Jump to content

Mixtape


hand banana

Recommended Posts

HOW ARE YOU GENTLEMAN.

 

 

 

palo mi na pamet da napravim best of 2007 mixtejp, pa me zanima na sta bi to licilo kod ostalih.

skoro uvek slusam cele albume, i generalno sam mnogo vise album-oriented pa mi je prilicno zajebano da izdvajam pesme ovako..

posebno mi je bilo tesko da napravim da ima neki flow, pa sam se ogranicio ovde uglavnom na indi pop.

a cak i tako mi ovaj burial strci kao sijamski blizanac iz totalnog opoziva.

 

dakle, pravila su sledeca:

 

1. you do not speak about this topic

2. you DO NOT speak about this topic

3. 70 minuta MAX

4. 100 megabajta MAX

5. morate uploadovati ovde vas mixtejp

6. morate napraviti front cover za njega

7. samo pesme iz 2007

8. samo jedna pesma po bendu

9. pravljenje mixtejpa ce trajati onoliko koliko bude potrebno

 

 

coverart.jpg

 

01 - burial - etched headplate

02 - blonde redhead - 23

03 - 27 - closer to you

04 - jimmy eat world - gotta be somebody's blues

05 - joze gonzalez - teardrop

06 - aereogramme - living backwards

07 - hot hot heat - conversation

08 - logh - all the trees

09 - biffy clyro - who's got a match

10 - calla - rise

11 - modest mouse - dashboard

12 - friska viljor - gold

13 - yeasayer - 2080

14 - the shins - turn on me

 

 

 

http://rapidshare.com/files/77354677/MIXTEJP.rar.html

 

 

----

:( morao sam da izbacim mnogo dobrih pesama, a neke koje sam ostavio objektivno ne zasluzuju da budu tu, ali mi tako bilo zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam ranije bio na forumu gde je jednom godisnje organizovana mixtape razmena. prijavi se svako ko ce ucestvovati, neko uzme ispise imena na ceduljice, promucka ih i izvuche ko ce kome slati. i tako, fora je otprilike da ne znas sta je u mixtejpu dok ga ne dobijes.

napravis omot neki, knjizicu izradis :) samo sto smo tamo slali to poshtom pa ima taj kul faktor kad ne znas ni kad ce ti stici...

 

i ovako je kul, samo da nije krenki napisao sta je unutra :P nachi ko bude kacio sledeci nek ne pishe sta je stavio unutra, moze neki cover ili ime mixtejpa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad je kasno za to jer sam ja napravio cover na kome pise sta je unutra, evo necui ga okaciti ovde ali ima ga u folderu sa muzikom pa vi nemojte da otvorite prvo njega ako vam je tako bolje :) to cemo sledece godine

 

moje je dosta mracnije od ovog sto je krang okacio i isto kao i on nisam stavio gomilu pesama koje bi trebalo da budu tu ali onda ne bi zvucalo kao celina, ovako je cini mi se ispalo dobro

cover je preodvratan ali ja ne umem bolje ili umem ali me mrzi da se jasem oko toga, cak sam i dimenzije omasio totalno ali ko ga jebe "bitan je duh" - pusi ga ball :rolleyes::)

mislio sam da izbegnem upload ali sam skontao da mozda neko i hoce to da skine jer sam ja recimo krangov skinuo i to je dobro jer ne moras da preturas po diskovim da skupis neke od tih stvari na gomilu

 

evo ga moj upload na rapidshare-u:

 

http://rapidshare.com/files/77571339/Marko...a_2007.rar.html

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ja nema pojma da napravim indi-pop, kako reche krang, mixtape jer bi, praveci ga, dobio proliv pa stoga necu ni da pravim mixtape...

jednog dana kada se budete pravili neki slichnu ali ne-gej akciju, tu sam...

 

by the way, zadnji put kad sam pravo mixtejp imao sam 17 godina i nisam uspeo da je smuvam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ranije bio na forumu gde je jednom godisnje organizovana mixtape razmena. prijavi se svako ko ce ucestvovati, neko uzme ispise imena na ceduljice, promucka ih i izvuche ko ce kome slati. i tako, fora je otprilike da ne znas sta je u mixtejpu dok ga ne dobijes.

napravis omot neki, knjizicu izradis :) samo sto smo tamo slali to poshtom pa ima taj kul faktor kad ne znas ni kad ce ti stici...

 

i ovako je kul, samo da nije krenki napisao sta je unutra :P nachi ko bude kacio sledeci nek ne pishe sta je stavio unutra, moze neki cover ili ime mixtejpa :)

jao secam se neke tvoje slike sto si okacio .. nesto sa nekim patikama na coveru i dizelaskom muzikom.

 

haha

 

skidam ova 2 okacena upravo.

 

u pravu si za tracklist, bolje je tako kako si ti reko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...