Jump to content

Nip/Tuck (2003-2010)


diletaNT

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Bata Životinja

Latino je iz prve sezone. Svercovao je drogu iz Kolumbije u SAD u silikonima zena koji su onda dvojica hirurga morali da vade, pod prijetnjom da ce im pobiti familiju. Poslije nekog vremena mafijas je trazio da mu operisu lice jer je na potjernici, oni su ga operisali u neko drugo lice sa spiska trazenih zlocinaca i ovaj je uhapsen za tudji zlocin. Dobar fazon :) operises zlocinca i das mu lice drugog zlocinca.

 

I sada se pojavljuje ponovo, naravno kao haluinacija, iako njegovo lice u stvari vise i ne postoji, jer je izmijenjeno operacijom.

 

Son i Kristijan su poceli da se gube.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledala sam par epizoda poslednjih i neki zakljucak bi bio da se neko debelo potrudio da shokira fensi populaciju :lol:

Od sexa s majkom i cerkom (to je vec pase :) ) preko dede koji gleda sex kroz ucenu pa na kraju varanje s patuljkom i beba kojoj shake nisu u redu :confused: Heavy stuff. Samo me zanima ima li poentu? Ili se radnja gubi u estetici i pokusajima da pomeri neke granice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

mislim da su počeli da patetišu, ubijaju me nježno.

 

 

počeli su da se karaju bez ikakvog smisla i mislim da više ne znam ko tu koga .....

 

nestalo im inspiracije, čim moraju da vraćaju lika iz prve sezone, to znači da je presušilo

 

mada je uvijek tako, prve 2-3 sezone su originalne a onda počinje kvaziljubavna patetika kasanadra mi amor, ko koga voli i ko je koga prevario, već viđeno. Ali dobro je i da su tri sezone imali dobre epizode, neke serije su pucale i ranije

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa nije kraj serije, samo je kraj na B92, nemaju petu sezonu

 

Season 5, Episode 1: Carly Summers

Original Air Date: 30 October 2007

Sean and Christian have relocated their practice from Miami, Florida to Los Angeles, California. Being new to the city, they find themselves having to start from scratch business wise. What they thought would naturally fall into place turns out to require some foot work. So, Christian and Sean hit the town and the nightclub scene and begin discovering a whole new world.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...