Jump to content

Narodna Milicija...


voodoo_

Recommended Posts

MRZIM PANDURE! Vec pola godine mi bleji marica ispred zgrade.Kao, cuvaju nekog tipa u zgradi do... a ja sam na drugom spratu i celu zimu mi turiraju pod prozorom, ne mogu da disem od smrada nafte i da zivim od narodnjaka..

BAGRA!!!

A pri tom imaju najskuplje laptopove (igraju zumu u kolima), mobilne i ta chuda..

 

uzas... to sve treba na terazije

Ne boj se, ne voze oni kola na naftu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je bitniji faktor 'pogrešnog mesta i pogrešnog vremena'.

 

Sećam se semikomičnog momenta feat. narodna milicija: povratak iz Novog Sada u kupeu koji smo delile drugarica und moja malenkost sa ludim Cigom koji je psovao sve vreme i pretio nekakvim klanjem, ženom (oboje se vraćaju iz Nemačke, što saznajem iz njegovog nekontrolisanog govora) i dvojicom in extremo bm kolega.

 

Tu su bile razne kombinacije moguće, etnički i rasno motivisano nasilje, konflikt sa dvojicom momaka u plavom što se pojaviše da traže legitimacije, nasumično Cigino klanje. Otkud znam. Ja sam vredno učila školu i poštovala javni red i mir. ;)

 

Na kraju, bilo je samo blago bizarno. Policajac nas je pitao sa kog se koncerta vraćamo, ko je svirao i kad dolazi Slejer (?!), Ciga je posle psovao kako su svi policajci pederi, žena ga je utišavala 'da ne probudi decu', i znam da nisam mogla da spavam zato što je 5 puta do Batajnice išao da proveri da li ima u vozu da se kupi piva. Inače, sećam se da je bmer preko puta mrmljao, kroz san, na Cigine nebuloze: go fuck with Jesus, sex with Satan... :)

 

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaa gle ima i ova tema............hehehhe tek je sad videh...........

a zandare mrzim da vidim...........MRZIM IH IZ DNA DUSE................. (odnosi se na sve vrste pandura)..........

ne mogu da ih smislim.......

ne mogu to da vam opisem..................

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sinoć sam blejao sa nekim ofkovcima ortacima u školskom dvorištu oš"Filip Višnjić" (malo problematicna deca).

 

Beše oko 23:30 Kad su pijano-naduvani pevali neke narodnjake i raspravljali se oko glasanja.

 

Otišli su posle desetak minuta.

 

Ostali smo samo nas četvorica, starijih.

 

Dolazi patrola, mi se dobacujemo lopticom, pikamo neki fudbal. Nova 307mica, sa onim plavim bočnim linijama.

 

Izlazi neki pandur, ćelav, mlađi, i veoma ljubazan (na moje opšte zaprepašćenje i čuđenje, ali pozitivno), baš dobra faca.

 

Ljubazno nas je zamolio da se sklonimo, jer su se neki stanari žalili na dranje (mi naravno rekosmo da pojma nemamo i da smo došli pre pet minuta).

 

U svakom slučaju, sklonili smo se na obližnje brdašce.

 

Sad, gledamo lika kako seda u kola i vozi u rikverc. Kako je odvalio kantu iza njega, ovi (manje i ja) prasnuše u smeh...

 

Dobro, jebiga, šta znamo mi, poreski obveznici :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene nervira sto me jednom napao neki lik da mi krade telefon milicajac stoji na raskrsnici na 200 metara od mene ja se dernjam zapomazem on se ni okrenuo nije morala sam svojerucno da izudaram ovog i da pobegnem, a znaju da se kurce i da legitimisu omladinu!!! :no:

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

al istina je majke mi to bilo pre 2 godine tu kod odeona i to oko 11 uvece i gore na onoj raskrsnici s donje strane beogradjanke stoji plavac i kulira a ovaj maijak pustio tek kad sam ga sutnula u jaja i ugrizla za ruku posle sam peglala od stressa

posle me svi zvali dida fudbaleru sto sam ga isutirala a pre par meseci istog tog lika videla ukrao nekoj zeni torbu i bezi kod porodilista u narodnog fronta, pazite se tamo rade ta dvojica ih ima

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

al istina je majke mi to bilo pre 2 godine tu kod odeona i to oko 11 uvece i gore na onoj raskrsnici s donje strane beogradjanke stoji plavac i kulira a ovaj maijak pustio tek kad sam ga sutnula u jaja i ugrizla za ruku posle sam peglala od stressa

posle me svi zvali dida fudbaleru sto sam ga isutirala a pre par meseci istog tog lika videla ukrao nekoj zeni torbu i bezi kod porodilista u narodnog fronta, pazite se tamo rade ta dvojica ih ima

 

ОК, капирам да си хиперактивна ал' дај му га мало по интерпункцији, једва се снађох.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marice su na dizel! Amin

Mislio sam na patrolna kola.

 

U stvari, ja sam pogresio, ona i rece marica. Samo mi je malo cudno da maricom motre na zgradu. Kod mene u selu se motri ili Pezoom ili Puntom.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...