Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dakle josh uvek nishta...auuuhh...:(..Mada budimo optimisti mozhda ima nade da je sve ovo samo izvalio neko a da su svi ostali pogreshno informisani pa shire lazhne vesti!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam takodje cuo svasta, doduse ja nikad i ne verujem tim glasinama... ali me ne bi cudilo da se neke promene ipak dese posle ovakvog kolapsa legacy-a

 

 

nekih promjena ce ipak biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi prebacivanje u BG veoma odgovaralo, s obzirom da pojma nemam kako bih skrpio pare za 5 dana u Smederevu, verovatno ću biti u gužvi oko faksa do kraja meseca, a BG mi je ipak dovoljno blizu da mogu svakog dana da idem i da se vraćam (pritom imam mesečnu za bus)... E jebeno to sa skraćivanjem na 3 dana kako bi bilo izvedeno, ko bi otpao... :ph34r: Kontam da je za Judase najmanji problem, napravi se solo 'cert u BG-u, ali šta sa ostalima...

 

Kada je marketing u pitanju, 10 sekundi reklame na državnoj TV se više isplati nego lepljenje plkata u svakom jebenom selu u zemlji, to je sigurno!

 

I jel najzad sredjen sajt? Naročito kada se radi o prvom izdanju festivala, veoma je bitno imati ozbiljan sajt koji uliva poverenje! Pogledajte onaj sajt Adria festa, kao neki PDF sapoštenja za javnost, a nestao u akciji...

 

 

Ono što sam ja čuo je da Terra Nostra sada sama organizuje fest, izgleda da više ne saradjuju sa Lupom, a Lupa je puna para, to je sasvim sigurno dodatni problem.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vratiće nam pare, nema problema, ali jebeš pare kad nećemo videti ove silne bendove.

 

MA iskreno zabole me za pare, pogotovo sad posle Legacya . Naci samo da vidim ove bendove nezanima me gde i kako samo da ih vidim!!!! Ako mi vrate pare ja se organizujem i putujem bilo gde u inostranstvo gde svira Carcass i ATG, ili nesto slicno. Ali kad pogledma dok ja izvucem vizu ode leto i koncerti :(. Tako da bio bi najiskrenije razocarna kad bi se Castle ugasio :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu svakako nekom da jebem mater! Ili ovima sto su jeli govna da ce da otkazu ili ovim drugima sto su nas jebali 7 meseci! Progutao sam KISS, progutao sam Slayer, Whitesnake... ali OVO?!! Ovo nece proci tako lako!!! Aaaa NE!!!! :no::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako bre, bice sve ok..Najgore shto mozhe da se desi je da ga premeste u BG i skrate na tri dana, pritom izbacivshi manje bendove...Ali nece se otkazati svakako!!! :DDD *OPTIMISM*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

ja se samo nadam da ce biti chesma, hm, da ce moci da se ulazi i izlazi iz tvrdjave kad god, ali za to mora josh dodatne organizacije (npr, stranci lepo prave one plastichne narukvice, koje FANTASTICHNO funkcionishu), i da nece biti nikakvog prebacivanja, jer kao shto je neko rekao u ranijim postovima ''CASTLE'' fest, jbt, prostor je vec podeljen, ostalo je josh pishljivih mesec dana, reoranizacija bi opet previshe koshtala,...;)...a shto se tiche nechijeg posta citiram 'bice 1000 ljudi po danu' e to je PREMALO tvrdjava je OGOMNA!!!!!!!!! OGROMAN je prostor, bice prazno, a u tom sluchaju ce biti bedno, je l' te, hm, a ne do - da otkazu ili da se desi neshto nalik legacy-u (da bendovi NISU PLACENI?!O.O) pa pazite, niko nam vishe ne bi dolazio, budimo realni, ako nema mogucnosti za nashu zemlju da odrzhi ovako neshto veliko 8a budimo realni ovaj festival is a BIG thing), neka ni ne pokushava.....:(......

 

i ljudi, jbt, BICE FESTA, niko nije rekao da je otkazan, prema tome, samo polako, i opushteno.....;) a shto se tiche letaka, i sl, mislim da su ljudi dovoljno upuceni, vest brzo putuje, a putuje josh od decembra 2007. xD....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest maidencroatia

Festival jeste veliki zalogaj, no ako svi budete pozitivno razmišljali i išli na njega, on će biti održan. Koliko sam informiran, ulaznice idu ok, mada bi mogle i bolje, no još je mjesec dana i tek se sad treba očekivati pravi udar. Ne mora otkazivanje Slayera, Kissa i Loš Legacy biti loš predzak. Možda su svi ti ljudi što na Slayer ili legacy nisu došli, baš šparaju za Castle, što je sasvim izvjesno. Čisto sumnjam da će na Maidene u Split ići više od par stotina ljudi iz Srbije, stoga, bilo bi lijepo da se okrenemo festivalu i razgovorima oko toga. Ovim crnim prognozama samo se radi kontraefekt i uljeva nesiurnost onima što su htjeli kupiti ulaznicu. Organizatori će najbolje znati i u pravom trenutku reći nove vijesti. Na nama je da pomognemo svojim lobiranjem i širenjem vijesti da se ovaj veliki događaj održi u najboljem mogućem redu. Na kraju krajeva i moj bend svira na ovom festivalu, pa bi onda i ja morao doznati ako se nešto loše događa....

 

Normalno je da su ljudi prestrašene, saznavši za sve ovo oko drugih koncerata u Srbiji, no siguran sam da će jedna velika većina kupiti ulaznice kada vide da se par dana prije slaže pozornica i konstrukcija na tvrđavi. Jbg, živimo na takvom području, ljudi još nisu navikli kupovati u pretprodaji i olakšati organizatorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bespotreban komentar za nick (bez obzira na smajli). A sto se drugog dela posta tice-stvarno bi bio red da se javi neko i da potvrdi/demantuje ove glasine jer ovakva atmosfera nece doprineti prodaji ulaznica. Ljudi su postali sumnjicavi u vezi svega posle ovog talasa okazivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...