Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro, ne vredi se ljutiti sto Whitesnake ne dolazi.

Doci se solo sigurno.

Cuo sam da su 10. jula u Osijeku, pa mozda navrate u drugom terminu, solo.

kakav su imali prijem pre dve godine na Tasu i trebali bi. Novi album im je dobar

 

U svakom slucaju, sve cestitke organizacionom timu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovoga ja bih zabranio whitesnake-u ulazak u zemlju . Koji god da je bend , ja ovake stvari ne tolerisem , a iskreno whitesnake mi nije ni medju top 100 . Bice jos bendova , mozda upadnu tu neki opeth i sonata arctica ... , a ws sutra da organizuje u beogradu besplatan koncert ne bih im ja dosao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovoga ja bih zabranio whitesnake-u ulazak u zemlju . Koji god da je bend , ja ovake stvari ne tolerisem , a iskreno whitesnake mi nije ni medju top 100 . Bice jos bendova , mozda upadnu tu neki opeth i sonata arctica ... , a ws sutra da organizuje u beogradu besplatan koncert ne bih im ja dosao .

 

Lakse brate... ali ako ti nije medju top 100, onda nemoj ni da pricas o tome... WS je nesto neverovatno! Sad jebiga, desilo se sta se desilo! Al' nemoj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde, neka stoji sve ovo, mada mi se ne svidja sto cijela rasprava ide u pravcu Whitesnake. Ionako nisu ni bili planirani za festival, upali su sasvim slucajno. Imate konacno taj raspored po danima za koji kukate vec 2 mjeseca, i niko nista ne komentarise. Jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde, neka stoji sve ovo, mada mi se ne svidja sto cijela rasprava ide u pravcu Whitesnake. Ionako nisu ni bili planirani za festival, upali su sasvim slucajno. Imate konacno taj raspored po danima za koji kukate vec 2 mjeseca, i niko nista ne komentarise. Jebi ga.

 

Pa reci nam jel ima šanse za solo koncert Whitesnake-a (BG, BL...), pa nećemo više... ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde, neka stoji sve ovo, mada mi se ne svidja sto cijela rasprava ide u pravcu Whitesnake. Ionako nisu ni bili planirani za festival, upali su sasvim slucajno. Imate konacno taj raspored po danima za koji kukate vec 2 mjeseca, i niko nista ne komentarise. Jebi ga.

brate sta sad ocekujes da kazemo? Kao strava mi je prvi dan, drugi onako, treci moze da prodje *urac-palac/

Oce ljudi samo da znaju kako ce sta da bude, a kapiram da je jedini moguci komentar da opet neko kuka.

Elem postavili su ljudi neka pitanja, za bine, za domace bendove...mogao bi na to da odgovoris...

Edited by nerevarine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da prvi dan na main stage-u sviraju 3 benda . Je li to znaci da ce svirke poceti tek predvece tog dana , ili ce krenuti regionalni bendovi nesto ranije na drugom stage-u ? Hoce li bendovi koji ucestvuju u promociji festa , a jos uvek nisu objavljeni , takodje svirati na festu ? Vidim da se na promocijama deli nuclear blast promo materijal , je li to znaci neka posebna saradnja sa N.Blastom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako...

 

ja cu na Nuclear Assault da exiram Jegera 7 deci

 

na Cradle Of Filth, At The Gates i Soilwork cu pokushati da obuzdam stifija uz gajbu piva

 

na Dismember cu da ostavim zube... negde u pitu

 

na Sodomu cu da promuknem

 

na Sybreedu cu de gledam u stage i pokushati da shvatim zashto se ja josh uvek bavim muzikom

 

...a izmedju tih svirki tju da lochem ko kamila kad naleti na oazu

 

..a posle cu da naruchim kovcheg i riknem.. :pivopije::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate sta sad ocekujes da kazemo? Kao strava mi je prvi dan, drugi onako, treci moze da prodje *urac-palac/

Oce ljudi samo da znaju kako ce sta da bude, a kapiram da je jedini moguci komentar da opet neko kuka.

Elem postavili su ljudi neka pitanja, za bine, za domace bendove...mogao bi na to da odgovoris...

 

OK. Sad svi znaju za veliku binu. Sutra ce znati i za drugu binu. Bice ukupno 2 bine, kao sto je vec i receno. Nadam se da cemo sutra imati i 2 nove objave za veliku, i nekoliko novih za malu binu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nadam se da su ova dva benda jedini koji ce otkazati i da ce se pojaviti do jaja bend da nadoknadi to! Neshto tibe Hensley/Lawton... Inache koliko ce otprilike biti kamp ako bude bio i kad nam stizhe objava kojih pet pevacha Avantasie dolazi! E da! Jel istina da Avantasia snima DVD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...