Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Spot sam video 2-3 puta, oblake nisam vidjao(na chem` li si bio, 403,ccc biggrin.gif ) Jel` ti to imas originalne CD(posto pricas o bookletima)? Ja sam na chistoj pirateriji...Svejedno, Binaural je veoma dobar, a to se prvenstveno odnosi na red laganih stvari(Light years, Thin Air, Nothing As It Seems,Sleight of Hand, Parting Ways,pa i Soon Forget(strasan tekst!) i Of the Girl), mada ne zaostaju mi tvrdje-Rivals i Evacuaton...(Text za Rivals je napisan povodom masakra koji je pocinio srednjoskolac u SAD pre par godina, dakle kao pandan Jeremy-u) Bar zbog gore navedenih stvari, ne treba propustiti....eto ne mosh` ni mene zaustaviti... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obziorom da sam dobio prigovore da se ne mogu zaustaviti, evo sada cu biti veoma kratak smile.gif. A usput da kazem, da su prigovori na mjestu, jer se stvarno tesko zaustavljam kada je PJ u pitanju biggrin.gif

A sto se meni svidja Parting Ways, uf, to je zesca stvar... Iako mi je omiljena Nothing As It Seems (za sada smile.gif), ipak je Parting Ways tu nekako rame uz rame sa njom...

A za to cudo sa oblacima se ni ja ne sjecam, doduse jeste da sam spot gledao zadnji put prije pet-sest godina, ali opet, ne sjecam se.. Sjecam se samo da mi je pjesma nikad bolja, a i ovih dana je nesto cesto slusam, kao i Temple Of The Dog uopste....

Evo upravo slusam Keep On Rockin'...

Znaci jos dva dana, pa cemo cuti I Am Mine singl biggrin.gif

 

Evo i tracklist za Riot Act

 

1. Can't Keep

2. Save You

3. Love Boat Captain

4. Cropduster

5. Ghost

6. I Am Mine

7. Thumbing My Way

8. You Are

9. Get Right

10. Green Disease

11. helphelp

12. Bushleaguer

13. 1/2 Full

14. Arc

15. All or None

 

 

Evo, ovaj put sam bas skratio biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh eh sta sve ovdje nismo napricali... biggrin.gif

 

cuo sam ja I am mine live verziju, nije losa stvar mozete ju skinut sa Five Horizons websitea, negdje pod live ne znam tocno di

 

jel se to meni cini ili se nephilim opet raspricao?? smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

ok priznajem, moja greska, teme za PJ se ne mogu iscrpit, to je isto kao da kazes "necu gledat singlese, gledao sam ih vec"

 

nikad dosta, nikad dosta biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nemam pojma, ja sam Temple Of The Dog kupio prije ko zna koliko godina na kaseti... Ne znam tacno ni sta sam uzeo...

Mozda ima moja bivsa na CD-u. Pitacu je pa cu ti javiti.....

403, trudim se, trudim, ali ne ide mi bas smile.gif

P.S. I ja isto ocekujem za You Are da bude jaka stvar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...