Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

mene zivo zanima kako ti se to prodaje magla? :)

sto se senzibiliteta prema zahtevima tice, mislim da ce ljudi ovde da se sloze da je jedan solidan broj zelja za fest ispunjen. toliko o tome.

trece, ko koga ovde ne postuje? ljuvacina zbog toga sto je neki band bookiran? ti pricas o postovanju??

namesto da u sustini cenis sto postoji covek iz firme, koji je ovde i moderator, i koji vam strpljivo odgovara na VSA pitanja i objasnjava vam sve sto vas zanima, ti meni pricas o nepostovanju...

ja sam neutralan i ja mogu da se postavim kako hocu. ali je fakat da lupetas. a glupost ti je k'o rak: moras brzo da je identifikujes i izolujes, jer se siri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

mene zivo zanima kako ti se to prodaje magla? :)

sto se senzibiliteta prema zahtevima tice, mislim da ce ljudi ovde da se sloze da je jedan solidan broj zelja za fest ispunjen. toliko o tome.

trece, ko koga ovde ne postuje? ljuvacina zbog toga sto je neki band bookiran? ti pricas o postovanju??

namesto da u sustini cenis sto postoji covek iz firme, koji je ovde i moderator, i koji vam strpljivo odgovara na VSA pitanja i objasnjava vam sve sto vas zanima, ti meni pricas o nepostovanju...

ja sam neutralan i ja mogu da se postavim kako hocu. ali je fakat da lupetas. a glupost ti je k'o rak: moras brzo da je identifikujes i izolujes, jer se siri...

Reci mi jednu rec kojom sam neciju licnost uvredio, a pazi sta si ti sve napisao. Hvala. Pokazuje se da sam za sve u pravu, a ti nastavi da vredjas, ja se necu ljutiti, jer mi je jasno zasto to cinis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljam u isto kos, jer vi stavljate u isti kos usrane Lordi, 69 Eyes, Exploited sa Avantasia, Saturnus, Evergrey, Adagio, Judas Priest, Sodom,... Zasto se onda ljutite kad ljudi osnovano sumnjaju da ce te dovesti Linkin Park i sl., kad ste vec polako napravili gadnu papazjaniju od festa. Oslachao vam je novac, sva je prilika. Samo napred, ali budite sigurni da ima ljudi koji nece sve aminovati sto vi uradite. Terra Nostra je fino pocela, a onda se vremenom pocela gubiti. Pitam vas, gde su vise metal koncerti u vasoj organizaciji? Nema ih. Ali zato planirate Lenny Kravitz, Mark Knopffler, Cypress Hill...

Chekaj shta je tu loshe shto dovode Knopflera i Kravitza? Ti da si neki poznavao muzike znao bi da su njih dvojca vazhni za rok muziku kolko i Rob Halford, Coverdale itd... Ne znam u chemu je problem tu! Ako nisi provalio na dosta metal festivala svira i odredjen broj rock bendva (Def Leppard, Whitesnake, Hensley/Lawton), tako da nema shta da odvajash Knopflera i Kravitza od metala jer su rock i metal uvek bili rame uz rame!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelju, ako je uvreda cista konstatacija da lupetas, onda izvini sto sam te uvredio. ali i dalje smatrarm da lupetas i to zestoko...i dalje ti kazem, nista se ne mora...

 

zivo me zanima da li se ovakve price vode po belom svetu...ili samo kod nas stvarno svako sve zna najbolje..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@omen svako ima pravo na svoje misljenje, ali da li cu ja ili bilo ko drugi da postujem tvoje misljenje je samo na meni, a mislim da lupas gluposti nevidjene..

 

 

@black receno je da ce biti jos nekih ekstremnih bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chekaj shta je tu loshe shto dovode Knopflera i Kravitza? Ti da si neki poznavao muzike znao bi da su njih dvojca vazhni za rok muziku kolko i Rob Halford, Coverdale itd... Ne znam u chemu je problem tu! Ako nisi provalio na dosta metal festivala svira i odredjen broj rock bendva (Def Leppard, Whitesnake, Hensley/Lawton), tako da nema shta da odvajash Knopflera i Kravitza od metala jer su rock i metal uvek bili rame uz rame!!

