta

 

mozda bolje da se nadjemo tamo kraj PJ-ovog busa biggrin.gif

kad sam bio u pesti prosli smo kraj njihovog basa, jebote sta nije imao unutra 8O 8O 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto mi trosi nekih 7 litara pa ti racunaj

jest da nisam iz Srbije pa bi nekako morali dogovorit nalazenje na pola puta

 

mozda bolje da se nadjemo tamo kraj PJ-ovog busa biggrin.gif

kad sam bio u pesti prosli smo kraj njihovog basa, jebote sta nije imao unutra  8O  8O  8O  8O

Pa, mozda sam ti usput? Svejedno, bus je sigurno isplativiji, a i atmosfera... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, upravo sam na nekom RHCP forumu odgovorio na pitanje o omiljenoj PJ stvari. Mislim, NEMOGUCE je izdvojiti neku iznad ostalih, ali napisao sam OCEANS kao stvar koja ne prestaje da me odusevljava, i spomenuo WISHLIST kao `veoma simpaticnu` pesmu sa divnim solom. Ajd` ostali, da vas chujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh...... Pearl Jam..... Sto je divno vidjeti ovih osam strana, pa makar i samo (cek da prebrojim....jedan, dva tri, cetiri.. smile.gif), znaci makar i samo cetiri osobe diskutovale smile.gif

E sto se tice turneje, i ja nacuh nesto o tome, a moguce je da zadju i u nase krajeve (veeeeeeeoma nepouzdana informacija smile.gif)

Ako ne bude nista od toga (veeeeeeeeeeoma vjerovatno), sigurno ce doci u Budimpestu, sto znaci ovaj put ne propustam biggrin.gif

Blondie's Friend, dogovoricemo se onda da idemo zajedno biggrin.gif, a mozemo benzu i na tri dijela smile.gif

 

A sto ste morali napisati ono za deset omiljenih.... ufff. sada sam izgubio cijeli dan u razmisljanju koje bi to pjesme bile, i na kraju sam zakljucio da nemam TOP TEN, nego je to uglavnom TOP ALL biggrin.gif

Znaci vecina pjesama imaju neki svoj trip, zbog kojih ih ne bi, niti mogu usporedjivati sa nekom drugom...

Ali su mi najjace one pjesme, koje na prvo slusanje ti se ne svide, pa te potom oduseve, kao sto je Evacuation..... Tako jaka stvar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao i cijeli no code koji mi se vraca u modu biggrin.gif

ne mozes ih odabrat top deset a kamoli jednu najbolju...

 

 

 

a to da nas je cetvero na ovom topicu eh jebiga malo nas je al smo jaki hehehe kvaliteta umjesto kvantitete biggrin.gif

 

 

doc ce oni u Ljubljanu, ako ne onda u Budimpestu

CAN'T WAIT!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, No Code- tek sam skoro kupio disc, pa se davim ovih dana(ima i bonus-BREATH i I GOT ID,nisu na odmet), kaseta mi je bila prilicno `razmagnetisana`. Jos mi fali VITALOGY na discu. Chini mi se da cu morati da naruchim...Nephilime, neznam sta ce reci vozach(403), ali ja te pozdravljam, ne volim solo da drinkujem! biggrin.gif Josh da napravimo kvartet, pa ludilo,a i zbog benzin/4....ama,403, da nemas neki kombi? :mrgreen: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe na kraju cemo doc s vecim basom od jama hahaha necemo ih upstageat nego upbusovat

 

 

imam ti ja od vs. do no code na cd-u, ten sam imao ali sam ga prodao jos davno trebala mi lova....damnit! morat cu ga kupit ponovo imao sam onu evropsku verziju sa wash alive uzivo i dirty frank

 

 

a vitalogy obavezno kupi........cisto zbog covera i omota (a i muzike biggrin.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel uzeo neko Binaural, vidim ne prica se bas nesto o tom albumu....

Ja imam na DivX-u onaj zvanicni film sa njihove americke turneje iz 2000. povodom Binaural-a.... Vjerovatno ste vidjeli taj DVD na njihovom zvanicnom sajtu, pa ako neko hoce, moze mi se javiti smile.gif

Kako zvuce....ufff....

Ma ima da napravimo citav simfonijski orkestar, kakav kvartet smile.gif

Friend-u, da samo znas koliko ja mrzim solo drinkazu smile.gif

Evo bas prije nekovece izadjem u grad sa prijateljima, a oni po kavu, pa meni nesto da narucujem pivo i nije neki fazon...Nista gore nego piti sam smile.gif

Heheh, 403, ma pusti ti taj autobus, nabavljaj avion... Idemo carter letom na konc smile.gif

A da uzmemo onaj avion sto pise po zraku, pa da po cijelom nebu dok putujemo ispisujemo..... PEARL JAM smile.gif

 

A i Vitalogy se mora imati.... Doduse mora se sve imati smile.gif

 

Imam ja konc iz Zuricha na kaseti.. Kako savrseno zvuce... Doduse jos je to iz vrlo ranih devedesetih, ali opet ima nekih stvari sa VS, koji tada jos nije bio izasao...

Tu je Eddie napravio svoju, kao sto je on tada rekao, mini-operu iz tri cina, iliti tri pjesme - Alive - Once - Pictures Of My Heart (Footsteps na Versus The World)

Rekao je kako je to prvi put da sviraju te tri pjesme zajedno, ali stvarno nekako kada se udubis, skontas da jesu kao mini-opera, idu jedna uz drugu....

 

Znaci, momci i djevojke (ako se zele pridruziti smile.gif) idemo na konc PJ-a.... Ovo stoji pod O.B.A.V.E.Z.N.O. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspricao se covjek ne mozes ga zaustavit biggrin.gif

 

imam par stvari sa binaurala, i nisu me se nesto dojmile, dac cu im vremena

 

 

da avion eh eh odosmo mi sa raketom ako treba biggrin.gif

 

procitao negdje ono sta je BF rekao - da je eddie pustio kosu ---> no more mohawk

 

sta mu sad puklo pobogu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic sad

 

bas sam sad pregledavao "religiju i magiju" i nadjem ovaj topic http://www.yumetal.net/forum/viewtopic.php?t=3763 o licima duhova u obicnim fotkama

 

 

e sad moje pitanje je, jel ko gledao Hunger Strike spot od Temple Of The Dog (Eddie, Cornell, Matt Cameron, Stone itd.)?

jeste vidjeli oblak u obliku ljudskog lica? vidi se odmah na pocetku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mene odmah mozete da racunate za koncert - za drinkovanje i ne bas.

Na njihov koncert cu apsolutno ici...

ja imam spot Hunger Strike, ali nemam taj pocetak sa oblakom (vrlo simbolicno zar ne, za Wood-a!). Spot mi krece od dela kada Chris sedi ispod stola a mravi su okolo...

Taj ceo album je fenomenalan...

 

Da, i ja sam primetila da nesto nema mnogo diskusije o Binauralu...

Recimo, ja bih izdvojila sa tog albuma God's Dice i Nothing as it Seems (meni je vrlo "himnicna")...pa cak je i Evacuation fina....

 

Hmmm, kontaktiracu onda Nephilima za taj Divx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...