Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ti sam i ja hteo da napisem

ocu da pomognem bilo kako

i Tera Nostri i Legasiju

Pa mi i nemamo neshto puno da pomazhemo s obzirom da smo u BG koji je najbolje medijski pokriven pa ovde svi znaju za fest.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo je moguce da bi bilo oko 1000 ljudi po danu, jedino na judasima nesto vise, al to nije ni u ludilu dovoljno da pokrije ogromne troskove.

 

Rekao si preveliku brojku po danu. Po meni, jedino Judasi mogu skupiti od 2-2500 ljudi, ostali dani neće uspjeti, bojim se. JoŠ pogotovo ukoliko još dodatno i Infrastruktura na festu bude slaba i ponuda ostalih sadržaja nikakva. No, ne bih prognozirao dalje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ti sam i ja hteo da napisem

ocu da pomognem bilo kako

i Tera Nostri i Legasiju

Pa Legacy sada tesko. :D

Ja sam im dao adresu i sve, Frubi zaboravio da mi posalje plakate... jebiga ja se nudim da pomognem za dzaba, jos treba i da jurim.. pazi da necu.

 

U pola 6 ujutru? Evo ti cenovnik: http://www.rts.co.yu/market.asp

Jebote 14 000*60sek = oko 10 000 EUR ispadne minut u udarnom terminu? :o

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da sacekamo da organizatori kazu svoje...

Nije festival sutra tako da ima jos vremena...

 

Nemam nista protiv da se prebaci u Beograd (cak bi mi bilo lakse da se organizujem) ali pod uslovom da je na otvorenom, tipa usce i sl...

Ako ostane u Smederevu bice isto super zbog tvrdjave, atmosfere itd...

 

Sto se tice skracenja na 3 dana, festival i traje 5 dana zato sto je Judasima odgovarao samo taj datum... mislim da ako bi trajao samo 3 prva dana da je to jako lose jer onda svi ostali otpadaju jer nije tako lako promeniti datum bendovima...

 

Znaci sacekajte malo, ja se nadam de ce sve ici kako je planirano i sto se vise blizi 1. sve sam nestrpljiviji ...

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za vas ali mene ovo Elderanovo cutanje jako plashi...tako isto beshe i za Kiss, nije se uopshte oglashavao i odjednom otkazan koncert...

I mene to pomalo zabrinjava :uhoh::ph34r:

 

 

mislim meni je apsolutno svejedno i da prebace u Beograd i da se smanji na tri dana, ali samo da vidim bendove koje sam planirao...

Otprilike :pivopije:

 

 

To sam i ja rekao...Ali iz pouzdanih izvora sam chuo da je prodato samo 300 karata, Elderane i ekipa ne znaju shta ce jel ne bi voleli da im se desi isto kao za Legacy fest pa razmishljaju da premeste festival negde u Bg i da ga skrate na 3 dana i pritom izbace malu binu, znachi samo veliki bendovi! Tako sam chuo od mnogih...Jel trebaju imena?

Bolje i tako,samo da ne otkazu :da:

 

 

Pa to da. Hah, to bi isto bilo da recimo neko traži da Wacken prebace u neko selo kod Hamburga (primera radi)...

Ovaj...pa Wacken i jeste mesto (selo) kod Hamburga :lol:;)

Mozda nekih 20-ak kilometara od Hamburga...

 

 

 

@Morphy:ko te ter'o da stavljas tol'ko usklicnika,ccc :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, probudih se a o5 nikakvih vesti... u kurac... Stvarno, reklama je najbitnija (posto radim na televiziji, ja to mnogo dobro znam :) )... u pravu je onaj lik... evo, ja se nudim da izlepim celo Kraljevo plakatima, besplatno... i posto je ovo poslednji mesec do festa, trebalo bi da naprave reklamu na nekoj od vecih televizija... mislim da nece mnogo kostati... (ako nisu, sto kaze moj drug, uzeli pare i zapalili za Mexiko :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao si preveliku brojku po danu. Po meni, jedino Judasi mogu skupiti od 2-2500 ljudi, ostali dani neće uspjeti, bojim se. JoŠ pogotovo ukoliko još dodatno i Infrastruktura na festu bude slaba i ponuda ostalih sadržaja nikakva. No, ne bih prognozirao dalje.

 

A meni nešto govori da je upravo najveća tragedija u tome što je baš za Judas Priest zainteresovano premalo ljudi (kamo sreće da je 2-2,5 hiljade ljudi, onda ne bismo pričali o otkazivanju). Onda je normalno da se organizatori pitaju kako ostali bendovi mogu da privuku bilo koga. Izgleda da posle Maidena kod nas publika gubi interesovanje i za najveća metal imena. Slučaj Slayer to najbolje pokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta sam ja izmalerisao, ja sam pričao o političkoj situaciji. Nije mi bilo ni na kraj pameti da se fest otkaže zbog slabe prodaje karata, kad su se sve vreme organizatori hvalili da sve protiče kako treba. E sad, ako su verovali da će prodaja karata da se poveća kako se bude bližio fest, to je njihova greška, zajebali su se. Logično je da će prodaja ići bolje na početku, jer tada kupuju karte oni koje fest najviše zanima, a i najjeftinije su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...