Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu da verujem, ali eto, obistinilo se..

 

ovo je odprilike i zvanicna potvrda onoga sto sam vec rekao na jednoj drugoj temi.. znam da uopste nismo prijemcivi vecini (koja ce uvek za nas reci 'ne razumem', 'sranje su jer mi se ne svidja', 'sranje su jer ih ne razumem'), ali i dalje sviramo na vecim svirkama sa jos desetak bendova samo da bismo dopreli do par novih ljudi (a stekli jos 50 novih mrzitelja)..

hvala ti.

 

a da izrazim svoju dobru volju, postavicu sneak preview omota za album biggrin.gif

 

user posted image

 

Ne mogu da verujem ni ja...bas sam se istripovala u SKCu...pa reci, to je bilo pre... tako 3 godine??? Sudbina je bila da vas ponovo cujem i odusevim se. Moram da priznam, bas ste mi probudili neke fine uspomene od onda. icon_wink.gif

 

Sve sto si rekao skroz stoji. Ja licno mrzim ogranicene ljude kojima je suvise tesko da malo mutjnu glavom. Posebno zbog toga sto prosipaju kritiku bez ikakve argumentacije. A to, tipa - Sranje su jer mi se ne svidja i ne kontam nije ni za komentarisanje.

Narocito se slazem sa ovim zutim. icon_wink.gif Kad tje nova svirka, m? mhihi.gif

 

 

Ih. Nema na cemu, zasluzili ste. Mada ja nisam bas najbolja sa komplimentima mhihi.gif

 

Fala na dobroj volji icon_wink.gif

Fino izgleda za sada, sto kaze Azza, obetjava!

Jedva cekam da album izadje...

 

pa ono.. bice kupatilo u bookletu samo ako ti budes go u kadi  icon_smile.gif

biggrin.gif

e ovo moram da vidim icon_smile.gif

koliko znam Azzu i koliko je svestan svoje apolonske lepote, sigurna sam da ima vetj unapred spremljen materijal icon_wink.gif

 

Zhao mi je shto veliki deo publike nije uspeo da prepozna kvalitet ovog benda, ali bozhe, zhivimo u Srbiji i standardno kasnimo za ostatkom sveta barem 10 godina...

 

Hm, nisam gledala reakcije jer sam bila hipnotisana kad sam skontala sta gde kako icon_cool.gif , ali zao mi je ako su tako reagovali, mada me ne cudi. Mislim, zato sam i prestala da idem na svirke. Ljudi su toliko zainteresovani za muziku da vise provedu komentarisuci nekog ko se usudio da dodje a da nema martinke i da nije skroz u crno odeven, nego same bendove. Skroz kretenski.

 

A da, a sto si rekao da bend zvuci bolje nego ikada ne mogu da procenim zbog tolike pauze, ali moram da kazem da ste momci bili fenomenalni, bez ikakvog poredjenja na stare dane. icon_cool.gif

 

a ja obetjavam da netju vise praviti tolike pauze icon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto D. (?! icon_smile.gif ) vidish, sta sam ti rekao...  icon_smile.gif  icon_wink.gif

 

To ce vam svakako povecati prodaju albuma!  icon_da.gif  icon_razz.gif

 

hehehe... pa kazem ja...Apolon na delu icon_cool.gif

 

user posted image

 

jos kad bi skratio tu kosicu imao bi onaj jebach look kao iz davne 2001.

doduse, nisam te videla dugo... icon_wink.gif

 

Ako imas neku sliku sa kratkom kosom obavezno takvu neku da ubace na omot albuma... icon_mrgreen.gificon_da.gif

 

mozda bolje i ne...onda tje svi kupiti album samo zbog nagog Zeljka ( icon_biggrin.gif ) a ne zbog mjuze !

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif 

Damn... I'm hot!  Jebach look! icon_smile.gif 

Ladno imas ovu sliku... davnooo je ovo bilo.

 

Heheheh, znala sam da tje ti se dopasti

Jebach look, nego... mhihi.gif

 

Svasta, mislim da svaki clan yuma ima makar jednu tvoju sliku koju stavlja na desktop s vremena na vreme da se seti tih dobrih starih vremena icon_razz.gif

 

A uostalom, nisi za dzaba ti delio prvo mesto sa Bramarom za najlepseg jebacha yuma a i sire icon_cool.gif

 

Davno? Pa nijeee... Ja mislim da je su ove DAVNIJE ! :smajlikojisezagonetnosmeska:

 

http://img.photobucket.com/albums/v412/Plachko/azza.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v412/Pla...volicniazza.jpg

 

http://img.photobucket.com/albums/v412/Plachko/8f_1.jpg (i reci da nije jebach look? mhihi.gif )

- uljudno molim da ova poslednja slika bude na omotu-

 

Zasto se moja slika nalazi u direktorijumu Plachko?!  icon_cry.gif  icon_smile.gif  icon_confused.gif

laugh.gif

Hm, zato sto te nikad nisam prezalila icon_smile.gifbiggrin.gificon_wink.gif

(ma kad su mi otvarali nalog na baketu taj nick su ubacili zato sto sam placipicka laugh.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta slika je vise o lalicu manje o meni.

 

 

 

piraterija na nivou.

 

 

 

edit: pustim suzu kad god ugledam tu staru, raspadnutu SYL City majcu icon_sad.gif

 

I'll miss you!!

jebo vas lalitj

 

sad moram da trpam moj baket sa yum slikama

da dokazem

ccc

 

user posted image

 

hepi?

 

hit je bila ona gde si u wcu ksta i shorash... icon_cool.gif

ali mrzi me da je trazim

 

ovu gore?

eh

preboletjes ti to mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...