Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Jedna stvar nije isposhtovana samo.Recheno je ranije na ovom forumu da ce tri jednodnevne karte biti po istoj ceni kao ukupna cena kompleta.Sada izlazi malo skuplje.

Sve mi nesto izgleda da ce biti nagradnih igara gde ce se deliti Castle fest ulaznice 5 dana pred koncert da se popuni tvrdjava i isplate troshkovi...

Doci cemo na Judase,mozda i na Sodom ali tesko jer je Slayer nedelju dana pre Judasa a Legacy tri nedelje pre Slayer-a... Za Castle koliko ostane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koji sam ja baksuz od čoveka. Samo sam jednu želju imao (ovo se zavija u stilu Sinana Sakića), da Sodom ne bude u subotu.

 

I šta se desilo - naravno Sodom svira u subotu. :no::no::no::udri::udri::udri:

 

 

NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Pa da sta si ocekivao Elderane da se ljudi nece nervirati kad cuju da su otkazale velicine poput Whitesnake-a i Def Leppard-a (i ja bi se nervirao da Whitesnake vec nisam gledao).

Nego kad ce objave domacih rock/metal bendova, smaram se :spava: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi, kome se ne svidja nek opushteo ode na Wacken!

Koje ste pichke, umesto da se radujete shto ce biti metala u Srbiji, po kojoj sere svet a muzichari ce IPAK doci, vi samo izjedate noshe.. one posrane!

NE zasluzhujete NISHTA!!!

 

PUSHITE GA!!! :violent:

 

Ej ljudi, kome se ne svidja nek opushteo ode na Wacken!

Koje ste pichke, umesto da se radujete shto ce biti metala u Srbiji, po kojoj sere svet a muzichari ce IPAK doci, vi samo izjedate noshe.. one posrane!

NE zasluzhujete NISHTA!!!

 

PUSHITE GA!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je i organizatorima,jbg bice przenja pet dana,povedite ekipu,uzmite pice :pivopije: i do jaja! Whitesnake mi je mozda i najbolji koncert na kom sam bio ( Tas,atmosfera,pa i sama svirka) i meni je krivo ,ali sta je tu je! Na Helloween dolazim pa makar i govna padala i sve ribe u publici imale hepatitis C!!! Ako ekipa bude slobodna eto mene svih pet dana!!! A domaci bendovi neka iskoriste priliku i pokazu se u punom sjaju,oni bi mogli da upotpune dane

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije nego sto ista napisem, jedna losa vijest, naime, Whitesnake i Def Leppard su otkazali ucesce na festivalu.

E jebi ga :(

Bas sam se ponadao da cu ih gledati...

 

 

Cuo sam da su 10. jula u Osijeku, pa mozda navrate u drugom terminu, solo.

Pa ako su pomerili celu turneju (ili bar deo nje),onda su i taj datum pomerili ;)

 

 

Ma, jebe mi se za Whitesnake!

Dovlacite Opeth, pa da odemo svi na pivo i rakiju! :)

Jebe nam se za Opeth,dovlacite Whitesnake :):P:bigblue:

 

Koji sam ja baksuz od čoveka. Samo sam jednu želju imao (ovo se zavija u stilu Sinana Sakića), da Sodom ne bude u subotu.

 

I šta se desilo - naravno Sodom svira u subotu. :no::udri:

 

 

NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

I ja isto :(:udri::no:

Znaci,bas sam hteo da vidim Sodom,kad ono...jebi ga,u subotu :uhoh::udri:

 

 

Ej ljudi, kome se ne svidja nek opushteo ode na Wacken!

A kako ti mislis da sredis vizu za Nemacku (i Wacken)?A? :mhihi:

Mislim da bi \\\\\\\"opusteno\\\\\\\" ispusio (za vizu) :bigblue:

 

 

 

Jes\\\\\\\' da mi je zao Whitesnake-a i Def Leppard-a (jos vise nego Whitesnake-a),kao i sto verovatno necu moci da gledam Sodom,Avantasia-u i Helloween,ali...tu su drugi bendovi :bigblue: Pre svega mislim na Judas Priest :rockdevil:

 

 

 

EIT:sta uradi Elderane sa onim slinim temama...sve otislo pod lock :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LazaGNR: Ma, volem ja Whitesnake, al' nece doci i ne razumem cemu toliko kukanja, jegi ga nece doci, pa sta? Ima jos bendova bice dobro!

Znam, i znam da ce biti dobro,al' nezgodno pada kad se najavi neki takav bend,pa se onda odjavi...

Mogu misliti sad kako je bilo ljudima u Banja Luci kad su Whitesnake pomerili datum (prvi put)... :ph34r:

 

 

E genije moj, bio sam ironican! A ti si \\\\\\\"opusteno\\\\\\\" malko spor

U kom smislu spor,pametnjakovicu moj?

(za te crte softver zajebava,ne ja)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar nije isposhtovana samo.Recheno je ranije na ovom forumu da ce tri jednodnevne karte biti po istoj ceni kao ukupna cena kompleta.Sada izlazi malo skuplje.

Sve mi nesto izgleda da ce biti nagradnih igara gde ce se deliti Castle fest ulaznice 5 dana pred koncert da se popuni tvrdjava i isplate troshkovi...

