Jump to content

Supernatural (2005- )


Zagrivuk

Recommended Posts

Ja sam gledao 2 epizode i to iz druge sezone cini mi se :) !Onako deluje ok...

U jednoj epizodi se na pocetku cuje "Carry On Wayward Son" od Kansas-a! :D

 

Aha, zato sto stariji burazer slusa hard rock i metal :) :) :) Maltretira ovog mladjeg :)

 

Posto sam ja odgledao prve tri iz prve sezone :da: i ok je za ubijanje vremena. Pogotovo sto su me odusevili (u seriji) odlicnim poznavanjem, mitova i legendi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serija je odlichna! (IMHO)...

Odgledao sam celu prvu i deo druge i onda po***deo jer sam morao da chekam na drugara da poskida ostatak serije :D

 

Imaju epizode koje prate gl. radnju (proganjanje demona koji im je unishtio porodicu), kao i epizode koje su samostalne avanture u rasvetljavanju zlochina povezanih sa okultnim, natprirodnim, mitskim bicima itd.

 

Sve u svemu, preporuka :pivopije:

Edited by SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja kombinacija, ludi Fensy metalac(hard rock) i Nerd dileja

The Winchester brothers. Sam and Dean

250px-Supernatural_publicity.JPG

Znaci pored svega, ja umirem od smeha koliko se prozivaju :) :) Pored svih onih sranja sto love serija je puna smeha, dobro su ih uklopili.

Da ne pricam sad fazone zbog onih koji nameravaju da gledaju :da:

 

EDIT: AU, sl se zeznuto zavrsava prva sezona :ph34r::twisted::cool::icon_lol:

Edited by Lemur pijanac

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

I zavrsih dve sezone, odlicna je serija. Soundtrack vrhunski, pa momci u autu slusaju Rush, Sabbathe, Kansas, a Queensryche momenat (Silent Lucidity), pokrio je jedan romantican trenutak kad lik mora da ubije devojku koju voli, zato sto se ova pretvara u vukodlaka i nema joj pomoci. Emocije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Ne svidja mi se izbor glavnih glumaca, nisu mi dovoljno uverljivi sve izgleda vestacki oko njihove glume, a i obojica izgledaju kao nekakvi manekencici...

Sama ideja mi je delovala simpaticno ali sam ubrzo prestao da gledam posle 9 epizode, 1 sezone, mozda joj se vratim kasnije kada ne budem imao sta da gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super serija!Pogledao sam prve dve sezone,bukvalno sam ih progutao.Bolestan sam poslednjih par dana,stalno sam kuci cak ni na posao ne idem,i ovo mi leglo kao kec na desetku za ubijanje vremena.

Braca su super,zabavni su i njihovi dijalozi su sjajni a fore zaista neprocenjive.Glavna prica je odlicna,a i velika vecina usputnih poslica je super.Vecina epizoda je odlicna,iako ima par losih i glupavih.

Epizoda koju bih ovako nabrzaka izdvojio je ona sa trickerom,ta nije imala samo humoristicne momente,vec je u globalu bila teska sprdnja...sunce ti jebem,iskidao sam se na tu epizodu.Ona scena kada lik plese ispod disko kugle sa vanzemaljcem je vrhunska. :)

Jedini veliki minus seriji ide na prikaz vukodlaka...kakvo je ono sranje koji kurac?

Sve u svemu,odlicna serija,sutra pocinjem trecu sezonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...