Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Eddie Vedder's Birthday Party, Dec 23

Pearl Jam tribute named Brian Rockin & The Lost Dogs

Ten retrospective - ALIVE LIVE

SKC Livingroom,

SREDA 23.Decembar

Pocetak u 22h

ulaz 250din

 

Ko su ti? Prvi put cujem...a i jel to samo sviraju Ten ili bolje receno neke pesme sa Ten-a ili i ostale albume? Iskreno smucili su mi se tribute bendovi koji furaju samo prva dva albuma a samo takvih je bilo kod nas do sada koliko znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko nesto o ovom PJ tribute-u sto je prekosutra (23.12)? Oblepise ceo centar nekim vecim plakatima u boji.Koja je to ekipa,koje pesme itd.?

Malo mi je to sumnjivo. Htedoh da odem, ali moguce da cu se predomisliti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko su ti? Prvi put cujem...a i jel to samo sviraju Ten ili bolje receno neke pesme sa Ten-a ili i ostale albume? Iskreno smucili su mi se tribute bendovi koji furaju samo prva dva albuma a samo takvih je bilo kod nas do sada koliko znam

 

Nemam pojma, ovo sam na balkanrocku nashao, josh je neki lik napisao da su ti likovi i svirali po inostranstvu, shta znam kakvi su. Sviraju valjda ceo Ten, za ostalo ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sada u utorak, 2.2., bice tematsko vece u "[panic room] ZICI" (Kraljevica Marka 5, Beograd, ide se na dole od Zelenjaka - za one koji mozda ne znaju) pod nazivom PEARL JAM LIVE (audio & video) NIGHT sa pocetkom od 21h, a trajace do 02h. Icice samo i iskljucivo zivi snimci benda sa oficijelnih butlega 2000 / 2003 / 2005 / 2006 / 2008/ 2009 (kao i po koji snimak iz 1. dekade benda).

 

DJ sam ja, tj. Milos Radisavljevic.

 

Bice i video projekcije nekih koncerata/dvd-jeva, da ugodjaj bude kompletan. 8 ) Svi ste ovde vise nego pozvani.

 

Ulaz je DZ, a pivo 160 kinti (za druga pica odista ne znam) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada u utorak, 2.2., bice tematsko vece u "[panic room] ZICI" (Kraljevica Marka 5, Beograd, ide se na dole od Zelenjaka - za one koji mozda ne znaju) pod nazivom PEARL JAM LIVE (audio & video) NIGHT sa pocetkom od 21h, a trajace do 02h. Icice samo i iskljucivo zivi snimci benda sa oficijelnih butlega 2000 / 2003 / 2005 / 2006 / 2008/ 2009 (kao i po koji snimak iz 1. dekade benda).

 

DJ sam ja, tj. Milos Radisavljevic.

 

Bice i video projekcije nekih koncerata/dvd-jeva, da ugodjaj bude kompletan. 8 ) Svi ste ovde vise nego pozvani.

 

Ulaz je DZ, a pivo 160 kinti (za druga pica odista ne znam) !

 

Pomereno za sredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

IMA LI IKOG ZAINTERESOVANOG DA IDE NA KONCERTE U BERLIN ILI LONDON? I da li je cuo za neku domacu organizovanu varijantu.

 

Tx

 

London sigurno ne, jer trebaju vize.

Kada je koncert u Berlinu i da li uopste ima karata ili je vec sold out?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest PieceOfAir

Ja inicijalno hteo sa nekom ekipom od sedmoro/osmoro ljudi da ih gledam u Berlinu, kad ja, kao, ajde da bacim pogled - rasrodato! A to pise i na njihovom sajtu, tj. link koji dalje usmerava, i na sajtu same lokacije koncerta. Inace, ima jedan lik iz NS-a koji vodi na razne koncerte po Evropi i tako to. Zove se Minja Dundjerski (064 15 85 202), a drug i ja smo se njemu obratili i jos pre mesec i po dana uplatili zadnje vece na HEINEKEN JAMMIN' FEST-u u Veneciji (6.7.). Te veceri sviraju i SKUNK ANANSIE, WOLFMOTHER, BEN HARPER & THE RELENTLESS 7 i THE GOSSIP. Ulaznica za to vece (a i svako pojedinacno na tom festu)je 50 evra, a put, tj. povratna do Venecije je 80, tj. 130 ukupno. Pa, eto, da znate, mozda vas interesuje. Svi mi znamo da je bolje i lepse kada sviraju solo, 2 i po sata kada opale (kao, recimo, u Zagrebu), ali, na kraju, kad su ljudi toliko zaludni i kupili odavno karte u Berlinu, moze i ovo. Sigurno ne planiraju da razocaraju fanove, sto uvek iznenadjujucom setlistom to i trajanjem nastupa. 8 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ovo svi već duuuugo čekamo! Bend The StatiC je za vas i nas spremio najveće hitove Pearl Jam-a, a obećali su i nekoliko iznenađenja za ljubitelje grunge scene!!!

Vidimo se u Klubu!

 

Datum: 22.10.2010.

Pocetak: 22 h

Ulaz: 200 dinara

Lokacija: ROUTE 66

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Je l' ovo sigurno, pošto ne piše ništa na oficijelnom? Takođe sam čula da su pregovori u toku, nije još 100% sigurno. Majko mila, majko mila, majko mila, biće klanje za karte, a SKC relativno mali!!! Ovo se ne propušta!

 

 

 

 

HOĆU KARTU!!!!!!!! :violent:

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...