Doci cemo na Judase,mozda i na Sodom ali tesko jer je Slayer nedelju dana pre Judasa a Legacy tri nedelje pre Slayer-a... Za Castle koliko ostane...

 

Stari, ja mislim da si ti nesto gadno pobrkao. Hoces da ti kazem da smo negdje rekli da ce karta biti 2000 dinara? Za ovakve bendove? Dijeljenje karata zaboravite, meni ne smeta da bude bilo koliko ljudi dnevno, karte sigurno necemo dijeliti, nego cemo prostor prilagoditi prodatim kartama. A i cisto sumnjam u tvoju teoriju, jer je valjda jasno da nije svima Slayer kraj i pocetak svega. Taj isti Slayer, koji je bez problema mogao biti i na Castle Festu, da su mogli nastupiti 2.Jula, koji im je jedini slobodan datum, pored 01., u okviru Castle Festivala. Covjece, shvati da ne postoji jeftinija karta od ove za festival ovakvog tipa. To je 30 evra, za ovakve velicine.

Meni je potpuno svejedno na koje ce koncerte ko da ide, trziste je slobodno, svi imaju favorite, ja mislim da smo mi maksimalno korektno odredili cijene karata, i, iskreno, vjerujem u cijeli projekat Castle Festivala, sudeci po 90% reakcija ljudi iz svih okolnih drzava.

Ako se Castle pokaze kao pristojan projekat ove godine, slijedece, a i svake naredne mozete ocekivati bilo koje ime sa svjetske metal/hard rock scene, ali bukvalno. Cak i Maidena ove godine nema samo zbog neslaganja datuma, Whitesnake je bio u prvoj kombinaciji, pa onda za Banjaluku, pa onda opet Castle, i evo, sad, konacno otkazao. Shvatite da se ne zajebavamo sa Castle-om, malo je neposteno traziti od nas da ulaz bude 2000 dinara, kad ce za Slayer sigurno biti veca od toga, a jednodnevna za Legacy je 3000. I, na osnovu tih parametara, kako ocekivati da karta za kombinaciju Cradle Of Filth/At The Gates Reunion/Soilwork/Adagio+1 prejeben bend bude 2000 dinara, ako su Kamelot/Gardijani/W.A.S.P/Helloween...., bilo sta samostalno 2000 dinara?

Mozda vas sve brine 02. Jul, koji sada nije pretjerano atraktivan, ali, ne zaboravite da tu ulazi jos 3 benda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer kao prvo nema cenu!Iskreno, vise volim sto dolaze singl, nego sto bi svirali na festivalu(nemam nista protiv vaseg festa, dolazim na 1 dan min, ali Slayer singl koncert je samo za pozeleti).

Karta za legacy (jednodnevna) je 3000, ali na 202 je vise puta pricano da ta cena nije konacna!S tim sto na legacy-u za jedan dan ima da se vide 7 velikih bendova + 2 domaca , dok kod vas sem prvog dana,nema bas toliki izbor bendova za 2600din ...Iskreno, trebali ste da stavljate cene jednodnevnih karata po danima, kao na Exitu!Mislim da je mnogo dati 2600 za sve dane sem prvog!Prvi jedino vredi te pare!Ne moze se uporedjivati singl koncerti Kamelot/Gardijani/W.A.S.P/Helloween, sa festivalom....Festival je bas zbog toga pravljen da se na jednom mestu vide vise bendova za manje pare....

Znam da ocete da nabudzite cenu karata da bi nekako ispaltili festival, ali trebali ste ranije da razmisljate kako bi vam se isplatio fest, a ne da stavljate u 5 dana 10 bendova.... Ovo iskreno moglo je sve da stane u 3 dana i cao, a ne ovako da ne znate kako ce da se izvucete..Exit i dan danas koji je proglasen za najbolji fest 2007 nema toliko dana, a vi za prvi ediciju festa odmah 5 dana.Nadam se da cu posle Testamenta, Slayera, da skupim pare i za Sodom i Judase.Zelim vam puno srece....

 

Pogledajte malo kako ovo bedno izgleda:

 

Utorak, 01.Jul

Judas Priest

Cavalera Conspiracy (Projekat brace Cavalera, svojevrsni reunion Sepulture)

Expedition Delta feat Gary Wehrkamp (Shadow Gallery) & DC Cooper (ex-Royal Hunt, Silent Force)

Sreda, 02.Jul

Lordi

Nuclear Assault

Brutal Truth

Tyr

+3 benda TBA

Cetvrtak, 03. Jul

Cradle Of Filth

At The Gates

Soilwork

Adagio

Secret Sphere

+ 1 bend TBA

Petak, 04. Jul

Avantasia

Dismember

Manticora

+ 3 benda TBA

Subota, 05.Jul

Helloween

Sodom

Ensiferum

Evergrey

Saturnus

Sybreed

+ 1 bend TBA

 

Znam da line up nije gotov,ali pogeldajte ovo:

 

3846-fl.jpg

Svi ti bendovi u 3 dana (ovo je inace od prosle godine)!Ovih sam hteo reci da imate malo bendova, a mnogo dana...

 

Ne znam sta vise da kazem...Stavili ste festival u top 5 u evropi, videcemo da li ce biti posle odrzavanja...

Edited by Agent Orange

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...