Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Ne znam za nikakve druge datume, osim ovog za Zagreb.

 

 

Još se ne zna niti službeni support.

 

 

 

Trudim se urediti da hrvatski goth/industrial band Omega Lithium iz Umaga (Istra) bude support, naravno, ako management na to pristane i ako bude prostora za to.

 

 

Riječ je bandu koji je upravo potpisao za Drakkar records za koju su sniamli (i još snimaju) Nightwish, Misery Index, Ensiferum...i to je velik uspojeh za neki hrvatski metal band općenito.

 

 

Ovdje im je spot za stvar "Stigmata", vrlo dobra stvar i odličan profi spot i sound:

 

 

Edited by Pavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljena turneja!

 

 

Prvo ide cela zapadna evropa pa onda.....

 

1 Dec 2009 - Stodola Warsaw

2 Dec 2009 - Studio Krakow

4 Dec 2009 - Hristo Botev Hall Sofia

5 Dec 2009 - Boogaloo Zagreb

6 Dec 2009 - Planet Vienna

8 Dec 2009 - Musicdrome Milan

9 Dec 2009 - Alpheus Rome

 

itd.....

 

 

Znaci, ne mogu da verujem da niko nije pokusao da ih dovede i u Beograd!!! :(:mad:

Stvarno bezveze :no:

 

 

 

Dakle, jel ce biti neke organizacije za Zagreb i Sofiju??

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sranja... :( Na šta pre ići u ZG, The Cult, Tarja, PL, Amorphis...

Najcrnje što će oni (pošto sumnjam da idu avionom :) ) proći kroz Srbiju na putu između Sofije i Zagreba, verovatno i na putu ka Sofiji. A mogli bi usput da svrate. :mrgreen:

 

 

srbija je totalno pukla sto se tice koncerata, je ne znam ni jedan dobar koncert koji ce se odrzati u narednom periodu kod nas.

Sodom, Evergrey, Sonata Arctica, Stratovarius? :mrgreen:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas vise ne dovode kvalitetne bendove. Samo ove jeseni Srbija ce propustiti turneje Paradise Lost, The Gathering, Porcupine Tree....itd.... :(

 

 

Dakle, pravimo organizaciju za Zagreb, Ko je sve zainteresovan? Da li možda može da se organizuje neki prevoz? Koliko bi nas koštalo?

 

 

@Pavao:

 

Kapiram da si ti uključen u organizaciju koncerta. Javi nam kada budu puštene karte u prodaju i koliko ce da kostaju. I pohvale sa moje strane za dovođenje PL-a! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da sviraju 5. ujutru. :)

Može i to :) , mada sam ja mislio na ovaj dan pauze između Krakova i Sofije. Pitanje samo da li bi stigli iz Poljske za 1 dan,a i nešto mi se čini da tu pre može da uleti Budimpešta. Čudno da nema Mađarske (a ni Grčke) na spisku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas vise ne dovode kvalitetne bendove. Samo ove jeseni Srbija ce propustiti turneje Paradise Lost, The Gathering, Porcupine Tree....itd.... :(

 

 

Dakle, pravimo organizaciju za Zagreb, Ko je sve zainteresovan? Da li možda može da se organizuje neki prevoz? Koliko bi nas koštalo?

 

 

@Pavao:

 

Kapiram da si ti uključen u organizaciju koncerta. Javi nam kada budu puštene karte u prodaju i koliko ce da kostaju. I pohvale sa moje strane za dovođenje PL-a! :pivopije:

 

 

Nisam uključen u organizaciju, prije bih rekao da sam neslužbeni PR agencije, iako je bio urigiranja s moje strane :twisted:

 

 

Borim se i za support u vidu najboljeg domaćeg goth Hr banda Omega Lithium, koji je upravo potpisao za Drakkar records (Misery index, Ensiferum, Nightwish...)

 

 

No, tu je pitanje managementa tko će uopće biti official support.

 

Cijena ulaznica još nije objavljena.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sranja... :( Na šta pre ići u ZG, The Cult, Tarja, PL, Amorphis...

Najcrnje što će oni (pošto sumnjam da idu avionom :) ) proći kroz Srbiju na putu između Sofije i Zagreba, verovatno i na putu ka Sofiji. A mogli bi usput da svrate. :mrgreen:

 

 

 

Sodom, Evergrey, Sonata Arctica, Stratovarius? :mrgreen:

 

ma vazi, sve moj do mojega, jos je i pitanje da li ce se i pola od te mizerije odrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, pravimo organizaciju za Zagreb, Ko je sve zainteresovan? Da li možda može da se organizuje neki prevoz? Koliko bi nas koštalo?

Ne bi bilo lose,ali nije nikakav problem otici u sopstvenom aranzmanu.Voz iz Zagreba je u 6h ujutro,pa nije tesko do tad izblejati.

Btw. 40 eura je povratna karta do tamo.Krenes iz Bg-a u 6h ujutro,tamo si oko podne,obidjes malo grad i tako to...uvece koncert,after party,pa na voz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ли ико линкове за концерт из Штутгарта '93?

Копао сам по нету, међутим, сваки на који сам наишао је мртав...пронашао сам једино у склопу ''Evolve'' дивидија, али колико сам приметио, на њему се налазе свега седам нумера.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove pesme su fenomenalne!!!!

 

Moram još jedanput da kažem da je stvarno bezveze što se niko nije potrudio da ih dovede u Beograd. Može to da se ispravi za drugi deo turneje kada planiraju da posete i Grčku, koja nije u okviru do sada objavljene turneje. U svakom slučaju, ide se u Zagreb! A tu je i Sofija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...