Jump to content

Devil Horns Salute


Totamealand

Recommended Posts

bootsycollins55542.jpg

 

bootsycollins89054893b.jpg

 

 

 

 

ziv bo za ove fotke, koji su bre ovi ??? :):):) pogotovo ova druga fotka pa to je genijalno, svaka cast :)

p.s. znam da su jay-z, kenji vest, p diddy, nas, bijons, i pun kurac tih repera i rnb camugana upleteni u celu tu illuminati pricu ( al tripujem da oni i nemaju pojma sta se tu krije iza svega, dash camuganu kesh, neku plavushu i on srecan ko kuche, svaki covek ima svoju cenu...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su svi gledali taj isti dokumentarac i upili pricu Dio-a.

Kontam da laze.Imam osecaj da je to islo i daleko pre njega.

 

 

Ja tu glupost od dokumentarca nisam gledao, niti me zanima sta kaze Dio...taj covek zajedno sa Ozijem I Simonsom mi je bio odvratan josh kad sam bio klinac...a to za religiozne babe, ta prica je na nivou retarda ( sto poklonici satane i jesu )

Inace u pravu si, sam taj znak ide mnogo daleko u proslost i uvek predstavlja istu stvar ( sammo sto to nije mnogima ovde jasno jer se satana u raznim kulturama, civilizacijama i u razlicitim vremenskim periodima ljudske istorije drugacije nazivao )...

i po bilo kojoj osnovi kako moze neko da me ubedi da ona fotka Beatlessa sa omota yellow submarine iz 1968 na kojoj Lenon ( poznati kabalista i okultista ) pokazuje rogove a Pol ( cini mi se ) pored njega pokazuje simbol za 666, onda fotke Dia, Simonsa, Ozija, pa ovih camugana od ispod, pa Berluskonija, Busha , Klintona, pape benedikta...nemaju veze jedna sa drugom ??? sve je to povezano, satanisticka mreza worldwide...a posto je muzika jedan od vidova masovne komunikacije ( i konzumacije ) preko nje , preko muzike i iz muzike se salju poruke bilo direktno bilo podsvesno...ali tu su se satanisti malo zajebali jer i muzika je nadahnuuce koje kao i svako nadahnuce dolazi iskljucivo od Boga icon_smile.png

Edited by Tombba Di Bombba

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo matorija funk ekipa, butsi kolins, funkadelic. ovo je otprilike pocetak sedamdesetih.

 

ovo za plavuse i ske sasvim lepo funkcionise i kod belaca...zivot cine male stvari icon_mrgreen.gif

 

 

 

 

 

 

Hvala za ovu informaciju, nisam imao pojma ko su ti lepotani ( u jednom trenutku sam istripovao da nisu mozda living kolor, al ok :)

 

Naravno i kod belaca shljaka na isti nacin ( nego sam pomenuo crnje posto sam o njima pisao malopre )..al poenta je druga...

tacno je da svaki covek ima svoju cenu...i da se ta cena meri materijalnim stvarima ili izvesnom kolicinom novca...al to ne znaci da je moc novca i materijalnih stvari veoma jaka...vec da je vera u tog coveka veoma slaba.

 

znak jeste star, izmedju ostalog se pojavljuje i u magnus & bunker stripovima (alan ford, maxmagnus), i to u pozitivnom kontekstu, kao zastita od nesrece, urokljivih ociju...

 

opet italija

 

 

 

 

cini mi se vise u maxmagnusu nego u alan fordu...ali pazi pojavljuje se i u stripovima za decu koje je radio volt dizni...

italija = vatikan + amerika...osovine zla...( uz englesku naravno )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...