Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

E ljudi mnogo mi se svidja ova stvar You Are sto ste je spomenuli. Nisam pratio Pearl Jam od Yield-a pa nisam ni znao za You Are. Odlicna je! Ova sa novog albuma mi se ne svidja nikako.

 

Skini i poslusaj Binaural album,mislim da je i vise nego vredan toga.Meni jedan od najdrazih njihovih albuma posle Vitalogy...Carski aranzmani,textovi...sve....vrh

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PJ su plasirali jednu malu igru na net pre neki dan gde su ljudi preko interneta trebali da tragaju za delovima omota novog te kada sklope svih 9 delova dobijaju bonus download pesme Speed Of Sound (demo verzija) sa novog albuma.Ja vam kacim direktan link za download pesme.

Inace sta reci...pesma IZUVA,Eddie je napisao.Ipak ima nade jos za ovaj album :) ah,da i omot je carski

 

link:

 

speed of sound

 

delovi omota:

 

Pearl_jam_backspacer.jpg

 

a evo i male price vezane za naziv albuma koji sam iskopao koja je isto zakon:

 

"...Backspacer was also the name of the 375-kilogram female sea turtle Pearl Jam sponsored in the Great Turtle Race,

an April event that tracked 11 leatherbacks traveling from Canada to the Caribbean to lay their eggs. The competition

(which lasted two weeks and was tracked online) raised money for Conservation International, a group that seeks to find

a balance between humans and nature. Backspacer came in first place, beating R.E.M.’s Nightswimmer...."

 

+ kome treba,link za Got Some (live from Conan'o'Brien)

 

Got Some

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово ја зовем песмом!За разлику од оне орве, ово је ремек дело. Да поновим - За РАЗЛИКУ од Фиксера ово је ремек дело.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ima jedna dobra stvar kod Fixera i uopste celog benda a to je da nema jebenih kompromisa vec bend fura svoju pricu svidjalo se to nekome ili ne i u svakom trenutku su spremni da odu korak dalje i da experimentisu i to je ono sto ih izdvaja od ostalih i sto ih cini zanimljivim i interesantnim do dan danas...sto se kaze likovi su pro :) ...mada nekada malo i preteraju,ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini i poslusaj Binaural album,mislim da je i vise nego vredan toga.Meni jedan od najdrazih njihovih albuma posle Vitalogy...Carski aranzmani,textovi...sve....vrh

 

Hvala na savetu :pivopije:

 

Skinucu pa cu da javim utiske

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Zombie sta bi mi fanovi lenjivci bez tebe :)))

ja nadjoh igricu isto ali me mrzelo da jurim delove, kad eto neko bio vredan i dobar drug

 

ova stvar vec zvuci prldzamovskije, ima akustiku into the wild-a ali se ipak oseca prisustvo ostalih koje daje snagu i slojeve boje (sad kenjam kao neki kriticar, ali mrtva ozbiljna to mislim)

 

ma samo da oni objave neku prosireniju listu evropske turneje za 2010, a nama ukinu vize i eto veselja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Naleteh na jos jedan audio preview nove pesme "supersonic".......uzas

 

http://www.amazon.co.uk/The-Fixer/dp/B002L...3212&sr=8-4

 

 

btw. ako ovako nastave ovo ce zasigurno biti promasaj godine i jedan od njihovih najgorih albuma ako uopste postoji los PJ album....kao veliki fan poprilicno sam razocaran ali ostaje da cujem jos 7 pesama.Za sada je "speed of sound" do jaja dok je got some onako...dobra ali nista spec. "Fixer" uzas kao i ovo sto sam imao priliku da cujem....izgleda da i oni odose lagano u propast ali ajde da ne donosim prerano zakljucke. S/T je bio dobar album sa par dosadnih momenata ali ovo novo ...brateee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пази, ја сам га само једном одслушао и привукао ме је. Али с обзиром да не могу да престанем да слушам нову Алису, мало ће сачекати на поновно преслушавање. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...