Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Ovako pitam Elderanea

jbt sta je sa Dargoronom oni su do jaja bend + su iz smedereva sto oni ne ucestvuju i plus imaju izdat allbum a sace drugi jbt stvarno ne razumem

onda Demether,Abonos i jos da ne zaboravim Nightfall pa mislim da su potpuno zasluzili da se nedju na ovom festivalu mislim stvarno ne razumem :confused:

da+Alogia mislim znam za deltu ali ipak bilo bi lepo kad bi culi i njihove pesme :D

Ma bolje da ne sviraju, mislim nemam nista protiv "Dargoron", "Nightfalf", "Alogia" ali boljed a dodje umesto njih svira neki strani dobar manje poznat bend, ove bendove mozes cesto cuti na raznim mini mmetal festovima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bolje da ne sviraju, mislim nemam nista protiv "Dargoron", "Nightfalf", "Alogia" ali boljed a dodje umesto njih svira neki strani dobar manje poznat bend, ove bendove mozes cesto cuti na raznim mini mmetal festovima.

znam ali ipak jbt ipak treba da sviraju jer ispada kao da nemamo nasu metal scenu jbt

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na onoj listi vidim nekoliko imena koja su iz srbije, em IDEJNO jaki, em RAZNOVRSNI, em uzivo UBEDLJIVI...da ne bismo sad otisli u pricu o domacoj metal sceni i slicnim sranjima, samo treba reci da i srbi konja za trku imaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam u sta vi gledate na spisku bendova... Ima iz Srbije vec 10-15 bendova. Stvarno necu za svaki pojedinacno da odgovaram, to bas smara. Preko 400 bendova iz cijelog svijeta se samo prijavilo da sviraju na festivalu, medju njima i Korpiklaani, Adagio (Koje smo i imali u planu, te nismo mogli da odbijemo :)), Tyr, Innerwish, svaki domaci bend za koji sam ikad cuo ili nisam... Ne mogu za sve pojedinacno da pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ste napravili izbor iz regiona, u pm... U redu da vam nisu slali prijave, ali ako kažeš da je preko 400 prijava stiglo iz celog sveta, mogu samo da zamislim kakve ste sve do jaja bendove odbili.

 

Zvanicno, nije odbijen niko. Jos nije zavrsen lineup. Mislim da je jako dobar izbor odradjen, naijskrenije. Negura Bunget, Cascetgarden, Toxicdeath, Nevergreen, Agonize, Silent Kingdom, The Stone, Innerwish, Draconic, Expedition Delta, Bombarder... Da ne nabrajam dalje. Vidis, nogi od njih su neprikosnoveni u svojim zemljama, sta ja mogu ako ih ti ne volis. Fale neki bendovi, ali, ne mogu svi da stanu. Bice jos prilika.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjen je bend za koji sam govorio da izlazi iz okvira metala... U pitanju je Exploited. Svirace u srijedu.

 

Potvrdjen je bend za koji sam govorio da izlazi iz okvira metala... U pitanju je Exploited. Svirace u srijedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjen je bend za koji sam govorio da izlazi iz okvira metala... U pitanju je Exploited. Svirace u srijedu.

 

Potvrdjen je bend za koji sam govorio da izlazi iz okvira metala... U pitanju je Exploited. Svirace u srijedu.

 

do jaja! sta fali sto sviraju na metal festivalu? ja imam njihov dvd koji je zabelezen na metal festu, ludnica! beat the bastards je savrseni prljavi thrash metal album.. :pivopije: BEAT THE BASTARDS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim samo da izrazim svoje nezadovoljstvo, imam pravo... Ne pripadaju tim festivalima, to ljudi rade da bi navukli masu, a masa ce da dodje i bez njih... Ali para nikad dosta! Opsteno, ja cu dodjem sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim samo da izrazim svoje nezadovoljstvo, imam pravo... Ne pripadaju tim festivalima, to ljudi rade da bi navukli masu, a masa ce da dodje i bez njih... Ali para nikad dosta!

U pravu si. Ne znam, ali ja sam sve vise razocaran line up-om. Prvo Lordi, pa Def Leppard i Whitesnake (sva sreca da su otkazali), zatim The 69 Eyes i povrh svega The Exploited. Uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...