Aman covece, ko je rekao da je lose dovodjenje Knopfflera i Kravitza. Samo kazem da je sve manje metal koncerata i da me to brine. Verovatno su prioriteti sada drugaciji. Ide se na organizaciju "spektakala" tipa Kiss, Cypress Hill i sl., jer je to mogucnost da se vise zaradi, a mislim da je tome dosta doprinela i saradnja s Lupa Promotions kojoj je iskljucivo interes da zgrne novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman covece, ko je rekao da je lose dovodjenje Knopfflera i Kravitza. Samo kazem da je sve manje metal koncerata i da me to brine. Verovatno su prioriteti sada drugaciji. Ide se na organizaciju "spektakala" tipa Kiss, Cypress Hill i sl., jer je to mogucnost da se vise zaradi, a mislim da je tome dosta doprinela i saradnja s Lupa Promotions kojoj je iskljucivo interes da zgrne novac.

zanimljivo je koliko si lepo informisan i na sta sve ciljas u postovima, pa mi sad neke stvari postaju jasne..najverovatnije i odakle dolazite svi vi no name likovi sa blank profilima...i zbog toga je ovde kraj rasprave.

Edited by lex69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman covece, ko je rekao da je lose dovodjenje Knopfflera i Kravitza. Samo kazem da je sve manje metal koncerata i da me to brine. Verovatno su prioriteti sada drugaciji. Ide se na organizaciju "spektakala" tipa Kiss, Cypress Hill i sl., jer je to mogucnost da se vise zaradi, a mislim da je tome dosta doprinela i saradnja s Lupa Promotions kojoj je iskljucivo interes da zgrne novac.

 

 

kako bre manje metal koncerata?!?!?! pa bre sad ima vise metal koncerata nego ikad u nasoj zemlji.. sem toga niko nije ni ocekivao da ce pocetkom 2008. biti koncerata zbog dva festivala, pa nisu ni organizatori ludi da gube novac.. ali pogledaj vec sad padaju potvrde prvih koncerata posle festivala i to sve bolje od boljeg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelju, ako je uvreda cista konstatacija da lupetas, onda izvini sto sam te uvredio. ali i dalje smatrarm da lupetas i to zestoko...i dalje ti kazem, nista se ne mora...

 

zivo me zanima da li se ovakve price vode po belom svetu...ili samo kod nas stvarno svako sve zna najbolje..

 

Najlakse je reci nekome da "lupeta". Ja sam izneo neke argumente, a ti nastavljas da vredjas, ne iznoseci nista sto bi opovrgnulo ono sta sam napisao. Da budem iskren, nisam ni ocekivao da ces drugacije reagovati, jer si deo TNP. Meni su stvari jasne, ali ne zelim da cutim pred necim sto mi se ne svidja. Znam da ce se mnogo toga opravdavati cinjenicom da trebamo biti zadovoljni jer konacno imamo metal festival i ta prica moze donekle da "pije vodu", ali to ne znaci da trebamo preci preko neceg sto nam se cini da nije valjano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakse je reci nekome da "lupeta". Ja sam izneo neke argumente, a ti nastavljas da vredjas, ne iznoseci nista sto bi opovrgnulo ono sta sam napisao. Da budem iskren, nisam ni ocekivao da ces drugacije reagovati, jer si deo TNP. Meni su stvari jasne, ali ne zelim da cutim pred necim sto mi se ne svidja. Znam da ce se mnogo toga opravdavati cinjenicom da trebamo biti zadovoljni jer konacno imamo metal festival i ta prica moze donekle da "pije vodu", ali to ne znaci da trebamo preci preko neceg sto nam se cini da nije valjano.

 

 

covece kojima "vama" se cini da nije valjano? do sad samo primetio mozda 2-3 coveka i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlakse je reci nekome da "lupeta". Ja sam izneo neke argumente, a ti nastavljas da vredjas, ne iznoseci nista sto bi opovrgnulo ono sta sam napisao. Da budem iskren, nisam ni ocekivao da ces drugacije reagovati, jer si deo TNP. Meni su stvari jasne, ali ne zelim da cutim pred necim sto mi se ne svidja. Znam da ce se mnogo toga opravdavati cinjenicom da trebamo biti zadovoljni jer konacno imamo metal festival i ta prica moze donekle da "pije vodu", ali to ne znaci da trebamo preci preko neceg sto nam se cini da nije valjano.

