Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam dal si bio na Tasu, ali DA LI ZNAS KOLIKO JE TESKO ZAUZETI I SACUVATI PRVI RED NA WHITESNAKEU ?!?!?! :) :)

Bio sam na tom koncertu - nista posebno...

 

sve gore i gore :(

Ne lupaj.

 

 

Ove komentare za rock ne komentarisem. Ako se do sada nikome nismo dokazali za thrash i death metal na festu, necemo nikad.

LJudima se nikad ne moze udovoljiti :)

 

 

Queensryche bi odlicno seo, al od tog hammerfalla mi se kenja cak i kad ih neko pomene, tesko da postoji vece govno od benda.

Ne lupaj.

 

 

...ovde, a Karpatijane i Neguru ne slusaju svi. Zasto ne probate jos nekke od legendi tipa Immortal? Ili pak Dimmu Borgir iako verujem da je malo nemogucje...

Malo su skupi...

 

 

Aman oce li neko da potvrdi Whitesnake?

Sumnjas u to? :):ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta tacno da uradim da se potvrdi Whitesnake? Da svaki minut pisem da sviraju na Castle Festivalu? :) Sto se tice Immortal i Dimmu Borgir, ne vjerujem da ce ih biti ove godine. Ne zato sto su skupi, ili ne, vec prosto nisu bili dostupni ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta tacno da uradim da se potvrdi Whitesnake? Da svaki minut pisem da sviraju na Castle Festivalu? :)

 

Samo okacite njihovo ime na siteu tamo gde su ostali potvrdjeni bandovi...Mslm Whitesnake i Judasi su vam tu najjaci benf i vi sada ni da ih postavite tamo....nema bas logike :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se produže ovi neredi zbog Kosova, nisam siguran za budućnost ijedne međunarodne manifestacije u našoj zemlji. Ovi bendovi moraju biti ili hrabri ili ludi da bi došli u zemlju u kojoj kreteni ruše sopstvene gradove, a policija to mirno posmatra.

Nemaju šta bendovi da brinu. Imaju svoje obezbeđenje, njihovo je samo da se popnu na binu i praše. Boli ih uvo i za politiku Srbije i Kosovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, o cemu vi pricate? Sad zasad problema nema. Ako ih bude, tesko da ce uopste iko i da razmislja o bilo kakvom festivalu, prvo mi iz Srbije, i publika i organizatori, pa tek onda stranci.

 

Ma sta bude bice,sta sad da spamujemo sa tom Kosovomanijom....Nego - sad vam ok taj site,ili i dalje lupa gluposti???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam jedan predlog, mislim da bi jednog dana trebalo da se organizuje projekcija filma "Tenacious D - Pick Of Destiny"...

Ne znam dal ima metalca da ne gotivi taj film :) :)

To bi bilo extra na festivalu :pivopije:

 

Zar se nikome ne svidja ovaj predlog :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...