Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde si Eagle,ovde Djole(onaj sto ga ne gotivis).Voleo bih bas da vas cujem,jer mi svi kazu da dobro zvucite.Da li skoro imate neku svirku? pivopije.gif

Maaaa opusteno , (rekao sam vec bar sedam puta i ako treba jos sedamdeset sedam outa)nemam nista protiv tebe.....

A svirke ce biti tek za mesec ,dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Consecration jer su oni prvi (metal) bend sa ovih prostora koji je definitivno u rangu sa jacim svetskim. Njihove pesme su iskrene, njihov stil je unikatan jer ne moze da se definishe (zdrava, kvalitetna sinteza razlicitih pravaca)... Logicno je da kao produkt njihovog sviracko/slusalackog iskustva nastaju pesme koje mogu da se dozive i prozive, i koje ne predstavljaju samo puko izdr_avanje (sto je najveca greska mnogih ovdasnjih nazovi muzicara). Ukratko, volim Consecration jer njihovu muziku mogu nazvati umetnoscu. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim Consecration jer su oni prvi (metal) bend sa ovih prostora koji je definitivno u rangu sa jacim svetskim. Njihove pesme su iskrene, njihov stil je unikatan jer ne moze da se definishe (zdrava, kvalitetna sinteza razlicitih pravaca)... Logicno je da kao produkt njihovog sviracko/slusalackog iskustva nastaju pesme koje mogu da se dozive i prozive, i koje ne predstavljaju samo puko izdr_avanje (sto je najveca greska mnogih ovdasnjih nazovi muzicara). Ukratko, volim Consecration jer njihovu muziku mogu nazvati umetnoscu. icon_da.gif

nece ti ni lepe reci pomoci..

 

NEMA sanse laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusala sam demo. Ja ne znam sta je tu originalno.

Sredinom devedesetih je cak i u nasoj zemlji bilo mnogo takvih bendova (Unearthly - Lazarevac).

 

Consecration je obicna kopija Anatheme i ranijih radova bendova kao sto su Paradise Lost, My Dying Bride...

Pevac ne zna da peva pa u cistim deonicama falsira i nije potrebna mudrost da bi se to culo.

 

Nista ne ocekujem od ovog benda jer svira mrtvu i smor muziku i uglavnom udavi na koncertima.

 

Prijatelja na ovom sajtu, vidim, imate. Oni vam verovatno samo i dolaze na koncerte, te je logicno da ce na ovoj temi da vas hvale do besvesti ali zapitajte se gde je tu realnost i koja je korist od tih hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest spiritual holocaust
Slusala sam demo. Ja ne znam sta je tu originalno.

Sredinom devedesetih je cak i u nasoj zemlji bilo mnogo takvih bendova (Unearthly - Lazarevac).

 

Consecration je obicna kopija Anatheme i ranijih radova bendova kao sto su Paradise Lost, My Dying Bride...

Pevac ne zna da peva pa u cistim deonicama falsira i nije potrebna mudrost da bi se to culo.

 

Nista ne ocekujem od ovog benda jer svira mrtvu i smor muziku i uglavnom udavi na koncertima.

 

Prijatelja na ovom sajtu, vidim, imate. Oni vam verovatno samo i dolaze na koncerte, te je logicno da ce na ovoj temi da vas hvale do besvesti ali zapitajte se gde je tu realnost i koja je korist od tih hvala...

Ma pusti ti Consecration , idi ti i slusaj "orginalnu" Alogiu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Angel Of Desire- PATETIKA icon_razz.gificon_biggrin.gif (moj rad je bolji)

 

-Alicia- Elem ako pises ARGUMENTUJ molim te, nemoj da smaras, postovi su ti krajnje nekoherentni (kao i tema Alogia). Zamisli, ja niti sam im prijatelj, niti komsija, niti poznanik, a opet mi se dopada njihov rad, iz cega logicki tvoja "teorija" otpada. Uostalom ova je jedna super tema gde niko nikoga ne pljuje, dolaze samo oni koji vole bend, dok oni koji ih ne vole smatraju da nema potrebe postovati. Iz cega sledi da tvoji postovi nisu nuzni ovde.

A sto se tice pevaca nema los glas, ali vise mi se dopada takav vokal nego da slusam narodnjaka koji zavija na metal nacin.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusala sam demo. Ja ne znam sta je tu originalno.

Sredinom devedesetih je cak i u nasoj zemlji bilo mnogo takvih bendova (Unearthly - Lazarevac).

 

Consecration je obicna kopija Anatheme i ranijih radova bendova kao sto su Paradise Lost, My Dying Bride...

Pevac ne zna da peva pa u cistim deonicama falsira i nije potrebna mudrost da bi se to culo.

 

Nista ne ocekujem od ovog benda jer svira mrtvu i smor muziku i uglavnom udavi na koncertima.

 

Prijatelja na ovom sajtu, vidim, imate. Oni vam verovatno samo i dolaze na koncerte, te je logicno da ce na ovoj temi da vas hvale do besvesti ali zapitajte se gde je tu realnost i koja je korist od tih hvala...

Sta je s nama koji smo prvo dolazili na koncerte, onda na temu, a tek onda postali "prijatelji" (tj. poznanici, prijatelj je teska rec)? icon_smile.gif

Za ostalo ti se valjda i moze "oprostiti", kad ocigledno pricas o muzici koju ne pratis i ne slusas inace.

 

Inace, zasto ovde anti-fanovi cuju demo pre fanova? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...