alo bre, vrlo je jasno sa kojom namerom pises postove ovde. znamo i ti i ja. samo si se zajebao oko jednog detalja: citaj malo vise postove ostalih koji su u raspravi, pa ces zapravo da shvatis sta ljudi misle u globalu i da je malo teze odvratiti ih od toga sto misle. ljudi nisu ovce. a daj reci apostolu da se sada malo on loguje, dosta si ti bio online :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne shvatam ljude kojima je zlocin zaraditi pare . Te pare ce opet biti ulozene u dovodjenje drugih bendova . A to da neko tvrdi da voli samo metal bendove , a ne i rock je znak ogranicenosti . Jedan od bendova zbog kojih idem na fest je negura bunget , pa opet idem da gledam i nick cave-a , nile , kamelot ... Pa sta i ako pank bend dodje na metal festival , to se bar stalno dogadja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogu samo da PODSETIM na to da treba da se cekaju potvrde od jos nekoliko VELIKIH METAL bendova i da ce nakon toga svi biti zadovoljni.

 

paralela: metal stejdz na Sziget festivalu je uvek imao svega i svacega na bini, pa smo opet nekolicina i ja umeli da skupimo sijaset para da otputujemo na samo jedan dan da bismo gledali jedan bend dnevno (i to eventualno jos jedan). sad se ljudi bune sto im za petodnevni festival u rodjenoj zemlji (bez vize) malo da gledaju 2-3 benda..

 

lepo vam kazem, najbolje da sacekate konacan lineup pa drndajte, ovako vam nista ne vredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja htedoh odavno da pitam za neki HC ali ajde rekoh da ne ispadnem glup mislio sam da ce castle biti iskljuchivo metal/rock festival.Gledajuci moju stariju ekipu mislim da nije loshe za Exploited jer ce sada stvarno vishe ljudi imati razlog da ide na Castle+sto sada nema sanse da bace suzavac na otvorenom! :) Ali kad pomislim na napaljene klince pankere/smrdove/anarhiste i komuniste smuchi mi se...

Kad smo vec kod Exploited-a,njihov album "The massacre" je zapoceo jednu novu eru benda tako da im stil vishe nije sirovi prostachki punk vec bash vuche na energichni i agresivni hard core.Beat the bastards je to i dokazao...Mada nije na odmet da se cuje i SPG ili Army life... :D

Ovo me samo navodi da predlozim za dovodjenje Agnostic Front,Madball,Hatebreed,Sick of it all ili neki drugi old school HC bend (nisam siguran koji se nisu vec raspali).

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
+sto sada nema sanse da bace suzavac na otvorenom! :)

xmmmmm, ne znam bas...Mislim da je rizik i dalje veliki, ipak neko moze da sikne suzavac preko zidina...

 

Ovo me samo navodi da predlozim za dovodjenje Agnostic Front,Madball,Hatebreed,Sick of it all ili neki drugi old school HC bend (nisam siguran koji se nisu vec raspali).

 

 

Agnostic Front dolazi 17 Apr 2008 20:00 SKC Belgrad Serbia!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo je koliko si lepo informisan i na sta sve ciljas u postovima, pa mi sad neke stvari postaju jasne..najverovatnije i odakle dolazite svi vi no name likovi sa blank profilima...i zbog toga je ovde kraj rasprave.

 

 

kralju ajde iskuliraj i ne glupiraj se owdje.

ti owdje jedino lupetash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sta znaci imati drugacije misljenje , ali to ne mora da se radi po svaku cenu . Ako si metalac , ne znaci da moras da pljujes po svemu , samo zato sto se to nesto svidja bar jos jednoj osobi . Nije ni konstruktivna kritika , nego pljuvanje . Ajde lepo pustite nas koji zaista hocemo na fest da raspravljamo o kampu , rasporedu , organizaciji ... Boli nekoga kurac sto vam se ovo ne svidja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sta znaci imati drugacije misljenje , ali to ne mora da se radi po svaku cenu . Ako si metalac , ne znaci da moras da pljujes po svemu , samo zato sto se to nesto svidja bar jos jednoj osobi . Nije ni konstruktivna kritika , nego pljuvanje . Ajde lepo pustite nas koji zaista hocemo na fest da raspravljamo o kampu , rasporedu , organizaciji ... Boli nekoga kurac sto vam se ovo ne svidja .

 

slazhem se sa tobom.prekinimo da se swadjamo i da se wrijedjamo.

wratimo se temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...