Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svirka kao svirka je bila ok, ali je ton na nekim mestima bio onako, ali jebiga, masovna svirka plus Goxy kao tonac...

Na svu srecu slusao sam vas nekoliko puta pa znam kako to treba da zvuci!!!

Sve cestitke, i jedno pitanje: da li imate nesto snimljeno, a ako ne kad ce?

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha.

 

pa vec smo svirali u katatonijinom stimu, absinthe thoughts i berchek mu dodju na to odprilike.

 

sad smo probali u H, i trebace mi malo da se naviknem. sinoc nisam nista cuo, ali kada budem probao na nekom boljem (i vecem) pojacalu, videcu kako to zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, kako si ti cool i pametan, aaaaa, kako dobra foraaaaa wub.gif

 

 

rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

 

 

Shto ne stavite neku novu stvar na onaj site za download (npr Rinasek ili Mercury room icon_cool.gif ), uzelela se raja (tj. ja) novih snimaka, a nece da cheka prolece icon_cool.gif

Ma kakvo download-ovanje, treba podrzati ekpiu i stvaiti im pare u dzep, da bi jos snimali, a ne da se pet godina ceka na album. Stoga ja vala ima da cekam prolece.

btw gde je svirka bila, jer u poslednje vreme sam manje-vishe dezinfomisana povodom desavanja.

Poz people icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote.

ako dodje neko eventualno nov i interesuje se za bend, toplo bih mu preporucio da nikako ne zalazi na strane izmedju 80-150..

 

prekasno biggrin.gif

jebi ga, oslepela sam od ovih... 160 i kusur strana ?!

 

ipak... moji utisci (al otpocetka):

dosla ja do skca u subotu, nemam pojma kako su me naterali uopste s obzirom da nisam znala ni ko svira, ali uprkos mojoj teznji da ostanem u toplom domu, poceli pricu ,,dza-bu, dolazi magma, pa onda broken stringsi moras da cujes magmu...bla bla...''

 

dovucem se ja nekako, negodojutji... i kazu, stringsi sviraju tek pri kraju, a negde pre njih - Consecration... i onda meni krene flesh... ko/sta to bese?

 

Pre jedno 2,3 godine, setjam se baste KSTa... metal svet svuda, lanci, katanci... alogija je tada bila silno uzdizana medju bogove i oblake... i pri kraju (a mozda i na kraju, izdaje me pamtjenje) dosao na red i pomenuti bend... Najvise su se isticali bubnjar, pevac i klavijaturista. Bubnjar jer je odradio svoj posao fenomenalno, klavijaturista jer je bio u pitanju Moloch na kog su se svi svojevremeno lozili i pevac koji je po recima prisutnih cica bio bas baja...a i pritom nije imao ocekivanu metal frizuru tipa duga-i-masna-mi-je-kosa-pa-shta, te su matori drkoshi negodovali ali cice su u publici uzdisale...

 

bend... je, pa najblaze receno...jebao kevu svim ostalim

bar po meni

ono, setjam se da je bilo skroz gotivnih obrada... znala sam da je u pitanju depeche mode bio ali zaboravila sam da je bio i black, ali zato sam prvo i prelistala prethodne strane... icon_wink.gif

 

elem, sad u skcu sam se setila te fenomenalne svirke i hvala vam za to... drago mi je sto su me iscimali do skca i sto sam imala priliku da vas opet cujem...

 

 

nadam se da tju vas cuti opet uskoro...

 

i sretjno sa izdavanjem albuma... musik20.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva nagrada za konkurs na temu "Zashto gotivim Consecration" ! icon_smile.gif

 

Pa podrzavam ja ljude i kupicu i album ali hocu da imam ove nove pesme vishe... icon_cry.gif

laugh.gif

 

 

kako ne

zasluzena nagrada icon_razz.gif

 

sto jes jes, ali strpljenja, bitje bitje

koliko chitam (?) radi se jako na tome... stoga, musik20.gif

 

naravno, album u originalu se mora imati, valjda tju uskoro imati priliku da sve stvari odjednom redom preslusam user posted image

 

kako volim taj jebeni smajli icon_cool.gif

 

*ispravka iz prethodnog posta - negodujutji

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konsekrejshn sada po meni zvuchi bolje nego ikada! Mislim da se bend prilichno razvio od vecj pomenutih davnih dana...

 

Sve u svemu, nisam svratio na metal svirku sigurno preko godinu dana (osim ako ne sviram na istoj icon_biggrin.gif ), ali mi je uzhasno drago da sam se iscimao do SKC-a na tih pola sata i odgledao Kons...Zhao mi je shto veliki deo publike nije uspeo da prepozna kvalitet ovog benda, ali bozhe, zhivimo u Srbiji i standardno kasnimo za ostatkom sveta barem 10 godina...wallbash.gif

 

eto, sve u svemu - zavrshavam ispit u petak, pa onda idemo lepo da se uroljamo kao stoke! icon_twisted.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovucem se ja nekako, negodojutji... i kazu, stringsi sviraju tek pri kraju, a negde pre njih - Consecration... i onda meni krene flesh... ko/sta to bese?

 

Pre jedno 2,3 godine, setjam se baste KSTa... metal svet svuda, lanci, katanci... alogija je tada bila silno uzdizana medju bogove i oblake... i pri kraju (a mozda i na kraju, izdaje me pamtjenje) dosao na red i pomenuti bend... Najvise su se isticali bubnjar, pevac i klavijaturista. Bubnjar jer je odradio svoj posao fenomenalno, klavijaturista jer je bio u pitanju Moloch na kog su se svi svojevremeno lozili i pevac koji je po recima prisutnih cica bio bas baja...a i pritom nije imao ocekivanu metal frizuru tipa duga-i-masna-mi-je-kosa-pa-shta, te su matori drkoshi negodovali ali cice su u publici uzdisale...

 

bend... je, pa najblaze receno...jebao kevu svim ostalim

bar po meni

ono, setjam se da je bilo skroz gotivnih obrada... znala sam da je u pitanju depeche mode bio ali zaboravila sam da je bio i black, ali zato sam prvo i prelistala prethodne strane... icon_wink.gif

 

elem, sad u skcu sam se setila te fenomenalne svirke i hvala vam za to... drago mi je sto su me iscimali do skca i sto sam imala priliku da vas opet cujem...

 

 

nadam se da tju vas cuti opet uskoro...

 

i sretjno sa izdavanjem albuma... musik20.gif

 

poz

ne mogu da verujem, ali eto, obistinilo se..

 

ovo je odprilike i zvanicna potvrda onoga sto sam vec rekao na jednoj drugoj temi.. znam da uopste nismo prijemcivi vecini (koja ce uvek za nas reci 'ne razumem', 'sranje su jer mi se ne svidja', 'sranje su jer ih ne razumem'), ali i dalje sviramo na vecim svirkama sa jos desetak bendova samo da bismo dopreli do par novih ljudi (a stekli jos 50 novih mrzitelja)..

 

hvala ti.

 

a da izrazim svoju dobru volju, postavicu sneak preview omota za album biggrin.gif

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='17. 1. 2006, 21:07'] Konsekrejshn sada po meni zvuchi bolje nego ikada! Mislim da se bend prilichno razvio od vecj pomenutih davnih dana...

 

Sve u svemu, nisam svratio na metal svirku sigurno preko godinu dana (osim ako ne sviram na istoj icon_biggrin.gif ), ali mi je uzhasno drago da sam se iscimao do SKC-a na tih pola sata i odgledao Kons...Zhao mi je shto veliki deo publike nije uspeo da prepozna kvalitet ovog benda, ali bozhe, zhivimo u Srbiji i standardno kasnimo za ostatkom sveta barem 10 godina...wallbash.gif

 

eto, sve u svemu - zavrshavam ispit u petak, pa onda idemo lepo da se uroljamo kao stoke! icon_twisted.gifpivopije.gif

ooo, da li me to oci i usi varaju ili je baneta shvatio zbog cega je danilo onomad toliko forsirao neurosis fazon icon_wink.gifbiggrin.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...